Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

re pedia proti fora mpika simera.... ehw ftasei lvl 4 kai akoma den mou ehoun pesei kaatholou hrimata apo ta terata pou skotonw, episis, kathe lvl pou anevenw, den mou dinei pontous skill gia na prosthetw. giati? mipos den kanw kati swsta?

 

yg: episis apo eki pou xekinisa den vriskw gust gri i prasina, ala mono kitrina.... diladi ta efkola ine pio makria? kai ohi stin arhi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

re pedia proti fora mpika simera.... ehw ftasei lvl 4 kai akoma den mou ehoun pesei kaatholou hrimata apo ta terata pou skotonw' date=' episis, kathe lvl pou anevenw, den mou dinei pontous skill gia na prosthetw. giati? mipos den kanw kati swsta?

 

yg: episis apo eki pou xekinisa den vriskw gust gri i prasina, ala mono kitrina.... diladi ta efkola ine pio makria? kai ohi stin arhi?[/quote']

 

Lefta stin arxi den sou peftoun diafores alles vlakioules peftoun mazeue tes k poula tes stou magazatores.

 

skill meta to 10 lvl tha vazeis.

 

ta gust gri prasina i kitrina den katalava ti einai an enoeis ta creep kitrina einai osa einai sto level sou prasina einai ta eukola gia sena portokali ta psiloduskola, kokkina ta polu duskola , nekrokefali..trexaaaaaa :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Πραγματικα βρίσκομαι σε σύγχυση. Ας τα πάρουμε τα πράγματα με την σειρά.

Περυσι αγόρασα το warcraft 3 και μετα απο λίγο καιρό το expansion frozen throne. Δεν είχα internet και έτσι δεν έπαιζα στο διαδύκτιο( δεν ξέρω αν υπήρχε τετοια δυνατότητα κιόλας ). Απ'οτι διαβάζω ο μόνος τρόπος για να παιξεις το παιχνιδι ειναι μεσω internet. Δηλαδή δεν έχω την δυνατότητα να παίξω απλα campaign map? Μπορει καποιος να μου εξηγήσει τι στο καλό συμβαίνει? Δεν ήξερα οτι είχε βγει το world of warcraft και μόλις χθες το έμαθα. Eγω είμαι πορωμένος κυρίως με το σενάριο του παιχνιδιού αλλα μου αρέσει γενικά σαν παιχνίδι. Μαλλον σας έχω μπερδεψει. Η ερωτηση μου λοιπον ειναι η εξης : Το world of warcraft παίζεται μόνο μέσω internet? Εχώ θέλω να παίξω campaign map χωρις να μπω στο internet. Δηλαδή αν εγω κάνω 100 ώρες να το τερματίσω θα είμαι 100 ώρες στο ιντερνετ? Πανε καλα αυτοι sthn blizzard?

 

 

pistepse me gia osous exoun adsl/cable den skeftonde kan tis 100 ores...

mono poso liosimo tha andeksoun :D

to pexnidi kai h filosofia tou einai pragmatika spoudaia,ftiaxnis enan kosmo kai petas mesa tous pektes kai tous afinis na sfazonde :D

ego eimai level 46 paladin ston crushridge ala ton teleutaio kairo exo ksenerosi telios...

stin arxi o server eixe queues giros sta 700-800 atoma :S

meta efigan oi perisoteroi ellhnes kai oloi oi aggloi -galloi -portogalloi k emeinan mono oi italoi...

opote pandou akous italika...

k to xeirotero einai pos oi perisoteroi italoi den kseroun agglika na se voithisoun !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα το παιχνίδι(49.98ευρουλάκια). Το εγκατέστησα και μόλις μπήκα στο internet μου βγήκε ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ patch 116.12mb. Εχω 56κ modem και συνδέομαι με 48κb. Τι σημαίνει αυτό? Οτι κατεβάζω το patch εδω και 2 ώρες και ακόμα είναι στο 20 %. Oποτε θέλω κανα 5ωρο περίπου. Βάλτε και κανα 3ωρο που θα παίζω καθε μερα και έτσι έχουμε ενα ωραιοτατο 60αρη ευρο χρωστούμενο στον απατεώνα τον πΟΤΕ. Λογικά θα ήμουν νευριασμένος αλλά αυτο το απίστευτο βιντεακι εισαγωγής με έβαλε για τα καλά στο παιχνίδι και πριν καν το παίξω έχω ηδη εθιστεί. Εχω όμως καποιες απορίες. Το παιχνίδι έχει σεναριο όπως το warcraft 3? Εχει και άλλα βιντεάκια? Επίσης δεν έχω καταλάβει πως θα είναι το παιχνιδι. Θα έχει πίστες σαν το warcraft 3 ? Θα μπορω να το τερματίσω μόνος μου η θα πρέπει να μπαίνω σε rooms με άλλα άτομα?Γενικα έχω αρκετες απορίες. Αν μπορει κάποιος ας μου δωσει μια γενικη περιγραφη για να μπω στο κλιμα.

Α και κατι τελευταιο. Ελπιζω με την κωλοσυνδεση μου να μην έχω προβληματα lag.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Όχι δεν έχει σενάριο όπως το WC 3. Απλά σου δίνονται κάποια quests τα οποία πρέπει να φέρνεις σε πέρας και μόνος σου και σε συνεργασία με άλλους παίχτες.

 

2) Όχι άλλα βιντεάκια δεν έχει.

 

3) Το παιχνίδι δεν τερματίζει ποτέ... πάντα θα υπάρχουν quests να κάνεις.

 

4) Για το lag δεν ξέρω να σου πω, αλλά συνιστώ να βάλεις DSL πριν μπεις στον κόσμο του WoW ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχω προβλημα με το lag δεν πρόκειται να βάλω dsl γιατι δεν μου χρειάζεται.Ουτε τραγουδια κατεβάζω ουτε βιντεακια. Η dsl τι ταχύτητα έχει? 256kb?Για να βάλω dsl πρέπει να πάρω άλλο μοντεμ.Tι πάγιο πληρώνεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πάγια κλπ δεν ξέρω -έχω dsl in a box από την forthnet και πληρώνω isp+παγια σε αυτήν μαζί- αλλά έχω να σου πω, πως αν μπείς στον κόσμο του WoW πιο φτηνά θα σου έρχεται ο λογαριασμός με την dsl παρά με την ταπεινή pstn.

 

H dsl 384/128 που έχω εγώ έχει ονομαστική ταχύτητα 48/16 upload/download με την πραγματική να είναι κινείται σε 40-44/14-16.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχω προβλημα με το lag δεν πρόκειται να βάλω dsl γιατι δεν μου χρειάζεται.Ουτε τραγουδια κατεβάζω ουτε βιντεακια. Η dsl τι ταχύτητα έχει? 256kb?Για να βάλω dsl πρέπει να πάρω άλλο μοντεμ.Tι πάγιο πληρώνεις ?

 

Σε τέτοια παιχνίδια αξίζει να έχεις DSL, γιατί άμα κολλήσεις μετά δύσκολα ξεκολλάς και θα παίζεις ώρες! Με την DSL, εκτός από την πιο γρήγορη ταχύτητα, θα έχεις ένα σταθερό "έξοδο" και θα μπορείς να παίζεις όσο θέλεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KAOUNHS, έλεγα να μην το γράψω πιο πριν αλλά τελικά το χρειάζεσαι...

 

http://www.adslgr.com/features/ADSLgr_FAQ/faqindex.php

 

Καλό διάβασμα. Θα σε παρακαλέσω ότι ερωτήσεις/απορίες έχεις σχετικά με το DSL να το κάνεις εκεί και όχι στο thread για το WoW.

 

Φιλικά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...