Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι μπορω δηλαδη εγω να παρω hi end parts και να στησω ενα συστημα με κοματια που θα μου δωσουν για να κανω review? :P

 

Εσυ οχι :P .επισης εαν περιμενεις να στησεις μηχανημα απο review τοτε θα περιμενεις πολυ πολυ πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μερικες ερωτησεις για να μαθαινουν και οι ασχετοι :

 

  1. Αυτη η ψυκτρα των μνημων κανει σε ολες τις μνημες ;
  2. Τα Sleeved καλωδια που πανε στην 24pin θυρα τις ΜΟΒΟ ειναι σαν προεκταση του καλωδιου που φευγει απο το PSU ; Κατι τετοιο δηλαδη ;
     

 

1 Turbulence της G.Skill, ναι κανει σε ολες.

2 Ακριβος αυτο που λινκαρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την λεντοταινία που ξεκόλλησε, την quadro με το Backplate + ένα logo για το πλαινό πλέξι που μου μοιάζει άδειο. Εχει τυπωθεί ήδη ένα απλά από αύριο όλα αυτά

Εχουμε και άλλες δουλειές :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 Turbulence της G.Skill, ναι κανει σε ολες.

2 Ακριβος αυτο που λινκαρες

 

 

Thanks !! Ειδα μερικους οδηγους για sleeving και νομιζω οτι δεν ειναι τιποτα αν πιανουν λιγο τα χερια σου. Ξερεται που μπορω να βρω μανικια για να ντυσω τα καλωδια μου καθως και το εργαλειο, που δεν ξερω πως λεγετε, για να βγαζεις τα καλωδια απο το βυσμα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks !! Ειδα μερικους οδηγους για sleeving και νομιζω οτι δεν ειναι τιποτα αν πιανουν λιγο τα χερια σου. Ξερεται που μπορω να βρω μανικια για να ντυσω τα καλωδια μου καθως και το εργαλειο, που δεν ξερω πως λεγετε, για να βγαζεις τα καλωδια απο το βυσμα ;

http://www.insomnia.gr/topic/421928-sleeving-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%89%CE%B4%CE%B9%CE%B1/

 

http://www.insomnia.gr/topic/421289-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CE%B9%CE%B5%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-cable-sleeving/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...