Προς το περιεχόμενο

930 και XBOX ΟNE 499 @Γερμανος


Mourloz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσα χρονια και να την χρησιμοποιείς δεν μετράνε, αφού είναι κάτι καινούργιο και ΜΟΝΟ για τον Γερμανο. Γιατί είστε άπιστοι Θωμαδες σε κάτι που το λένε 3 άτομα στα τελευταία ποστς και χωρίς να έχετε διαβάσει το τοπικ...;Εδώ είστε όσοι δεν:http://www.insomnia.gr/topic/556964-930-και-xbox-οne-499-γερμανος/page-14?p=53883723#entry53883723

Δεν είμαι άπιστος Θωμάς. Απλα προσπαθώ να καταλάβω πως δουλεύει μιας και πέρα του ποσού που χρεώνεται έν τελεί στην κάρτα υπάρχει και το θέμα τι γράφεται στο τιμολόγιο, λογιστικά πως χειρίζεται το θέμα κλπ (σορρυ επαγγελματική διαστροφή)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 311
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν επιτρέπεται από τον διαχειριστή μπορώ να σας πω με σιγουριά ποιο κατάστημα δίνει την προσφορά και αφαιρεί την δωροεπιταγή! Από πέμπτη, όμως γιατί λόγω τεχνικού προβλήματος, σήμερα δεν κατάφερε να αφαιρέσει την επιστροφή της eurobank.

 

Επίσης δεν ξέρω πόσα κομμάτια έχει σαν απόθεμα αλλά με ένα τηλεφώνημα στο κατάστημα αυτό λύνεται. Να τονίσω ότι δεν έχω καμία σχέση με το κατάστημα Γερμανός και ούτε θέλω να πουλήσω κάποιο από τα προϊόντα της προσφοράς! Να βοηθήσω θέλω...

 

:) :) :) :) :) :)

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση καταστηματος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φυσικα μπορεις. Αρκει να μην φανε ακυρο μετα οσοι τρεξουν εκει.

 

Edit: Ακυρο τελικα για προστασια του ιδιου του μελους.

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και ως δια μαγειας μετα θα σου πουν εκει ότι δεν γινεται;

 

Θα πεσει μπαν για παραπλανητικη διαφημιση αν αναφερει καποιο μελος κατι τετοιο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ως δια μαγειας μετα θα σου πουν εκει ότι δεν γινεται;

 

Θα πεσει μπαν για παραπλανητικη διαφημιση αν αναφερει καποιο μελος κατι τετοιο. :)

 

Δηλαδή αν δεν φέρει άλλα κομμάτια αυτός...εγώ θα την "πληρώσω"??? περίεργο... :blink:  :blink:

Δηλαδή υπάρχει κατάστημα που λειτουργεί αυθαίρετα από τα υπόλοιπα καταστήματα του Ομίλου Cosmote-Γερμανός?

 

Ίσως είναι στην διακριτική ευχέρεια του κάθε καταστήματος και κάποιοι να το κάνουν και κάποιοι όχι...τι να σου πω και εγώ?? Μακάρι να ήξερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν καταλαβα παντως γιατι το συστημα του για να δεχεται καρτα eurobank θα λειτουργει από Πεμπτη. Ραντεβού εχουν; Επισης δεν εχει κομματια. Αρα πολυ θεωρητικα δεν στα ειπε; Πως εισαι σιγουρος ότι θα γινει και δεν μας το εγραψες αφου πρωτα εσυ τον επισκευτεις αγορασεις και είναι σιγουρο; Γι αυτό μου κανει καπως ειδικα μετα το εντιτ ότι δεν εχει ουτε κομματια Xbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβα παντως γιατι το συστημα του για να δεχεται καρτα eurobank θα λειτουργει από Πεμπτη. Ραντεβού εχουν; Επισης δεν εχει κομματια. Αρα πολυ θεωρητικα δεν στα ειπε; Πως εισαι σιγουρος ότι θα γινει και δεν μας το εγραψες αφου πρωτα εσυ τον επισκευτεις αγορασεις και είναι σιγουρο; Γι αυτό μου κανει καπως ειδικα μετα το εντιτ ότι δεν εχει ουτε κομματια Xbox.

 

 

Πήγα σήμερα και είχε ένα κομμάτι...το αγόρασα κανονικά αλλά δεν πέρασε την έκπτωση της τράπεζας και μετά από τηλεφώνημα στα κεντρικά της εταιρίας (γερμανός) του είπαν ότι κάτι δεν έχει ρυθμιστεί στο σύστημα και δεν εμφανίζεται η έκπτωση (10%) του είπα λοιπόν, ότι την πέμπτη θα περάσω να κάνουμε την διαδικασία από την αρχή. Εγώ για του λόγου το αληθές έχω χρεώσει την κάρτα μου το ποσό κ μετά την αναμονή και την συνεννόηση ακυρώσαμε την αγορά! Εχω κ τα αποκόμματα της χρέωσης και της ακύρωσης...

 

Θεωρώ λοιπόν ότι αν κάποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κάνει ένα τηλεφώνημα και να συνεννοηθεί απευθείας με τον υπεύθυνο ώστε να του λυθεί οποιαδήποτε απορία! Όσον αφορά τα κομμάτια, τον ρώτησα πόσα έχει για να δω αν θα ενημερώσω το φόρουμ και μου απάντησε ότι το xbox είναι δύσκολο προϊόν (είναι ακριβό δλδ) αλλά μπορεί να το παραγγείλει! Γι αυτό ξαναγράφω ότι προτείνω να επικοινωνήσετε πρώτα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει η περίπτωση που αναφέρεις μιας και κανένα κατάστημα δεν δρα αυθαίρετα ούτε μπορεί να ισχύει σε κάποια καταστήματα και σε άλλα όχι..

Αλλά αφού το παρήγγειλες άρα θα το πάρεις με την προσφορά που σου είπαν δηλαδή με την αφαίρεση της δωροεπιταγής.

Άρα ανέβασε μια φωτογραφία της απόδειξης απο το μαγαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χρέωση στην κάρτα δηλαδή,εξαιρώντας το10%,έγινε στα 374 ευρώ;

 

Ναι..το απόκομμα της κάρτας μου και η ακύρωση που έγινε 1 ώρα μετά ήταν στα 373,95€

Δεν υπάρχει η περίπτωση που αναφέρεις μιας και κανένα κατάστημα δεν δρα αυθαίρετα ούτε μπορεί να ισχύει σε κάποια καταστήματα και σε άλλα όχι..

Αλλά αφού το παρήγγειλες άρα θα το πάρεις με την προσφορά που σου είπαν δηλαδή με την αφαίρεση της δωροεπιταγής.

Άρα ανέβασε μια φωτογραφία της απόδειξης απο το μαγαζί.

 

Νομίζω ότι κακώς έκανα...στο τέλος θα βρω τον μπελά μου. Δεν έχω αγοράσει ακόμα τίποτα γιατί δεν κατάφερα να περάσω την έκπτωση της τράπεζας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ισως ηταν καλυτερα να τα παρεις 374 και να φυγεις που λεει ο λογος, γιατι φοβάμαι ότι για 37 ευρω θα πας στο 450... :( ειδικα με την διασταση που του εδωσες εδώ μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως ηταν καλυτερα να τα παρεις 374 και να φυγεις που λεει ο λογος, γιατι φοβάμαι ότι για 37 ευρω θα πας στο 450... :( ειδικα με την διασταση που του εδωσες εδώ μεσα

 

Αν γίνει αυτό...δεν θα πεθάνω κιόλας αλλά με χαλάει που πρέπει να απολογούμαι γιατί προσπάθησα να βοηθήσω  :(  :(  :(

 

Θα μπορούσα να μην έχω πει τίποτα και να είμαι ήσυχος αντί να είμαι υπόλογος του "κάθε" γερμανού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...