Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τελευταιο raid του expansion βγαινει στις 29του μηνα,αρα οποιος θελει να δει ολο το content του expansion ειναι μια καλη ευκαιρια να ξεκινησει μια απο αυτες τις μερες.

 

Για μενα πχ που ειχα να παιξω απο περυσι,ειναι λες και παιζω νεο expansion ηδη.

 

Ολα τα heroics πλεον πετανε 865+gear,τα timewalking dungeon 880+ και φυσικα οι νεες περιοχες ειναι το broken shores(για το tomb of sargeras raid)και 3 μερη του Argus για το Antorus burning throne raid.Με αρκετα quest.

 

Ευκαιρια και για το legion flying mount οπως και για τα νεα class specific mounts.Υπαρχουν ανα διαστηματα και Invasions στον χαρτη για τους alt οπως ειχε αναφερθει και πιο παλια,αρα το ιπταμενο mount ειναι must,αν και δυστηχως θελει να ασχοληθεις με το σπαστικο Suramar.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μπορείτε να μου πει τε σε τη server παίζουν Έλληνες

και πως μπορώ να πάρω ένα mount  δράκο {(όπως τα άλογα) προσπαθώ ένα χρόνω να το βρω)}

Επεξ/σία από chrkain
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογω των invasions στο legion ειδα οτι ηταν καλη ευκαιρια να κανω το flying mount για legion.

Δυστηχως περαν του ενοχλητικου questline του Suramar που χρειαζεται δυστηχως(δεν αλλαξε κατι 1.5χρονο τωρα),εχουμε και τα εξισου ενοχλητικα quest του broken shores.

 

Ευτυχως η κατασταση στο argus ειναι καπως καλυτερη.

 

Παντως συνολικα και με τις νεες περιοχες(που ηταν το παραπονο του κοσμου οι λιγες περιοχες) μιας και μπαινει και το τελευταιο raid σε 10 μερες μαζι και με το νεο event για τα 13χρονια του wow(με world bosses των 60)ισως να ειναι το καλυτερο expansion που εχουμε δει στο Wow. Δεν το πιστευα οτι θα το πω αυτο οτι θα μπορουσαμε να δουμε κατι τετοιο μετα απο 13χρονια.


Τελος για μενα προσωπικα που ηθελα παντα να κανω rated bgs(αλλα δεν ειναι και το πιο ευκολο να βρεις group)για τα pvp mount,μπηκε και για αυτο μια λυση αν και χρονοβορα. Το achievement http://www.wowhead.com/achievement=11474/free-for-all-more-for-me#comments που σου δινει σαν reward το γνωστο pvp mount(λυκος με πανοπλια ή αλογο)που πιστευω οτι και λογω του επομενου expansion αξιζει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,
πρόσφατα επανέφερα παλιό μου account στο World of Warcraft, το οποίο προσπαθώ να το πουλήσω εδώ εξαιτίας του ότι έχω ανάγκη τα χρήματα.
Σε περίπτωση που θέλει κανένας από εσάς η γνωρίζει κανένας από εσάς κάποιον που να ενδιαφέρεται, έχω account με mounts ta opoia κοστίζουν gold cap στο BMAH, opws to swift razzashi raptor, amani war bear, exw epishs time lost proto drake, ashes of alar, ktlp ktlp.

edw einai to link:
https://legion.maskedarmory.com/armory/wow/profile/5a081d74be1efb44f9f22c06
Ευχαριστώ και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι τιμη εχεις στο μυαλο σου(ειδικα μιας και βλεπω οτι δεν εχει καν μεσα το legion,εχεις πολυ λιγα achievements)αλλα η σωστη κατηγορια ειναι εδω που βαζουν και τα αλλα παιδια

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/pc/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεκριμένα ο Rogue που πουλάω δεν πουλιέται για το ilvl του ή τα achievements του, αλλά για τα 4 gladiator mounts του, για το knight captain τιτλο που του δινει προσβαση στα grand marshal transmog και για το thunderfury transmog.
και πίστεψε με η τιμή ενός τέτοιου χαρακτήρα δεν είναι χαμηλή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο rogue που πουλας δεν εχει αυτα τα οποια λες,τουλαχιστον οχι απο το παραπανω link που ανεβασες.

 

Επισης εγω βλεπω οτι εχεις ενα dwarf rogue μονο level 90.

Αυτο σημαινει οτι δεν εχεις καν το legion expansion(υποθετω).

 

Επιπλεον μην ξεχνας οτι τον υποψηφιο αγοραστη τον ενδιαφερει και το class/race που εχεις(γιατι αν δεν του αρεσει πχ dwarf rogue και θελει human rogue πρεπει να σκασει και αλλα χρηματα)οπως και ο server που ειναι. Account αγοραζει αρα ειναι λογικο να τον ενδιαφερουν αρκετα παραπανω πραγματα.

 

Τελος αν λες οτι η τιμη ενος χαρακτηρα δεν ειναι χαμηλη λογω των παραπανω(χωρις καν max professions),τι να πουν και οι αλλοι που

εχουν realm first achievements,scarab lord,atiesh,spectral tiger και παει λεγοντας.

 

Και οπως μπορεις να δεις και απο το site του link δεν πουλανε ολα αυτα σε ενα χαρακτηρα που δεν ειναι καν max level και δεν εχει και μερικους alts.

 

Βεβαια δεν ανεφερες καν τι τιμη πουλας το λογαριασμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου λυπάμαι πολύ που δεν μπορείς να πλοηγηθείς στο hidden armory, αλλά ο rogue μου έχει όλα τα παραπάνω που αναφέρω.
Ξαναλέω, δεν με ενδιαφέρει να πουλήσω ilvl ή οποιοδήποτε Profession, καθώς όλα αυτά πλέον είναι θέμα μερών.
Αυτό που εγώ προσφέρω είναι 4 gladiator mounts από τις παλαιές σεζόν, όταν το PvP ακόμη ήταν ενδιαφέρον.
Επίσης προσφέρω έναν χαρακτήρα με rank8 title, που ανοίγει το grand marshal transmog σε όποιον αναπολεί τα παλιά, και ένα Thunderfury transmog, το οποίο είχα farmarei sto WotLK.
Τα συγκεκριμένα gladiator titles θεωρώ πως είναι πολύ σπανιότερα απ'όλα αυτά που εσύ μου ανέφερες.
Θα σε παρακαλέσω εάν δεν γνωρίζεις, και ως senior member, να σεβαστείς το ποστ μου και προπαντώς να μην - βιάζεσαι - δίχως να κοιτάς που βαδίζεις.
Σ'ευχαριστώ.


Και οσον αφορά τον αγοραστή, εάν ενδιαφέρεται πραγματικά για το χαρακτήρα, θα μου στείλει ο ίδιος μήνυμα, όπου θα επικοινωνήσω μαζί του, δίδοντας όλες τις πληροφορίες τις οποίες επιθυμεί.
 


https://legion.maskedarmory.com/armory/wow/profile/59efc67a7fd6bc30252c27c8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου λυπάμαι πολύ που δεν μπορείς να πλοηγηθείς στο hidden armory, αλλά ο rogue μου έχει όλα τα παραπάνω που αναφέρω.

Ξαναλέω, δεν με ενδιαφέρει να πουλήσω ilvl ή οποιοδήποτε Profession, καθώς όλα αυτά πλέον είναι θέμα μερών.

Αυτό που εγώ προσφέρω είναι 4 gladiator mounts από τις παλαιές σεζόν, όταν το PvP ακόμη ήταν ενδιαφέρον.

Επίσης προσφέρω έναν χαρακτήρα με rank8 title, που ανοίγει το grand marshal transmog σε όποιον αναπολεί τα παλιά, και ένα Thunderfury transmog, το οποίο είχα farmarei sto WotLK.

Τα συγκεκριμένα gladiator titles θεωρώ πως είναι πολύ σπανιότερα απ'όλα αυτά που εσύ μου ανέφερες.

Θα σε παρακαλέσω εάν δεν γνωρίζεις, και ως senior member, να σεβαστείς το ποστ μου και προπαντώς να μην - βιάζεσαι - δίχως να κοιτάς που βαδίζεις.

Σ'ευχαριστώ.

Και οσον αφορά τον αγοραστή, εάν ενδιαφέρεται πραγματικά για το χαρακτήρα, θα μου στείλει ο ίδιος μήνυμα, όπου θα επικοινωνήσω μαζί του, δίδοντας όλες τις πληροφορίες τις οποίες επιθυμεί.

 

https://legion.maskedarmory.com/armory/wow/profile/59efc67a7fd6bc30252c27c8

 

Δυσκολα θα βρεις αγοραστη, τουλαχιστον σε καλη τιμη που φανταζεσαι εσυ.... Μακαρι. Σου ευχομαι ολοψυχα καλη τυχη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παλούκι αυτό το mage tower challenge για τους healers.

Έχω 2 εβδομάδες τώρα που προσπαθώ με τον holy priest μου και δεν το έχω καταφέρει. Στην αρχή πάντα το έχανα στο πρώτο phase που είναι να σκοτώσεις τα τέρατα απ'εξω. Μετά απο καμιά 50αρια wipes έχω καταφέρει και το βγάζω 8/10 φορές. Τώρα πάντα το χάνω στο 5ο phase που πρέπει να healάρεις τα φαντάσματα που έρχονται στο boss. Την μία θα πεθαίνει κάποιος δικός μου npc και την άλλη θα αφήνω πολλά φαντάσματα και με σκοτώνουν. Μόνο χθες κατάφερα να φτάσω στο τελευταίο phase που βαράς το boss αλλά απο μαλακία μου πέθανα γιατί δεν κουνήθηκα γρήγορά απο την πρασινίλα στο πάτωμα και έτσι το έχασα με το boss στο 5% HP....

 

Δεν μου πέφτει και κάνα καλό legendary. Έχω πάρει όλα τα σκατένια εκτός απο τα καλά. Ανξ είχα την κάπα που σε κανει resurrection θα το είχα βγάλει χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχυουν αυτα που ειπε ο Hazzikostas σε συνεντευξη του οτι μαλλον θα βγαλουν τα artifacts του χρονου,τοτε μην ασχολειστε τσαμπα με αυτα.

 

Βασικα μακαρι να το κανουν αυτο γιατι οντως περαν του οτι δεν κολλαει απο πλευρας πλοκης/ιστοριας(υποτιθεται παιρνεις το Ashbringer για να πολεμησεις τον Sargeras και οχι για να πολεμησεις τον..Greymane...

 

Μονο στους Druid μετραγαν ασχημα τα artifacts που τους αλλαζαν τα χρωματα σε bear/cat form.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...