Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους

έχω μια ερώτηση τη πρέπει να κάνω για να αποκτήσω την ικανότητα πτήσης στο legeon 

google/wowhead is your friend αγαπητε. Παιδια καταλαβαινω οτι ναι ειμαστε σε θεμα που αφορα το Legion αλλα να βοηθαμε σε πιο δυσκολα και συγκεκριμενα πραγματα.

 

Δεν νομιζω οτι ειναι καμια επιστημη να ανοιξεις το google να γραψεις Wow Legion flying και να πατησεις στην πρωτη επιλογη. Μην τα περιμενουμε ολα ετοιμα(φιλικη συμβουλη).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

google/wowhead is your friend αγαπητε. Παιδια καταλαβαινω οτι ναι ειμαστε σε θεμα που αφορα το Legion αλλα να βοηθαμε σε πιο δυσκολα και συγκεκριμενα πραγματα.

 

Δεν νομιζω οτι ειναι καμια επιστημη να ανοιξεις το google να γραψεις Wow Legion flying και να πατησεις στην πρωτη επιλογη. Μην τα περιμενουμε ολα ετοιμα(φιλικη συμβουλη).

Και στην περιπτωση που ο ενδιαφερομενος δεν ξερει αγγλικα τι γινεται ? Δεν ζηταει βοηθεια σε καποιο ελληνικο forum επειδη ειναι καπου γραμμενο σε γλωσσα που δεν καταλαβαινει. Δεν σε υποχρεωσε κανεις να απαντησεις αλλα βαλε και λιγο το μυαλουδακι σου να δουλεψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς με τίποτα να κάνεις heroic Antorus. Μετά απο ένα wipe φεύγουν όλοι και άντε να ψάχνεις πάλι για group. Για να βγάλεις όλα τα bosses πρέπει να μπεις σε καμιά 100αριά group συνολικά.

Ευτυχώς με έσωσε το fake achievement generator γιατί όλοι ζητάγανε curve απο την πρώτη εβδομάδα. Δεν το ήξερα οτι υπήρχε τόσα χρόνια. Λες και όσοι το έχουν δεν κάνουν μαλακίες στα boss...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στην περιπτωση που ο ενδιαφερομενος δεν ξερει αγγλικα τι γινεται ? Δεν ζηταει βοηθεια σε καποιο ελληνικο forum επειδη ειναι καπου γραμμενο σε γλωσσα που δεν καταλαβαινει. Δεν σε υποχρεωσε κανεις να απαντησεις αλλα βαλε και λιγο το μυαλουδακι σου να δουλεψει.

Αν δεν ξερεις αγγλικα αγαπητε(που μπηκες στο θεμα μονο για να γραψεις την εξυπναδα)πως ακριβως θα παιξεις το παιχνιδι?

Πως θα διαβασεις τα quest και τα skills?

Πολλα :P

 

εδω με ενα ΑΠΛΟ google : http://www.wowhead.com/broken-isles-pathfinder-flying-guide

Αν δεν ξερει αγγλικα το παραπανω link πως θα το διαβασει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβαλα κάρτα μετά από κάμποσο καιρό και λέω να παίξω λίγο horde pvp. Έχω 81 Priest , 85 rogue kai 80 lock. Ξέρω να παίζω καλύτερα rdruid>afflilock>frostmage>discpriest. 

 

Τι να ανεβάσω σε Horde μεριά για PvP (έχω ήδη 110 λοκ και ντρουιντ alliance) ?  

 

έχουν αλλάξει πράματα (σταμάτησα να παίζω οταν το average ilvl ηταν στο 830-860) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουν αλλάξει πράματα (σταμάτησα να παίζω οταν το average ilvl ηταν στο 830-860) 

Δεν εχουν αλλαξει τα πραγματα απο τοτε που σταματησες τα ιδια ειναι μιας και το pvp στο wow εχει περασει πλεον σε δευτερη μοιρα.Αρα παιζεις οτι δεις και σε τραβαει περισσοτερο αφου εβαλες που εβαλες καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-110 πόσες ώρες θέλει ? και άλλες πόσες 80-110 ? 

 

χαζά κάνα bg για να περνάει η ώρα το έβαλα άντε και καμία αρένα με κάνα φίλο. Το lvling με προβληματίζει καθώς είναι το πιο βαρετό αν είναι εύκολο πλέον οκ θα ανεβάσω τον 80άρι τον lock 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πως μωρό τα αναβαθμίσω την ασπίδα στο legeon

θέλω να ξεκλειδώσω το arctifact to Light of the titans

έχω paladin lvl 110

Επεξ/σία από chrkain
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μωρό τα αναβαθμίσω την ασπίδα στο legeon

θέλω να ξεκλειδώσω το arctifact to Light of the titans

και κάτι ακόμα δεν μπορώ να ολοκληρώσω το the highlord's return quest με τίποτα η μήπως θέλει να

κανις κάτι ιδιαίτερο 

έχω paladin lvl 110

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δοκιμασε οδηγους απο το youtube ή το Wowhead.

δοκίμασα άλλα δεν κατάλαβα και πολα και τα αγγλικά μου δεν είναι και τέλια για αυτο σας ρώτησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως δεν μπορουμε να σου πουμε κατι περισσοτερο στο συγκεκριμενο που να μην φαινεται καλυτερα αν το δεις πως το κανουν οι αλλοι στο youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι είναι πάλι αυτό με τα fake achievs? Δεν ήξερα καν ότι υπήρχε , και όσοι το βάζουν δεν κινδυνεύουν με ban?

Lvl 1-110 , με τα hairlooms να φτάνουν μέχρι 110 πλέον , είναι πολύ εύκολο. Ειδικά 100-110 είναι της πλάκας . Περίμενε τα invasions και κάθε φορά παίρνεις ένα lvl χωρίς να κάνεις τίποτε άλλο. Ανέβασα έναν paladin , τα Χριστούγεννα ήμουν 86 και σήμερα έκλεισα 110 . Έχω έτοιμα και τα 880αρια από τους υπόλοιπους παίκτες , και για πλάκα σε κάνα μήνα φτάνεις 920-930 .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...