Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

An parw enchanting de mporw na parw allo profession?I ennoeis oti kollaei kala me to mining?To eksigeis ligo!

 

Eimai ston Genjuros me ena filo alla poly low level an yparxei kapoios kai thelei as mas kanei invite sto guild.Dwante einai to name!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

polaki me ti onoma eisai mesa? Kane me wisp me to pou me deis....

 

Καλά ρε συ, 1.5 μηνα δεν παίζω και με ξέχασες? Leontas στο όνομα και στην καρδιά!!! :D :D :D

 

Aν εννοείς για alt, δεν είχα κάνει ποτέ! Δεν έχω κουράγιο να ανεβω 60 levels απτην αρχή! :D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ για την συνταγή που λες, ειναι αυτη..

 

Recipe: Dirge's Kickin' Chimaerok Chops

Unique

Requires Cooking (300)

Use: Teaches you how to cook Dirge's Kickin' Chimaerok Chops.

 

Dirge's Kickin' Chimaerok Chops

Requires Level 55

Use: Restores 2550 health over 30 sec. Must remain seated while eating. If you spend at least 10 seconds eating you will become well fed and gain 25 Stamina for 15 min.

 

Requires Hot Spices, Goblin Rocket Fuel, Deeprock Salt, Chimaerok Tenderloin

 

Hot Spices -Vendor

Deeprock Salt εύκολο να βρεις

 

Goblin Rocket Fuel & Chimaerok Tenderloin ούτε που ξέρω τί είναι! :D :D :D

Για να φτιαξεις ένα τετοιο σου φευγει η μαγκιά μέχρι να πας 300..και αντε να βρεις την recipe... Οπότε ουσιαστικά ειναι για πολύ ελάχιστες περιπτώσεις αυτό, ενω σε κανονικές συνθήκες έχεις εναν healer εκει κανεις ενα heal, απλα αυτο που λεει τρελά ειναι το 25 stamina! +250 health δεν με χαλάει καθόλου, ειδικά για rogue που λόγω δερμάτινου armor τρώμε πολυ ξυλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 1.9 είναι 75ΜΒ :mrgreen: , εσύ κατέβασες όλα τα patches που έχουν βγει εδώ και ένα χρόνο... :razz:

 

έλα ντε... μου έλειπαν ομως 1.8.1, 1.8.2 και 1.8.3, και προφανως η blizzard ήθελε να με ταλαιπωρήσει!:D

 

Κατέβηκε σχετικα γρήγορα πάντως για τα δεδομενα της blizzard! 4 ωρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα cooking δεν σε νοιάζει. Εγω cooking είχα 1. LOL. Θα το δεις και συ οτι το cooking σου ειναι αχρηστο, εισαι και healer, σιγά μην κάθεσαι να μαγειρεύεις.

 

 

to cooking einai aparetito gia rogues toulaxiston an to anevaseis ws to 60

gia na ftiaxneis auto http://www.thottbot.com/?i=2809 kai genika se olous xriazete.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fanpan nomizo kai ego pos einai sto 30 lvl sto berseker. me q to perneis pantos to stance.perneis to ploio apo vale pernas apenanti kai pas se ena mikro nisaki .ekei prepei na kill kati tipous mesa se enan kiklo....kati san streetfighter me opadous giro giro....lol....metraei pantos to stance na to pareis amesos sto 30 lvl ( opos nomizo ego otiai to orio gia to quest ) . auta ta liga apo emena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορυφαίο όνομα guild στον lightings blade από horde, κρατηθείτε : RED HORDE CHILLY PEPPERS!!!!!!!!! Απίστευτο.

 

Τελικά με τον παπά, ακούω όλο οδηγίες, heal me, dispell me etc. Τα άτομα με μηδενικό intellect δεν νιώθουν τα mana needs, κάνουν ντού και πρέπει εγώ με το 1/5 mana γεμάτο να τα κάνω τέλεια. ΕΛΕΟΣ. Αλλά ευτυχώς το κολπάκι "ή εγώ ή ο εκάστοτε που μου την σπάει" πιάνει πάντα. Παπαpower!!!!!!

 

Ο παπάς σε shadowform είναι τρέλααααα. Πλεον το solαρισμα είναι χαλαρό και αν προσέχεις όταν και εφόσον μειωθεί η ζωή αρκετά βγαίνεις από shadow castάρεις heal και ξανά shadow.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to cooking einai aparetito gia rogues toulaxiston an to anevaseis ws to 60

gia na ftiaxneis auto http://www.thottbot.com/?i=2809 kai genika se olous xriazete.

 

Ναι το ξερω, απλα κάθισα και σκέφτηκα πόσες είναι οι φορές που μέσα στον πανικό της μάχης θα πατήσω να πιω potion, τη στιγμη που έτσι κ αλλιως η energy ανεβαίνει αρκετά γρήγορα, και ειναι μαλλον λίγες. Γενικα δεν ξερω πολλους που το χρησιμοποιούν, ίσως μόνο για pvp με άλλον rogue να το χρησιμοποιούσα ωστε να έχω το πάνω χέρι.

 

όσο για τα φαγητα, το ιδιο health generation εχουν και τα αγοραστά ή αυτά που βρίσκεις, απλά τα μαγειρευτά έχουν και κάποια επιρροή στα stats.

 

Παντως εμενα προσωπικά μου τη σπάει να έχω πάνω μου μια ολοκληρη τσάντα γεμάτι με "μπαζα" κρέατα, spices etc, για να μαγειρέψω καποιο φαγητό! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...