Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δηλαδη ανεβάζεις level up απο το ιντερνετ? H ιστορια δεν συνεχίζεται απο εκει που σταμάτησε στο frozen throne? Απ'οτι θυμάμαι το frozen throne τελείωνε δείχνοντας τον arthas να βάζει το στεμμα του κακου. Τελος πάντων. Θα πάρω αύριο το cd και έλπιζω να καταλάβω τι παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pedia molis to agorasa pite mou, se pion server ine kalitera na mpw?

 

tha ithela na imaste poloi ellines , ala na mporw na me voithisei kaneis twra pou xekinaw, kai na min ine oloi sta @@ tous kaai na min mou dinoun kan simasia pou tha ime 1 lvl :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια λεω ναι αρχισω ενα χαρακτηρα μετα την εξεταστικη αλλα δεν ξερω ποιος απο τους δυο ειναι καλυτερος. Ειμαι αναμεσα στον warlock kai ston mage. Ο πρωτος εχει αλογο αλλα ο δευτερος εχει τηλεμεταφορα. Απο spell ποιος εχει τα πιο δυνατα? Pet μπορει να παρει μονο ο warlock?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο δυνατά spell έχει ο mage. Pet έχει μόνο ο warlock. Teleport έχει μόνο ο mage (όχι μόνο ατομικό αλλά μπορεί να ανοίξει ένα portal και να μπει όλο το group μέσα, πράγμα που με έχει βοηθήσει πολλές φορές εμένα). Εγώ σαν Human Mage lvl 45 είμαι υπερ-ευχαριστημένος. Αυτό που πρέπει να προσέξεις σε όποιον χαρακτήρα διαλέξεις είναι να μοιράσεις σωστά τα spell points. Εγώ πχ. τα έχω ρίξει όλα στα Fire spells και τα Arcane spells (πιο πολλά έχω ρίξει στη φωτιά). Με τα Frost spells δεν έχω ασχοληθεί καθόλου. Ίσα ίσα 2 spell points έβαλα στην αρχή πριν αποφασίσω που θα καταλήξω.

 

 

@ ababapanos, σου είπα χθες μην στέκεσαι στα 90g που πρέπει να δώσεις για το άλογο. Θα τα μαζέψεις πολύ άνετα από τη στιγμή που ξέρεις ότι χρειάζονται τόσα. Εγώ το έμαθα ότι χρειάζονται τόσα στο lvl 36-37 (μαμακία μου το ξέρω) γι' αυτό το πήρα τελικά στο 43.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μage πιστευω και εγω να παρω. Οντως το Teleport πρεπει να ειναι πολυ καλο. Γιατι οχι Frost spells? Δεν ειναι τοσο δυνατα οσο τα Fire? Ευχαριστω για τις συμβουλες! Αντε να τελειωσουν αυτες οι εξετασεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος αλλά σε instances sto Molten Core π.χ. τα τέρατα είναι κυρίως fire-oriented οπότε λογικά θα έχουν και ανάλογα resistancies... Οπότε ίσως είναι καλό να έχεις και κάποια frost πρόχειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pseira, το ότι δεν ενισχύεις τα Frost spells δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις καθόλου. Απλά δεν θα είναι τόσο δυνατά. Εγώ επέλεξα να ενισχύσω περισσότερο τα Fire + Arcane. Είναι επιλογή του καθενός.

 

Πάνο, τα χρώματα πάνε ως εξής (από το πιο εύκολο στο πιο δύσκολο):

 

ΓΚΡI ---> Πολύ εύκολο (δεν παίρνεις καθόλου exp από τους εχθρούς). Εγώ προσωπικά δεν ασχολούμαι καθόλου πλέον με τέτοια quests.

 

ΠΡΑΣΙΝΟ ---> Εύκολο (παίρνεις exp από τους εχθρούς). Αν είναι Elite-Dungeon βέβαια καλό θα είναι να παίρνεις και 2-4 άλλους μαζί σου.

 

ΚΙΤΡΙΝΟ ---> Δύσκολο (όχι τίποτα τρομερό εκτός αν είναι elite ή dungeon).

 

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ---> Αρκετά δύσκολο, κοινώς μόνος σου ξέχνα το.

 

ΚΟΚΚΙΝΟ ---> Impossible, αν δεν έχεις στο group σου κάποιον/κάποιους που να είναι 4-5 lvl πιο πάνω από σένα και πάλι ξέχνα το! :razz:

 

Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό που τους θέλω να είναι η τελευταία γιατί έχει παραγίνει συνέχεια το ίδιο πράγμα γίνεται... ήθελα νά' ξερα τι σκ@τ@ maintenance κάνουν κάθε βδομάδα??? Σήμερα το πρωί έγινε το τελευταίο! Και καλά να ήταν τσάμπα αλλά όχι να πληρώνουμε και να μην παίζουμε κιόλας!! FFS !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...