Προς το περιεχόμενο

Nokia lumia 630 με απόσυρση παλιά συσκευής 99 ευρώ σε καταστήματα Cosmote


frou-frou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα, να σας πω κ' εγώ την εμπειρία μου καθώς σήμερα πήγα και το αγόρασα.

Δέχονται οποιοδήποτε κινητό τηλέφωνο αρκεί να μην λείπει κουμπί και να ανάβει η οθόνη. Η προσφορά ισχύει για ΌΛΑ τα Lumia κινητά. Σου κόβουνε 50 ευρώ! Εάν το κινητό που θα τους δόσεις είναι αρκετά σύγχρονο σου δίνουν 50 (τα στάνταρ) + όσο κοστολογείται το κινητό σε μια λίστα που κοιτάνε. Υπογραφή,απόδειξη και φεύγετε. Σηκώνει και επιδότηση/αναβάθμηση.Να σημειωθεί πως η cosmote φέρνει μόνο μαύρο,άσπρο και πορτοκαλί χρώμα στο 630. Η προσφορά είναι του καταστήματος του ΟΤΕ και μόνο. Δεν μπορείτε να το πάρετε από Γερμανό ή άλλο εξουσιοδοτημένο κατάστημα. [Ο Γερμανός εχει άλλη προσφορά χωρίς απόσυρση με 25 ευρώ δοροεπιταγή, το κινητό κάνει 150 εκεί και τη δοροεπιταγή μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις και στο 630 (125ευρώ τελική) και σε οτιδήποτε άλλο.]

 

Η προσφορά ισχύει έως 31/8 ή μέχρι να εξαντληθεί το απόθεμα.

Όσο αφορά το τηλέφωνο είναι πανέμορφο με ματ πλαστικό πίσω και αξιοπρεπέστατο για την τιμή των 100 ευρώ.

 

Ελπίζω να μη σας μπέρδεψα περισσότερο.

 

Υ.Γ ~ Η Cortana είναι πολύ ανότερη από ότι περίμενα!

 

Όποιος έχει άλλη ερώτηση μου λέει.

 

Πήρα τηλ σε cosmote σήμερα και με ενημέρωσαν ότι η έκπτωση είναι ΕΩΣ 50Ε και εξαρτάται από το μοντέλο του κινητού που αποσύρεις. Επειδή έχω ένα K800i που κάθεται , υπάρχει κάποιο κατάστημα cosmote που θα μου δώσει την έκπτωση των 50Ε ή θα μου κόψουν μόνο 10Ε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ακριβως ο,τι λεει ο φιλος που παρεθεσες. Ξαναδιαβασε το και ξεχνα τι σου ειπαν από την κοσμοτε, αφου σου ειπαν για κατι διαφορετικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως ο,τι λεει ο φιλος που παρεθεσες. Ξαναδιαβασε το και ξεχνα τι σου ειπαν από την κοσμοτε, αφου σου ειπαν για κατι διαφορετικο.

 

Matrix δεν είμαι σίγουρος γιατί διάβασα και αυτό : http://www.cosmote.gr/content/el/attached_files/Company/oroi_antallagis_kinitou.pdf

 

Επίσης κάποιος έχει αναφέρει ότι πρέπει να βγάζει αξία τουλάχιστον 5Ε στο http://www.fonebank.gr/. Για το K800i βγάζει 0.55Ε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχουν αναλυθει σε προηγούμενες σελιδες όλα αυτά. Εχουν γραφει τα παντα! Ο,τι μπορει να φανταστεί κανεις!  :) Το τελευταιο που γραφεις ηταν κατι που ευτυχως ειχε αποδειχθεί λαθος, με αυτό μονο κορυφαια smartphones θα περνουσαν το "τεστ". Παρα πολλα μελη εχουν γραψει ότι το πηραν με... αντικες με -50 ευρω από την (τσιμπημενη παντα) τιμη της κοσμοτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω ένα K800i που κάθεται , υπάρχει κάποιο κατάστημα cosmote που θα μου δώσει την έκπτωση των 50Ε ή θα μου κόψουν μόνο 10Ε ?

W660 εδωσα εγω που ειναι πιο φτηνο και πηρα τα 50 ευρω

Υπάρχει περίπτωση να ζητήσω το 630 dual και να μου το δώσουν με την έκπτωση των 50Ε ?

Δεν εχει 630 dual η cosmote, δεν προωθουν κανενα dual γενικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστησω και εγω τον ts.

Εδωσα ενα παλιο sony ericsson T230 και πηρα το lumia 630 (ειχε περασμενα τα wp 8.1) για τον αδερφο μου απο καταστημα ΟΤΕ στα Τρικαλα, 50€ φθηνοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...