Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Μου είπαν ότι αν έχω φτιάξει macros στα ειδικά κουμπιά του Logitech G11, το σύστημα της blizz ενδέχεται να με περάσει για bot. Αληθεύει κάτι τέτοιο? Σταμάτησα ήδη να usαρω τα macros στις προκαθορισμένες θέσεις μη γίνει καμιά μλκία....Έλεος δηλαδή!!!

 

nai esena 8a parakolou8ei 24/7 :P

edw den e3afanizontai ta bots pou vrwmane apo xiliometro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου είπαν ότι αν έχω φτιάξει macros στα ειδικά κουμπιά του Logitech G11, το σύστημα της blizz ενδέχεται να με περάσει για bot. Αληθεύει κάτι τέτοιο? Σταμάτησα ήδη να usαρω τα macros στις προκαθορισμένες θέσεις μη γίνει καμιά μλκία....Έλεος δηλαδή!!!

 

οχι σου λενε βλακιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai esena 8a parakolou8ei 24/7 :P

edw den e3afanizontai ta bots pou vrwmane apo xiliometro...

 

Am i not the center of the universe :P?

 

Σήμερα είχα την τύχη να logάρω νωρίς το πρωί και να δω ότι άρχισε το xmas seasonal....Χέστηκα στο gold :D. Πούλαγα το πρωί τα cookies για 20g!!! και έφευγαν λες και ήταν epic.... να μην πω ότι 5 red winter cloths έφυγαν για 50g έκαστος σε λιγότερο από 10 λεπτά.... Άδειασε και το ah από πρώτες ύλες (alliance του LB FTL) και το πάρτι σταμάτησε απότομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chill ,Σχετικα με τα macros που ελεγες πριν , το εχει παθει ενας φιλος μου πριν 1,5 χρονο περιπου.

Ρωτα κανενα GM η δες στα Forum του wow μπας και βρεις τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Huh? Περίεργο....

 

Edit: Σκατά δεν φαίνεται καλά (είχα βάλει pic αρχικά την οποία έβγαλα). Σοβαρά όμως με το που ανοίγω την σελίδα, μου λέει Καλώς ήρθες becausE....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kane cancel to account k apla otan teleiosei i sindromi su vale karta i ksanaananeose me pistotiki dn tha xaseis xrono ute tha pathei tpt to acc su tha paraminei anoixto mexri na teliosei o xronos su k meta tha kleisei k boreis na to ksanaanoikseis opote thes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γμτ εχουν σπασει τα νευρα μου σημερα!Δεν είναι να κανεις dungeon low lvls και δει με Ελληνες!

 

Ο ένας στη μεση του dungeon σηκωνεται και φευγει,ο αλλος tank lvl 40 και δεν ξερει πιο ειναι το κουμπι του map!Healara και δεν επαιρνε κανεις το aggro ολοι vour kai dmg sta @@ τους!Τελος lvl up χωρις instance!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...