Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για ευρωπη πολλους προορισμους μπορειτε να κοιταξετε τα λεωφορεια eurolines με σταθμους και γραφειο κοντα στους κεντρικους σταθμους τρενων της καθε πολης, κρατηση μεσω ιντερνετ αν θες, κανεις λιγο παραπανω σε ωρες αλλα πολυ πιο φτηνα και σχετικα ανετα, πας βραδυ και φτανεις πρωι γλιτωνεις νυχτερινη διαμονη και εχεις ολη τη μερα, απο φρανκφουρτη πηγαμε με τη κοπελια,παρισι, αμστερνταμ, στουτγκαρδη και μετα μοναχο οπου και τελικα αποφασισαμε να έρθουμε μονιμα απο ανοιξη μια και εχουμε σπιτι να αρχη.

ενδεικτικα φρανκφουρτη μοναχο 6 ώρες 16ε το ατομο και με πριζα κατω απτο κάθισμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά πρέπει να πεταχτώ θεσσαλονικη το σ/κ..μου βγάλε το maps χωρίς διόδια μια διαδρομή περίπου 600 Χιλ..αξίζει?

Mετα την Ν.Αγχιαλο ανετα... Πιο πριν δεν ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο offtopic. Ψάχνω τσάντα σαββατοκύριακου δερμάτινη σε σκούρο καφέ. Γενικά στα ταξίδια που είναι max μία εβδομάδα, δεν κουβαλάω βαλίτσα. Έχετε να προτείνετε κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

da fuq?

 

Παιδιά πρέπει να πεταχτώ θεσσαλονικη το σ/κ..μου βγάλε το maps χωρίς διόδια μια διαδρομή περίπου 600 Χιλ..αξίζει?

 

Μονο εαν εχεις απειρο χρονο και υπομονη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξες να πας αεροπορικώς; Πιθανόν θα σου βγει φθηνότερα.

θα χρειαστώ αμάξι εκεί άρα βάλε 80 ευρώ..πόσο πάει η ενοικίαση για 2 μέρες?

Ασε που έχω αεροπλάνοφοβία... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εδώ φαίνετε πολύ καλο σάν εφαρμογή αλλά δέν ξέρω κατα πόσο είναι ακριβές..

Γνωρίζει κάποιος τιμές απο διόδια να βάλει μια διαδρομή πχ Αθήνα Θεσαλονίκη να δεί τι βγάζει να μας πεί κατα πόσο οι τιμές κυρίος για τα διόδια υσχύουν?

 

http://vriskoapostasi.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...