Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιζει αναλογα το ποσο που θα το βαλεις.. Ρε Liopyr στο χειρότερο σερβερ του πλανητη πήγες να παιξεις; 2 μήνες πιο πριν θα με εβρισκες εκει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To αντιλήφθηκα, αλλά όλοι οι βλαμμένοι από την δουλειά εκεί παίζουν... :/

 

Το βάζω 7k g, πολλά είναι;

Άλλος ένας μόνο το έχει στο auction house, 9,5k αν θυμάμαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To αντιλήφθηκα, αλλά όλοι οι βλαμμένοι από την δουλειά εκεί παίζουν... :/

 

Το βάζω 7k g, πολλά είναι;

Άλλος ένας μόνο το έχει στο auction house, 9,5k αν θυμάμαι καλά.

Λίγα το βάζεις.Δεν ξέρω πόσο σπάνιο είναι,στο wowhead λέει 1.4% αλλά από oozes bags οπότε είναι λίγο δύσκολο.Για εμένα άσε να πάρεις offers μπορεί να εκπλαγείς με το πόσα μπορεί να δώσει κάποιος για ένα mount(20-30k).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eβαλα το Cataclysm και θα παιξω απο την αρχη τις λιγες ωρες που διαθετω για να δω τις νεες περιοχες και τα Goblins.

Πειτε κανα server που παιζετε για να εχω παρεα, γιατι αλλιως με βλεπω να το παραταω συντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν έχεις φίλους έλληνες ή/και ξένους , πήγαινε μαζί τους.

Άν είσαι νέος στον κόσμο του WoW , έλα προς Twilight's hammer, εκεί παίζω εγώ και είμαι σε ένα ελληνικό ( no comments plz :whistle: ) guild.

Pm me αν ενδιαφέρεσε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BBC άρθρο για το WoW.

 

http://www.bbc.co.uk/news/technology-12326825

 

Δυστυχώς ακόμα ο (περισσότερος) κόσμος δεν μπορεί να καταλάβει τη "διασκέδαση" των video games αλλά κάτι αλλάζει, σιγά σιγά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση για το world of wacraft cataclysm.

Αντιμετωπίζω πρόβλημα με μια μόνο τοποθεσία και μοιάζει να είναι κονφλικτ με την κάρτα γραφικών.

Έχω την 480ρα και όταν μπαίνω στο deepholm το fps rate πέφτει υπερβολικά με περίεργα κολλήματα 1-2 φπς! Σε μερικά σημεία δα γίνετε μαύρη η οθόνη (δεν σβήνει) και ακούγετε ένα γχχχχχχχχχχ στα ηχεία..)

Αμέσως το έκλεισα και μπήκα στα φόρουμ το wow. Γίνετε πανικός από αυτό το πρόβλημα και κυρίως με nvidia κάρτες!. Η κάρτα μου δεν έχει κάποιο πρόβλημα, παίζω wow ώρες ατελείωτες, τρέχω benchmarks, κτλ.. Ουδέ ποτέ έχω πρόβλημα, παρά ΜΟΝΟ αν μπω σε αυτό το κόσμο (instance).

 

Κάποια πληροφορία? Κάποιο fix?

Συνήθως στο wow έχω min fps 57 – max fps 156 πλέον δεν πολύ παίζω wow μέχρι να το φτιάξουν!.. δεν διακινδυνεύω την κάρτα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο 5-6 μήνες αποχής ξεκίνησα και εγώ να παίζω λίγο τον dk tank μου και έτσι σαν ευχάριστο διάλλειμα πήρα τον μάγο του φίλου μου να μπω να παίξω και κανέναν heroic mode που κάνουμε με το guild. Και μετά απο κανα 10 tries και αφού έχω μάθει το fight άρχισα να πιάνω τα πρώτα όμορφα νούμερα...

 

welcome to world of aoecraft 255me0g.jpg

 

ναι, έχω 160k dps και είχε κάνει peak στα 400κ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τί άθλια UI είναι αυτά ρε παιδιά.!! πόνεσαν τα ματάκια μου!!!

 

εγώ το δικό μου το έχω βασίσει στο tukui, μιας καιοι παραμετροποιήσεις μέσω Lua μου έχουνε λύσει τα χέρια

 

 

btw παίζεικανένας σας zenedar?

post-69731-0-40503500-1296807166_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τί άθλια UI είναι αυτά ρε παιδιά.!! πόνεσαν τα ματάκια μου!!!

 

εγώ το δικό μου το έχω βασίσει στο tukui, μιας καιοι παραμετροποιήσεις μέσω Lua μου έχουνε λύσει τα χέρια

 

 

btw παίζεικανένας σας zenedar?

 

μετά απο 6 μήνες απραξία σκέφτικες μήπως δεν έχω καν UI? εαν θες σου ανεβάζω το UI μου απο το wotlk οταν έπεζα για world 5 να δεις όμορφο UI :P

 

ps1:όμορφο UI << 160κ dps ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...