Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4η επέμβαση σε κύστη κόκκιγος. Έχω μαμηθεί στον πόνο, δεν μπορώ να κάτσω για πολύ και ξαπλώνω μπρούμυτα ή πλάγεια οπότε το laptop βολεύει για λίγο μόνο.

 

offtopic

 

4η ;;;; Εγώ αρχές Δεκέμβρη την έβγαλα μόνιμα.Μια φορά στο παρελθόν με απασχόλησε και απαλλάχθηκα μια και καλή από δαύτην.Μην ταλαιπωριέσε άδικα, πήγαινε να σε καθαρίσουν..Been there , done that.Περαστικά . Γαμιέται η κύστη, ταπεινά ναούμε.

 

/offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4η επέμβαση σε κύστη κόκκιγος. Έχω μαμηθεί στον πόνο, δεν μπορώ να κάτσω για πολύ και ξαπλώνω μπρούμυτα ή πλάγεια οπότε το laptop βολεύει για λίγο μόνο.

 

Το έχω κάνει πριν 3,5 χρονια αλλα δεν χρειάστηκε άλλη.Ο πόνος είναι όντως τρελός κ θα σου πω μόνο ότι εγω μόλις είχα πάρει καινούριο αυτοκίνητο και έτσι όπως μπήκα μέσα να το χαρώ ΕΣΚΙΣΑ το ένα ραμα..... :-(((

 

Δεν περιγράφω άλλο... Περαστικά!!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TO googlara.. Ειχε κανει και ενας συμφοιτητης μου στο κωλο :P Και μετα οταν προχωρουσε ή οταν καθοταν εκανε σαν τον Νορτον στο Αμερικαν χιστορι Χ :whistle: :whistle: :whistle: Μερακλής ο γιατρός :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις αλλες 3 μαθαινε και τωρα την εκανε κανονικα; :P

 

lol όχι βρε, διαφορετικός γιατρός. Την πρώτη φορά είχε κλείσει για 2 χρόνια, την 2η και την 3η άνοιξε αμέσως. Διαφορετικές επεμβάσεις κάθε φορά. Άλλοι που έχουν πάει σε αυτόν τον γιατρό είχαν καλό αποτέλεσμα οπότε τώρα μένει από την μεριά μου να τα κάνω όλα σωστά, εξάλλου φαίνεται να έχει βγάλει τη ρίζα, είναι πολύ βαθύ και μεγάλο το τραύμα (βλέπεις μπόλικο κρέας). :fear:

 

Για να πάμε λίγο on topic, ωραία η περιοχή και τα quests των worgens :-) βαριέμαι στο κρεβάτι όλη μέρα οπότε παίρνω και το laptop και ανεβάζω lowbies σιγά σιγά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ΣΙΓΟΥΡΑ θα είναι ωραία η περιοχή. Πού να δεις όμως τι γινόταν το βράδυ που βγήκε το Cataclysm. Ακόμα το σκέφτομαι και ανατριχιάζω, μπρρρρ :fear: Χίλιες φορές να περίμενα 1-2 μέρες, παρά αυτό το πράμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o μαγος ειναι 85 με πολλα 346 heroics....

 

το θεμα ειναι οτι εχω και ενα Druid 80αρι, αλλα βαριεμαι να τον ανεβασω 85 οπως το μαγο με questing, κλπ, κλπ....

 

Ποιος ειναι ο ποιο γρηγορος τροπος για powerlevelling?

 

Εχει και guild percs lvl_12+...

Heirlooms βαζουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ειναι και το herloom για τη back +5%..

Αν εχεις Herbalism και Mining θα παιρνεις και απο εκει xp.

Επισης θα εχεις rest. Αν βαριεσαι q θα προτεινα να ανεβασεις μεσω dungeons (ισως με λιγο boost απο 85ρι φιλο) και BGs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ανεβασα παντως druid απο 80 - 84 μεσα βεβαια σε 1 μηνα με 3 ωρες farming την ημερα αποκλειστικα και μονο με mining στο Twilight Highlands . Μαζι εβγαλα και τα φραγκα της ζωης μου αφου ο Druid εχει και JC . Τωρα ανεβαζω mininig - herbalism σε εναν Warlock 70ρι που τον ειχα παρατημενο χωρις proff για να παει μπαμ μπαμ 80 και το skill του στο mining ειναι 295 και στο herbalism 300 και εχω παρει 148k xp ΜΟΝΟ απο herbalism - mining μιας και που τα ανεβασα στις πρωτες περιοχες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον, ως Human male Mage (PvE 100% πια, δεν ασχολουμαι καθολου με PvP) με professions JC και tailoring, το race μου ειναι τελειως αχρηστο, εκτος απο το φοβερο bonus rep...10% δεν ειναι ?

 

Σκεφτομαι μη κανω κανα race change σε Female Draenei.

 

Αλλα θελω αρκετο rep με ολα τα cata factions ακομα...

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...