Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστω πολυ !!! ψηνομαι να αλλαξω τα μπλε των δικων μου..σαν διαδικασια τι λεει ? τωρα ψαχνω να δω κανα βιντεακι στο youtube...

 

 

Aκριβος εκει τα πηρα! 1€ το κομματι εχουν να εχεις υποψιν και επισης επιδη στο "κουτακι" που τα εχει εχει 2 διαφορετικα part numbers η απο 2 εταιριες μη σε τρομαξει οταν τα πρωτοαναψεις... θα γινουν ολα ιδια. Επισης απο τις photo εχουν γινει λιιιγο πιο λευκα ακομα ισως θυμιζουν λιγο περισσοτερο ροζ αλλα μου αρεσουν πιο πολυ απο τα μπλε... Για την αλαγη δεν ειναι κατι δυσκολο... σπρωχνεις απο μεσα τα παλια led να βγουν εξω κοβεις τα καλωδια οσο πιο μακρυα μπορεις (οχι συριζα στο παλιο led, εχουν συρματακι... θα καταλαβεις) βρισκεις τα + απο τακαλωδια της πλακετας (εμενα ελεγε ποιο ειναι) και κολλας αναλογα. Στα led το μακρυ ποδαρακι ειναι το + και το κοντο το -.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μολις ειδα και βιντεο κανονικα τα εχω ολα μονο τα λεντακια λοιπον αυριο μαλλον θα παω να αγορασω...ευχαριστω ξανα!

Εγινε,ανέβασε και καμία φώτο με το αποτέλεσμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις ειδα και βιντεο κανονικα τα εχω ολα μονο τα λεντακια λοιπον αυριο μαλλον θα παω να αγορασω...ευχαριστω ξανα!

 

tip: Αν θες παρε 1-2 κομματια παραπανω μην φας καμια ηττα με κανενα ποδαρακι π.χ. και ξανατρεχεις για 1 led...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ@μ@τη εκπομπή. Πότε έρχεται Ελλάδα είπαμε; :devil:

 

http://www.youtube.com/watch?v=oZaHmA0lzR4&feature=player_embedded#!

 

Θεική εκπομπή μακάρι να ερχόταν κατι τέτοιο και στην ελλάδα :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sobi1984 να σε προλαβω πριν χαλασεις τα χρηματα σου -.- αυτα τα ρημαδια εχουν γινει σχεδον λευκα -.-

 

dsc0342fe.jpg

 

 

με προλαβες ειναι η αληθεια... αλλα να σου πω ριχνοντασ μια ματια τωρα βρηκα και στο ebay led και μπορει να τα δοκιμασω να σου πω την αληθεια μιας και το ποσο που κοστιζουν ειναι μηδαμινο..παραθετω τα λινκ απο κατω να δεις...

http://www.ebay.com/itm/100-x-3mm-2-Pins-Red-LED-Light-Lamp-Super-Bright-/230670479403?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35b508302b

 

http://www.ebay.com/itm/50pcs-3mm-UV-Purple-Round-Water-Clear-LED-Light-Lamp-900mcd-For-DIY-/140723847961?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item20c3cb8319

 

να σου πω την αληθεια τα παρηγγειλα..το πολυ πολυ να κλαιω 3 ευρω ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μωβ αυτα ειναι uv ειχα δει και καποια non-uv κοιταξε για εκεινα καλυτερα... Ειπα να παρω και εγω απο ebay αλλα ξερεις ηταν το "θελω να το κανω τωρα". Θα παιξω πανω σε αυτα με μανο για τα νυχια και βερνικι... ελπιζω να γινουν ξανα εκεινο το ωραιο μωβ -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μωβ αυτα ειναι uv ειχα δει και καποια non-uv κοιταξε για εκεινα καλυτερα... Ειπα να παρω και εγω απο ebay αλλα ξερεις ηταν το "θελω να το κανω τωρα". Θα παιξω πανω σε αυτα με μανο για τα νυχια και βερνικι... ελπιζω να γινουν ξανα εκεινο το ωραιο μωβ -.-

 

εγω να σου πω την αληθεια το δα απο σενα και ζηλεψα! αυτο τον καιρο σπαω το κεφαλι μου να βρ τροπο στο κουτι μου να γλυτωνω την σκονη απο παντου και οχι μονο απο τα ανεμηστηρια....αλλα δεν βρισκω κατι να μπορεσω να το κανω...δεν ξερω που θα βρω για παραδειγμα αυτο το φοαμ που εχουν τα κουτια να παρω και να κανω καμια πατεντα να φιλτραρετε ο αερασ στο κουτι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο υπαρχει ανεμηστηρας μεσα στο κουτι υπαρχει και σκονη. Εμενα εχει απο τη μανα του λεπτη μαυρη σιτα σαν τουλι απο εκει που τραβανε οι ανεμηστηρες και ετσι τα πολλα πολλα μενουν εκτος...

 

οfftopic edit: εισαι και γειτονας βλεπω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...