Προς το περιεχόμενο

Nokia lumia 630 με απόσυρση παλιά συσκευής 99 ευρώ σε καταστήματα Cosmote


frou-frou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σιγουρα;  γιατι εγω πηγα σε καταστημα του οτε και μου ειπαν οτι εληξε στις 31/07

 

Στο post #69 φαίνεται στην φωτογραφία ότι λέει μέχρι 30/8 συγκεκριμένα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πηρα εγω σημερα το 625  απο καταστημα ΟΤΕ στα 110 ευρω και εδωσα ενα Sony Εricsson W660 (-50 ευρω)

Το 625 ερχεται branded με Windows 8.0

Επισημη αναβαθμιση δεν εχει προς το παρον και του περασα 8.1 με το Nokia Care Suite.

Δοκιμασα καρτα Wind, Voda παιζουν κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα εγω σημερα το 625  απο καταστημα ΟΤΕ στα 110 ευρω και εδωσα ενα Sony Εricsson W660 (-50 ευρω)

Το 625 ερχεται branded με Windows 8.0

Επισημη αναβαθμιση δεν εχει προς το παρον και του περασα 8.1 με το Nokia Care Suite.

Δοκιμασα καρτα Wind, Voda παιζουν κανονικα.

Φίλε μου επειδή ενδιαφέρομαι και 'γώ για το 625 και στο κατάστημα της Cosmote στο Κολωνάκι μου είπανε οτι δεν ισχύει η προσφορά για οποιοδήποτε άλλο εκτός απο το 630,είναι εύκολο να μου πείς απο ποιο κατάστημα ΟΤΕ το πήρες συγκεκριμένα;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ήθελα να ξερα, τους πληρωνουνε κιόλας όλους αυτούς τους μπαγλαμαδες??????

Ακριβως αυτο. Το 80% ειναι ασχετοι εκει μεσα, δε ξερουν τι τους γινεται.

Και δεν ειναι η πρωτη φορα που δεν εχουν ιδεα για τα promo που κανει ο ΟΤΕ.

Και το κακο ειναι οτι δε φτανει που δε ξερουνε, επιμενουνε κιολας με υφος 1000 καρδιναλιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στον ΟΤΕ πάντως στη Λευκάδα σήμερα μου πούλησαν τρελίτσα πως δε δουλεύει η εφαρμογή τους όλο το καλοκαίρι και δεν μπορούν να περάσουν στοιχεία και κάτι άλλα τέτοια παλαβά. Κοινώς αρνήθηκαν να με εξυπηρετήσουν και δεν είμαι και πολύ σίγουρος αν ξέρανε και για την προσφορά για την οποία τους ρωτούσα.

Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας για να πάρω να κράξω λίγο για τη συγκεκριμένη αντιμετώπιση; Παίρνω την εξυπηρέτηση της Cosmote ή του ΟΤΕ? 

Στην Αθήνα τελικά σε ποια ΟΤΕ/COSMOTE καταστήματα γνωρίζουν 100% πως πρόκειται για προσφορά για όλα τα lumia γιατί και μένα με ενδιαφέρει το 625 και όχι το 630?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...