Προς το περιεχόμενο

930 και XBOX ΟNE 499 @Γερμανος


Mourloz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 311
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Να ρωτήσω και γω, επειδή τα έπαιξε το Nexus 4 μου και σκέφτομαι την στροφή σε Windows Phone και το Lumia 930 μου φαίνεται καλό, αν πάω την Τρίτη σε ένα κατάστημα Γερμανός (πχ Γλυφάδα που μένω) τι προσφορά ισχύ; 

Έχω κάρτα Eurobank και από ότι είδα έληξε η επιστροφή το Σαββάτο, η άλλη προσφορά με τα -225 ευρώ παίζει ή είναι too much να πάρω και 930 + xbone + -225? 

Αλλιώς ενδιαφέρεται κανείς από Γλυφάδα ή Νότια προάστια για το xbone?

Ο, τι λέει ο τίτλος ισχύει. Αρκεί να βρεις απόθεμα.

 

Το 10% της πιστωτικής τελείωσε και οι δωροεπιταγες ΠΟΤΕ δεν συνδυάστηκαν με την προσφορά του θέματος, όπως αλλωστε εχει αναφερθεί πολλές φορες στο θέμα στις τελευταίες σελίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια υπαρχει στα 250ε ενα lumia 930 σφραγισμενο στην μιση τιμη τις προσφορας ...4 ημερων..μπορω να το στειλω αθηνα και θεσσαλονικη δωρεαν για ελεγχω και πληρωμη..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σελίδα του Γερμανου με την προσφορα, αυτη τη φορα δεν ανανεωσε την ημερομηνια οπως ειχε ηδη κανει 2 φορες.... οποτε αφου παραμενει 18-4 λογικα τελειωσε... Αν το επιβεβαιωσει καποιος και απο καταστημα, καλο ειναι να μπει και στον τιτλο του θεματος το "ΤΕΛΟΣ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχει λήξει πλέον, μέχρι τις 18/4 ίσχυε η προσφορά.

 

Αυτή είναι επιβεβαιωση με επικοινωνια σου που ζητησε ο συμφορουμιτης; Η απλα η αναφορα που υπαρχει στην σελιδα τους; Γιατι εκει λεει "ή μεχρι εξαντλησης των αποθεμάτων" το οποιο αρκετες φορες το εχω δει να δουλευει και αντίθετα από την κλασικη περιπτωση που πρωτα τελειωνει το αποθεμα. Αν δεν εχει τελειωσει το αποθεμα πιθανον να ισχυει ακομα η προσφορα. Και συμφωνα με το κειμενακι αλλα και συμφωνα με το ότι ακομα η σελιδα του λινκ είναι διαθεσιμη και αναφέρεται η τιμη των 499.

μιλησα με γερμανο δεν ισχυει πλεον μου ειπαν ας το επιβεβαιωσει καποιος

 

Με κατάστημα ή με κεντρικα; Πολλες φορες διαβασαμε ότι τους ειπαν ότι δεν ισχυει από την αρχη της ιστοριας. Επομένως αν δεν διασταυρωθεί από πολλες επικοινωνιες μπορει και να είναι λαθος πληροφορηση καποιες μεμονωμένες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με κατάστημα ή με κεντρικα; Πολλες φορες διαβασαμε ότι τους ειπαν ότι δεν ισχυει από την αρχη της ιστοριας. Επομένως αν δεν διασταυρωθεί από πολλες επικοινωνιες μπορει και να είναι λαθος πληροφορηση καποιες μεμονωμένες.

 

με τα κεντρικα μιλησα το ξερω οτι δεν ειναι να βασιζεσαι για αυτο ειπα να το διασταυρωσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...