Προς το περιεχόμενο

930 και XBOX ΟNE 499 @Γερμανος


Mourloz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 311
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδιά εμένα στο κατστημα που ειναι γωνια με Παύλου μελα με τσιμισκη μου αρνήθηκε. Μια αοο τις 2 προσφορές όπως αναφέρουν


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

georgiou.cr πρέπει να έχεις γεμάτο inbox
Έλεγξε το και στείλε μου pm για την προσφορά lumia + xbox1
Αν ενδιαφέρεται κάποιος για το lumia και να μοιράσουμε το ποσό των 450€ στη μέση να μου στείλει pm
Δυο οροι:
Να κοπεί η απόδειξη στο όνομα μου
Να πληρωθεί με την κάρτα μου
Ευχαριστώ

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

georgiou.cr πρέπει να έχεις γεμάτο inbox

Έλεγξε το και στείλε μου pm για την προσφορά lumia + xbox1

Αν ενδιαφέρεται κάποιος για το lumia και να μοιράσουμε το ποσό των 499€ στη μέση να μου στείλει pm

Δυο οροι:

Να κοπεί η απόδειξη στο όνομα μου

Να πληρωθεί με την κάρτα μου

Ευχαριστώ

H οποια ΔΕΝ είναι EUROBANK πιστωτικη φανταζομαι, αλλιως θα πρεπει να τους το δωσεις 225 για να μεινει το ποστ σου εδώ. :) Περιμενω απαντηση, αμεση ή μεσω edit σου στο ποστ σου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι για το xbox one και είμαι από Αθήνα, όποιος ενδιαφέρεται για το lumia, αύριο να πάμε να το πάρουμε από κάποιον Γερμανό στην Αθήνα από 250 ο καθένας, στείλτε pm !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανει αμεση εκπτωση στην αγορα στον γερμανο οποτε το παιρνεις απλα 450 :)

Αυτό δεν μπορώ να καταλάβω πως λειτουργεί παρότι χρησιμοποιώ χρονια επιστροφή. Πρώτα κανεις τη συναλλαγή και μετα σου δίνει την επιστροφή. Ειναι εκτός λογικής να σου δίνει την επιστροφή για να κανεις τη συναλλαγή......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όσα χρονια και να την χρησιμοποιείς δεν μετράνε, αφού είναι κάτι καινούργιο και ΜΟΝΟ για τον Γερμανο. Γιατί είστε άπιστοι Θωμαδες σε κάτι που το λένε 3 άτομα στα τελευταία ποστς και χωρίς να έχετε διαβάσει το τοπικ...;

 

Εδώ είστε όσοι δεν:

 

http://www.insomnia.gr/topic/556964-930-και-xbox-οne-499-γερμανος/page-14?p=53883723#entry53883723

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από 20 Μαρτίου έως έως 11 Απριλίου οι κάτοχοι καρτών Eurobank έχουν 10% επιστροφή σε Αττικά, Ικεα, Γερμανό, Intersport και Μαρινόπουλο

 

Αυτό που μας ενδιαφέρει εμάς,δλδ ο Γερμανός έχει και μια ωραία υποσημείωση την οποία και παραθέτω όπως μου ήρθε

 

*Τα καταστήματα Γερμανός θα έχουν τη δυνατότητα άμεσης αφαίρεσης των ευρώ. Για παράδειγμα, αρχικό ποσό αγοράς €170 , ποσό άμεσης έκπτωσης (10%) €17, τελικό ποσό €153.

 

Κάποιοι που ψάχνουν ακόμα τα πακέτα με το ΧΒΟΧ και το lumia, μόλις βρήκαν ένα λόγο παραπάνω

Υπάρχει κάποιο link που να αναφέρεται επίσημα αυτό; Γιατί στα καταστήματα δεν ξέρουν ή κάνουν πως δεν ξέρουν τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο link που να αναφέρεται επίσημα αυτό; Γιατί στα καταστήματα δεν ξέρουν ή κάνουν πως δεν ξέρουν τίποτα.

Όπως λέει ο Moderator μην είστε άπιστοι Θωμαδες.

Το αστείο: Στην περίπτωση μου επέμειναν πως δεν είναι άμεση η επιστροφή αλλά με την συνήθη διαδικασία της επιστροφής για επόμενη αγορά. Αφού είπα εντάξει το δέχομαι, χτύπησε την κάρτα και το χαρτάκι που υπέγραψα έγραφε 450. Είναι δηλαδή κάτι που γίνεται από την πλευρά της τράπεζας. Ο υπάλληλος στο κατάστημα δεν χρειάζεται να γνωρίζει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...