Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

paidia egw lew na arxisw to WoW meta tis e3etaseis(15-6-05)!!apo oti blepw a3izei para polu kai ta lefta den me peirazoun toso!mexri tote omws tha paizoun polla atoma k otan tha bw egw tha eimai o pio n00b!!mporei kapoios na me boithisei ligaki(alla tha mou peite mexri tote exoume kairo)..mexri na to arxisw mporeite na mou dwsete kanena link opou mporw na dw kapoies plirofories pou tha me boithisoun otan to arxisw??tnx prokatabolika!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ να αλλαξεις απλα το τροπο πληρωμής χωρίς να βάλεις τα νουμερα της game card......

 

Αυτο που λεμε ειναι πως να σταματήσουμε την χρέωση της πιστωτικής, ΧΩΡΙΣ να βάλουμε game card για 1-2-3 μήνες.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@polaki: Κάνεις cancel subscription και σταματά να σε χρεώνει στην κάρτα κάθε μήνα. Όποτε το θελήσεις (μέχρι ένα 6μηνο μετά την λήξη της συνδρομής σου) μπορείς να βάλεις game card και να συνεχίσεις το παιχνίδι. Έτσι γλυτώνεις την χρέωση της πιστωτικής σου και μπορείς να αλλάξεις και τον τρόπο πληρωμής χωρίς να βάλεις κάποια game card.

 

@Bourdoulas: Δοκίμασε στο http://www.gamershell.com ή κάνε ένα search στο google

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου είπαν οτι κυκλοφορούν διάφοροι δωρεάν σέρβερ που μπορείς να παίξεις το παιχνίδι, αλλα το πρόβλημα είναι ότι πρέπει να το αγοράσεις το παιχνίδι που δεν είναι και τόσο φθηνό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ενοεις με αυτο ?

Ξερεις τιποτα να ειναι τζαπα ?

Και απο ρ2ρ να παρεις το game παλι χρειαζεσαι

το activation key το οποιο και θα πληρωσεις

οπως 1,5 εκατομυρια χρηστες

Και αν θες τη γνωμη μου το game ειναι

πολυ φθινο για αυτα που προσφερει και το

μηνιαιο fee απολυτος ρεαλιστικο και για τα

ελληνικα δεδομενα (2 καφεδες + 2 πακετα τσιγαρα )

Μην καθυστερεις και παρε το game,εγω το πηρα με την

second release και το μετανιωσα για τι τωρα βλεπω τους

60αριδες και τρελενομαι,ουτε mount δεν εχω ακομα (lvl 32)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια συμβουλή για αυτούς που θέλουν να πάρουν το mount τους με το που πάνε lvl 40 (εκτός από τους Warlocks που το παίρνουν μέσω ενός spell). Κάντε οικονομίες και πουλάτε ότι ακριβό βρίσκετε ακόμα πιο ακριβά είτε στο ΑΗ είτε σε κάποιον παίχτη μεμονομένα. Εγώ σαν Human Mage (lvl 42 atm) έκανα την @@ να μην κάνω οικονομίες και τώρα που χρειάζομαι 90g (!!!) δεν τα έχω και τάχω πάρει πολύ άσχημα (στο κρανίο :razz:)! Βέβαια ότι χρειάζονται τόσα λεφτά δεν το ήξερα... το έμαθα όταν ήμουν lvl 36-37 (θα μου πείτε δεν ήξερες... δεν ρώταγες?).

 

Αυτά προς ενημέρωσή σας για να μην την πατήσετε όπως εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα έληξε η συνδρομή μου σήμερα, λίγο πριν πατήσω το 46ο level. Ξανα σε ένα μήνα μετά την εξεταστική...Έχω ήδη την καρτούλα ανανέωσης..

 

Αχ ενα μήνα πρέπει να αντέξω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύνολο 90g το είπα και πιο πάνω.

 

aliaks, δεν πρόκειται να τα μαζέψεις αν δεν πας σε περιοχές που έχει πολύ "ψωμί", δηλαδή ακριβά αντικείμενα από εχθρούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...