Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι η καλύπτρα στο Psu είναι Must και κάποια στιγμή πρέπει να το σκεφτούν όλοι οι κατασκευαστές και να την βάζουν

Στο χρωματικό δεν φέρω γνώμη είναι δικό σου γούστο

Απλά να πω κάτι. Μην το παραφορτώσεις με ledakia και γενικά ότι κάνεις να το κάνεις με μέτρο... Από εκέι και πέρα ακολουθείς το ένστικτο και το γούστο σου

Αν χρειαστείς βοήθεια σε κάτι ποστάρεις και βοηθάμε

 

GL :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Led οχι θα αλαχτουν απο τα μαμα fan +4 στο 1 fan της h60. Δε θα γινει του καγκουρα το καγκελο do not worry... mrgreen.png Ειχα σκεφτει και για ledοταινιες μικρες που εχω βρει αλλα σε πρωτη φαση θα το κανω ετσι και βλεπουμε. Ισως παιξω και με μοβ που η αποχρωση των led ειναι πολυ ωραια θαρρω... Το καπακι για το psu ποσο θα μου παει περιπου? Εχεις καμια ιδεα? Thank you!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοίτα με πλέξι λογικά θα το κάνεις. Ε πόσο να πάνε 2 κομμάτια πλέξι βρε;

Δεν μπορώ να σου πω και περίπου τιμή καθώς παίρνω μπόλικα κάθε φορά και όχι μεμονομένα κομμάτια.

Δεν θα κάνουν τρελά λεφτά πάντως. Με μερικά ευρώ θα την βγάλεις (5-6max λογικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια αν εχει τοσο χαμηλο κοστος εχω και μια ακομα ιδεα που μπορει να υλοποιησω. Κατι ακομα... εχει κανεις υποψιν που μπορω να βρω non-uv μωβ led? Eιχα βρει παλιοτερα αλλα αυτος λεει δε θα ξαναφερει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν ήρθε ο καιρός να φτιάξω και εγώ το δικό test bench.Δε λέω καλό το haf 932 που το'χω Moddarei τρελά αλλά άλλη χάρη να φτιάχνεις το κουτάκι from scratch mrgreen.png. Τα υλικά τα έχω (αλουμίνιο και ξύλο),απο αύριο θα έχω updates

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...