Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην τελική ευθεία πια,48% μακριά από το final ding!!!!

 

Αυτή τη βδομάδα θα οργιάσω,μέχρι που σκέφτομαι να κάνω και 5man* :lol: !!!

 

*non heroic ofc :P

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάγκες παίζω σε unofficial server στο wow και θέλω να ρωτήσω συμφέρει να πάω σε official?και Μάλιστα cataclysm?

 

 

φιλε εγω παιζω σε official. Απο οτι ξερω οι private ειναι και πισω σε content κανα χρονο....

 

Απο τη μικρη εμπειρια που εχω σε private, επειδη μια φορα ειχα μπει σε εναν απο curiosity, ενα θα σου πω :

 

Δεν ξαναμπηκα..

 

"Οτι πληρωνεις παιρνεις σε αυτη τη ζωη."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες παίζω σε unofficial server στο wow και θέλω να ρωτήσω συμφέρει να πάω σε official?και Μάλιστα cataclysm?

 

 

Να πας ασυζητητί. Τώρα που δεν έχεις και καμία ελπίδα για πρωτάθλημα, βαζελάκο, μπορείς να αφοσιωθείς στο wow στα σοβαρά και όχι σε χαζόofficial. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Erwdie που Ξέρεις ότι είμαι βαζελος;1 και 2 ρε Παιδιά δεν έχω εμπειρία στο χώρο μόνο dota παίζω Καλα δεν κάνω που άρχισα απο unofficial?και Κατι άλλο δεν είναι μαμακια τα 30ευρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Erwdie που Ξέρεις ότι είμαι βαζελος;1 και 2 ρε Παιδιά δεν έχω εμπειρία στο χώρο μόνο dota παίζω Καλα δεν κάνω που άρχισα απο unofficial?και Κατι άλλο δεν είναι μαμακια τα 30ευρα;

 

Σας ξεχωρίζω από μίλια εσάς τους βάζελους. Έχετε μία θλίψη στο βλέμμα. :P

 

Καλά έκανες και ξεκίνησες unofficial, αλλά αν θες να δεις το πραγματικό WoW, θα τα σκάσεις. Και 30 δεν είναι τίποτα μπρος σε όλα αυτά που σου παρέχει το παιχνίδι, αν είσαι βέβαια διατεθιμένος να ασχοληθείς. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εισαι με home pc, κανε αυτο (max security level without an authenticator):

 

φτιαχε ενα tχτ αρχειο, βαλε μεσα ενα δυνατο password.....και οποτε κανεις login ---> copy paste.

 

εξουδετερουνεις και τα keyloggers...

 

Δεν εξουδετερώνεις τα keyloggers έτσι γιατί και με το copy/paste μπορούν να σου πάρουν τον κωδικό, τί τους πέρασες, για noobs? :P

 

Άντε βρε chill, γεράσαμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Δεν είχα ασχοληθεί ποτέ μέχρι πριν 10 μέρες με το wow(παίζω το trial) και έτσι συχωρέστε μου τις ίσως αστείες ερωτήσεις. :rolleyes:

1)Παράγγειλα το battlechest, Lich King, catalysm(για να το παίξω έπρεπε να έχω τα προηγούμενα σωστά?)

2)Με ποιόν χαρακτήρα λέτε να ξεκινήσει κάποιος η γενικότερα τα υπέρ και τα κατά του καθενός.

3)Σε ποιόν server παίζουν οι περισσότεροι Έλληνες?

4)Στο trial με προκαλούν σε μονομαχία διάφοροι.. τι κερδίζουν με αυτό που κάνουν(Την απορρίπτω πάντως και δεν γίνετε τίποτα άλλο)

5)Στα wow που αναφέρω παραπάνω ότι παράγγειλα περιέχουν μέσα κάποιον δωρεάν χρόνο για online ή πρέπει να αγοράσω και 2μηνη και αν ναι από πού είναι η φτηνότερη.

6)Ότι έχω κάνει αυτές τις 10 μέρες που παίζω με το trial θα μεταφερθεί ο χαρακτήρας μου στο ολόκληρο παιχνίδι?

7) Τι είναι το authenticator?

 

Σας ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Witcher

 

1. Ναι, το καθε expansion απαιτει τα προηγουμενα να ειναι registered στο account σου πριν ενεργοποιηθουν.

2. Αυτο ειναι λιγο δυσκολο, καθως ολοι εχουν απο ενα αγαπημενο χαρακτηρα (και φυσικα everyone else is wrong :devil: ), περα απο αυτα θα προτεινα paladin ή druid, καθως προσφερουν και τις 3 κατηγοριες (tank, healer, dps), οποτε εχεις πιο πολλες επιλογες και πιθανοτητες να βρεις τι ρολο προτιμας να παιζεις.

3. Μεχρι και το WotLK οι περισσοτεροι παιζανε Genjuros, nowadays δεν ξερω που συχναζουν (και αποφευγω, γιατι το 90% αφηνει ασχημες εντυπωσεις). Προσωπικα θα προτεινα Ravencrest / Blade's Edge, καθως ειναι αρκετα γεματοι server και βρισκεις πιο ευκολα/φτηνα/συχνα οτι χρειαζεσαι.

4. Killing time, φανταζομαι. Το παιχνιδι κραταει καποια στοιχεια απο τα duels που εχεις κερδισει/χασει, αλλα περα απο αυτο παραπανω για να περναει η ωρα το κανουν (μαλλον )

5. Απο οσο θυμαμαι, καθε καινουριο account περιεχει 30 μερες free time (αν και εφ'οσον δημιουργησεις account και κανεις register τα cd-key) για το World of Warcraft ΜΟΝΟ (Δηλαδη, The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, δεν προσφερουν game time). Παιζει να αλλαξε, αλλα χλωμο το βλεπω.

6. Εφ'οσον κανεις "Upgrade" το trial account σε full (με χρηση των cd-key των παιχνιδιων), ναι.

7. Ειναι εφαρμογη κινητου ή keychain(για οσους δεν εχουν κινητο που το υποστηριζει/δεν θελουν να εξαρτωνται απο το κινητο τους) το οποιο πουλαει η Blizzard ως εξτρα προστασια κατα της κλοπης account. Με απλα λογια, "συγχρονιζεται" με το account σου και παραγει καθε 30 sec μια σειρα απο ψευδοτυχαιους αριθμους τους οποιους σου ζηταει το παιχνιδι πριν σε αφησει να κανεις log in (επιπροσθετα απο το account name και password).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώστε κάνα ψιλό στο νιούφη να φτιαχτεί!

Λούταρα από κάπου το Disgusting Oozeling, παίζει κάνας καμένος συλλέκτης να το αγοράσει;

Genjuros είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...