Προς το περιεχόμενο

930 και XBOX ΟNE 499 @Γερμανος


Mourloz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου απλά σου είπα να αποδείξεις τα λεγόμενά σου μέσω φωτογραφίας της απόδειξης που θα πάρεις.

Τι πιο εύκολο;

Δεν σε μπλέκει κανείς..

Αν στην τελική ο πωλητής σου είπε τις θεωρίες του μίλα στον υπεύθυνό του απαιτώντας την προσφορά που ανέφερε δείχνοντας την ακυρωμένη απόδειξη της διαδικασίας πληρωμής.

Και αν έχεις δίκιο να πάνε και όσοι άλλοι ενδιαφέρονται να πάρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 311
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα μπορούσα να μην έχω πει τίποτα και να είμαι ήσυχος αντί να είμαι υπόλογος του "κάθε" γερμανού

H θα μπορουσες να περιμενες μεχρι την πεμπτη να αγοραζες κανονικα και να ανεβαζες μια φωτο με το xbox και την αποδειξη με την εκπτωση για να μην φοβοσουν για μπαν. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φοβάμαι γιατί την πέμπτη θα το πάρω, είτε 373,95 είτε 337€ όμως σκέφτηκα ότι κάποιοι μπορεί να μην έχουν κάρτα eurobank ή να μην τους ενδιαφέρει οπότε να προλάβουν να το πάρουν! Ήταν πιο πολύ ενθουσιασμός και προσπάθεια για βοήθεια παρά λογική...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θα μπορούσα να μην έχω πει τίποτα και να είμαι ήσυχος αντί να είμαι υπόλογος του "κάθε" γερμανού

 

 

Δεν φοβάμαι γιατί την πέμπτη θα το πάρω, είτε 373,95 είτε 337€ όμως σκέφτηκα ότι κάποιοι μπορεί να μην έχουν κάρτα eurobank ή να μην τους ενδιαφέρει οπότε να προλάβουν να το πάρουν! Ήταν πιο πολύ ενθουσιασμός και προσπάθεια για βοήθεια παρά λογική...

Πολύ σιγουρος για το ότι θα το παρεις 374 η 337, σε αντιθεση με οσα εχουν πει αλλα μελη.

 

Εφυγαν λοιπον τα στοιχεια του μαγαζιου ώστε

α) να εχεις πιο πολλες πιθανότητες να παραλαβεις στα 374 ή 337 αν το συστημα δουλευει όπως μας ειπαν όλα τα προηγουμενα μελη τοσες μερες (ελπιζω να το προλαβα και να μην... προλαβαν) μιας και ηταν αυθορμητη η κινηση σου όπως μας ειπες

 

και β) για να μην χρειαστεί να εισαι υπόλογος του κάθε γερμανου ή αυτος υπόλογος δικος σου.

 

Αν τελικα δεις στην πραξη ότι είναι όπως σου τα ειπε, μπορεις αν θες να ενημερώσεις την κοινοτητα θετικα ότι δεν είναι όπως μας εχουν πει μεχρι τωρα, αλλα αλλιως, ώστε να βοηθήσεις πραγματικα.

 

Ευχαριστούμε!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το απόκομμα της συναλλαγής που έκανα σήμερα! Ελπίζω την πέμπτη να έχει άλλο ποσό! 

 

Ευχαριστώ για την προστασία και συγνώμη για την αναστάτωση :)

post-119285-0-00957500-1427808803_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ελπίζω την πέμπτη να έχει άλλο ποσό!

Στο ευχομαι πραγματικα, εκανα και από τη μερια μου ο,τι μπορουσα για να βοηθησω - αν ισχυουν οσα μας εχουν ηδη πει! (προς τα κατω να είναι το ποσο ε! :P )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ευχομαι πραγματικα, εκανα και από τη μερια μου ο,τι μπορουσα για να βοηθησω - αν ισχυουν οσα μας εχουν ηδη πει! (προς τα κατω να είναι το ποσο ε! :P )

 

Μακάρι για όλους, να πάνε όλα καλά και να το πάρουν όσοι το θέλουν! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους πήρα τηλέφωνο και μίλησα με μια κοπελα.μου είπε οτι δεν ισχυει η δωροεπιταγη μαζί με το πακέτο με το one.ειτε το ενα ειτε το αλλο

 

Εκανε λαθος...δεν υπαρχει περιπτωση. Παρε αυριο παλι!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Μόλις με ειδοποίησαν ότι δεν ισχύει το συνδυαστικο πακέτο. Ζητώ συγνώμη για την αναστάτωση και την παραπληροφοριση! Απλά απογοήτευση η εταιρία αυτή μια ακόμη φορά! Κ οφείλω να παραδεχτώ ότι ο διαχειριστής είχε δίκιο, ποτέ δεν πρέπει να εμπιστεύεσαι αυτούς τους τύπους!

 

Συγνώμη κ πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γερμανός, και είσαι μέσα.

 

Τα κεντρικά δεν ξέρουν τι κάνουν τα "περιφερειακά"

Τα "περιφερειακά" δεν ξέρουν τι κάνουν τα κεντρικά.

Το site δεν ξέρει τι κάνουν ούτε τα κεντρικά όυτε τα "περιφερειακά".

Οι υπάλληλοι δεν ξέρουν τίποτα.

Οι προϊστάμενοι ξέρουν ότι έχουν βρει την κότα με τα χρυσά αυγά.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Μόλις με ειδοποίησαν ότι δεν ισχύει το συνδυαστικο πακέτο. Ζητώ συγνώμη για την αναστάτωση και την παραπληροφοριση! Απλά απογοήτευση η εταιρία αυτή μια ακόμη φορά! Κ οφείλω να παραδεχτώ ότι ο διαχειριστής είχε δίκιο, ποτέ δεν πρέπει να εμπιστεύεσαι αυτούς τους τύπους!

 

Συγνώμη κ πάλι

 

αναμενομενη εξελιξη...

τουλαχιστον εσενα σου το δωσανε στα 375 μια που ετσι θα γινοταν προχτες? Αλλιως αποδεικνυεται αυτο που σου ειπαν αρκετοι, οτι θα επρεπε να το παρεις τοτε επιτοπου και χωρις την επιστροφη της eurobank και να εχεις γινει λουης πριν καταλαβουν το λαθος τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...