Προς το περιεχόμενο

930 και XBOX ΟNE 499 @Γερμανος


Mourloz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 311
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οσοι πηρατε την προσφορα σας εδωσαν 2 αποδειξεις για το καθενα ξεχωριστα για να ειστε καλυμμενοι στο θεμα εγγυηση?

 

Ναι ζήτα να σου βγάλει φωτοτυπία άλλη μια ίδια, βέβαια θα γράφει το όνομα του ενός από τους δύο αγοραστές αλλά δεν σε ενδιαφέρει αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πξγα σε καταστημα γερμανός σήμερα και μου ειπαν για το 930 μαζί με το xbox one και δωρο και δώρο επιταγή 125€ που μπορεί να πεσει πανω στο πακέτο........δηλαδή 930+xbox τελική τιμή 374€.........αν βρεις ενα παλικάρι που να θέλει το 930 σου βγαίνει το xbox 187€.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μιας και είσαι Θεσσαλονίκη μπορείς να μου πεις σε ποιο κατάστημα στο είπαν αυτό, δεν είναι μόνο για το κινητό η τιμή αυτή;

Εγώ ενδιαφέρομαι για το κινητό, αν θέλει κάποιος το Xbox πάμε και το παίρνουμε.

 

Θέλει κάρτα της Eurobank σε αυτή την τιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μιας και είσαι Θεσσαλονίκη μπορείς να μου πεις σε ποιο κατάστημα στο είπαν αυτό, δεν είναι μόνο για το κινητό η τιμή αυτή;

Εγώ ενδιαφέρομαι για το κινητό, αν θέλει κάποιος το Xbox πάμε και το παίρνουμε.

 

Θέλει κάρτα της Eurobank σε αυτή την τιμή;

 

Αν μπορείς να το κάνεις σε αυτά τα λεφτά εγώ θέλω το xbox (καβάλα είμαι αλλά θα τα βρούμε με pm τα υπόλοιπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρακαλείται σαλονικιός που δεν θέλει το lumia, να τσεκάρει την προσφορά του καταστήματος της τσιμισκή.Τα υπόλοιπα σε pm.

Ή τουλάχιστον να επιβεβαιώσετε σίγουρα την προσφορά με την δωροεπιταγή.

Επεξ/σία από christakos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πξγα σε καταστημα γερμανός σήμερα και μου ειπαν για το 930 μαζί με το xbox one και δωρο και δώρο επιταγή 125€ που μπορεί να πεσει πανω στο πακέτο........δηλαδή 930+xbox τελική τιμή 374€.........αν βρεις ενα παλικάρι που να θέλει το 930 σου βγαίνει το xbox 187€.......

 

Τη δωροεπιταγή πώς την πήρες ? Γιατί μου είπαν ότι δεν μπορεί να συνδυαστεί με το πακέτο Lumia + XBOX , μόνο αν αγοράσεις το Lumia σκέτο στα 500

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την πήρα πήγα απο εκεί μου ειπαν οτι αν πάρω κινητό από σήμερα δίνουν δώρο επιταγές και τους λέω ισχυει και για το 930 με το xbox ? Και μου λέει ναι ισχυει 125€ είναι ή δώρο επιταγή και μπαίνει στο πακετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την πήρα πήγα απο εκεί μου ειπαν οτι αν πάρω κινητό από σήμερα δίνουν δώρο επιταγές και τους λέω ισχυει και για το 930 με το xbox ? Και μου λέει ναι ισχυει 125€ είναι ή δώρο επιταγή και μπαίνει στο πακετο

 

Το κάθε μαγαζί λοιπόν έχει τη δική του άποψη. Εδώ Αθήνα έχω φάει άκυρο. Αν κάποιος Αθήνα βρει άκρη και θέλει το κινητό ας με ενημερώσει να τα πάρουμε μαζί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ τηλέφωνο πριν λίγο μάλλον τους φάνηκε πολύ τραβηγμένο και το ακυρωσανε...μαλάκια μου έπρεπε να το πάρω το πρωι και να φύγω κάπου θα το έδινα το 930 :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω: οι τυχεροί από Θεσσαλονίκη μπορούν στο κατάστημα Τσιμισκή (όπως ανέφεραν ήδη) να τσιμπήσουν Xbox + 930 εκμεταλλευόμενοι την δωροεπιταγή -125€ -10% eurobank πιστωτική (τους τηλ πριν 1 ώρα). Στην Αθήνα δεν παίζει ο συνδυασμός με δωροεπιταγή τουλάχιστον σε 4-5 καταστήματα που ρώτησα<br><br> Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...