Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά το frost nova γίνεται dispel' date=' έβαλα έναν φίλο εχτές mage και το δοκιμάσαμε.

 

Τα μετάλλια από bgs τελικά κάνουν stack μέχρι 20 και μετά δεν δημιουργούν άλλο stuck επομένως πρέπει να τα χρησιμοποιήσεις, έτσι αναγκαστηκά πήγα lvl 30, και το γυρνάω σε general game play τώρα, μέχρι lvl 39.

 

Είχα και πάλι κάνει λάθος στα killς. Δεν έχω 1400 που είχα γράψει,έχω 950 kills, και αντί 4000 honor που είχα γράψει έχω 7400.

 

Για το shackle undead που γράφει ένας φίλος, νομίζω ότι ήταν έτσι παλιότερα και το κάναν μόνο για humanoid (όχι player). Κακώς, πολύ κακώς :mrgreen: .

 

Τα spell σε lvl 30 μου στοιχίσαν 6-7g![/quote']

 

 

kai i frost trap feugei me icebarier i iceblock, dne thimame tora.

 

Στο 1.10 patch νέα talent trees για τους priest.

 

Αυτό το shackle undead τι χρησιμότητα έχει??? Το race των undead δεν είναι undead αλλά humanoids omfg οι νεκροί. Και απο τη στιγμή που υποτίθεται στο κόσμο του wow ότι oi paladins και οι priest καταδιώκουν αυτό το race μετα μανίας θα έπρεπε να τους ακινητοποιούμαι και αυτούς. Τι να τα κάνω τα mobs ρε blizz??? Δώσε μου shackle για τους undead παιχτες να τους κλειδώσω για 30'' και να χορεύω macarena γύρω τους.

 

WOTF!!11one!1!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα ο rogue πεθαίνει πολύ γρήγορα μέσα σε αυτό το combo, ειδικά αν προλαβαίνεις στο τελευταίο cast να του κάνεις και MB

 

Aν ο αλλος ξέρει καλά τον rogue, και ειδικά σε ψηλά level αν πετύχει μόνο του priest μπορέι με 3 χτυπήματα να τον ρίξει κάτω, ειδικά έτσι και πιεί thistle tea (που εγω δεν εχω χρησιμοποιήσει ποτε) ωστε να έχει περισσότερη ενέργεια για τα special moves. :)

 

Γιατί για να μπορείς να τον αγγίξεις, πρέπει και να μπορείς να κουνηθείς!!!! :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ο αλλος ξέρει καλά τον rogue' date=' και ειδικά σε ψηλά level αν πετύχει μόνο του priest μπορέι με 3 χτυπήματα να τον ρίξει κάτω, ειδικά έτσι και πιεί thistle tea (που εγω δεν εχω χρησιμοποιήσει ποτε) ωστε να έχει περισσότερη ενέργεια για τα special moves. :)

 

Γιατί για να μπορείς να τον αγγίξεις, πρέπει και να μπορείς να κουνηθείς!!!! :D :D :D[/quote']

 

Στην κατάσταση που στο περιγράφω επειδή ο rogue πλησιάζει την σημαία και είναι το πολύ ίδιο lvl με μένα τότε γίνεται αντιληπτή η παρουσία του και τρώει fear πριν καταφέρει να κάνει stun lock. Μετά το fear τον στολίζουμε με ένα pain και MF να τον αποτελειώσει ο warrior. Πες μου ποιος rogue το πολύ lvl 29 θα αντέξει αυτό το combo, ειδικά αν όταν είχα χρόνο ορατότητας για τελικό χτύπημα με MB το οποίο δεν χρειάζεται κάν ορατότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fact: den yparxoun patch notes gia to patch 1.10

Fact: To Ahn'Qiraj DEN rixnei to Tier3 epic set, alla 2 diaforetika set gia ka8e class, to ena me 3, kai to allo me 5 kommatia, ta opoia dinoun geloia bonus...

Fact: To Tier3 set 8a peftei sto epomeno high level dungen pou 8a legetai "Necropolis Naxxramas"

Fact: Oi paladins >>>> Undead mobs

Fact: To dungeon den 8a perilambanetai sto patch 1.10

 

se kalypsa?

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην κατάσταση που στο περιγράφω επειδή ο rogue πλησιάζει την σημαία και είναι το πολύ ίδιο lvl με μένα τότε γίνεται αντιληπτή η παρουσία του και τρώει fear πριν καταφέρει να κάνει stun lock. Μετά το fear τον στολίζουμε με ένα pain και MF να τον αποτελειώσει ο warrior. Πες μου ποιος rogue το πολύ lvl 29 θα αντέξει αυτό το combo, ειδικά αν όταν είχα χρόνο ορατότητας για τελικό χτύπημα με MB το οποίο δεν χρειάζεται κάν ορατότητα.

 

 

Ενας rogue με Master of Deception το οποίο τον κάνει ακόμα πιο δύσκολο για να τον δεις, καθώς και κάποιος που την ώρα που σε πλησιάζει ενω ειναι stealthed κάνει και ένα vanish (δεν θυμαμαι level που το παίρνει) ωστε να μπει σε improved stealth mode για 10 sec, αρκετά ωστε να πέσει πάνω σου και να σε stunnάρει! :)

 

Στα ίδια level πάντως μου φαίνεται πολύ δύσκολο να μπορείς να τον δεις απο μακρια (ίσως τον δεις στα 5 μέτρα, και μέχρι να πατήσεις spell σε εχει stunάρει).

 

To θέμα ειναι ότι γίνεται, άλλο αν ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μπορεί να χειριστεί τον χαρακτήρα του όπως πρέπει σε τέτοιο level. Ο μονος που πιστεύω ότι μπορεί, έιναι ενας παίκτης που έχει ήδη προχωρήσει ΠΟΛΥ το ίδιο class, και ξέρει κάποιες τεχνικές και τύχει και γυρήσει να παίξει το ιδιο class lower level. Πχ εγω αν μου δώσει ο κολλητός μου τον rogue του level 35 εννοείται οτι θα τον χειριστώ καλύτερα απο εκείνον στο pvp, αυτο βεβαια αν ο χρηστης δεν ειναι κανας κουλός! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος είσαι ρε polaki... εσένα καλά ήταν όταν βγήκε το patch για τους rogues ε (άλλο αν σας έκαναν nerfed :razz: )??? Δεν το περίμενες πως και πως?

 

 

Εγω προσωπικά ποτε δεν συμπάθησα τα patch, πιο πολυ μανουβρα ειναι με τα addons klp...:D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

duel με shadowform: 9 αγώνες - 3 νίκες - 6 ήττες

duel χωρίς shadowform 10 αγώνες - 9 νίκες - 1 ήττα

 

Τα παραπάνω αποτελέσματα δεν τα περίμενα ούτε για πλάκα.

 

Προτιμώ intellect bonus παρά spirit castαρω έως και 3 heal στην μαχη άρα για να με βγάλει κάποιος πρέπει να ιδρώσει. Αν σε pvp ωστόσο μου σκάσει warrior κανα charge πισώπλατα τον έφαγα. Και μην μου πειτε fear........ όλοι έχουν τα κατάλληλα insignia και το αχρηστεύουν, σκέφτομαι να το βγάλω και από τις μπάρες, εντελώς άχρηστο. Η μοναδική έξοδος διαφυγής μας είναι άχρηστη. Τα potions να είναι καλά.

 

Σήμερα κάναμε ένα lowbie raid στο hammerfall, 1 rogue, 1 warrior και 3 παπάδες. Ο μεγαλύτερος ήταν 53 και ο μικρότερος 20 lvl πιο κάτω. Καθαρίσαμε τη μισή βάση (κατόρθωμα μεγάλο αν αναλογιστεί κανείς τα lvl μας και κάτι 53 elites που έχει εκει μέσα) και μετά τον ήπιαμε. Ένα mob με κυνήγαγε μέχρι το refuge point lol.

 

Πλέον καταλαβαίνω γιατί δεν με ήθελαν σε πολλά group ως hunter, τους καταλαβαίνω απόλυτα. 9/10 items είναι και καλά hunter items, ο hunter δεν κάνει το τρελό dmg και δεν προσφέρει και κανένα buff στους υπόλοιπους. Aφήστε που έχω διαπιστώσει ότι μετά τους paladins είναι η class που έλκει τους περισσότερους που δεν νιώθουν.........

 

Lf tank, paladin, mage and 1 random no hunters plz ;) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...