Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

kala ta kills ta pairneis AV paneukola mono kai mono an ka8esai stealthed kai den kaneis tpt afhnontas tous allous na sfagiazontai (den lew oti ekane auto o Skia11)

na elege oti eixe paei rank 13 na pw ok :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Lighting's Blade είμαι ακόμα μιας και το transfer για genjuros ματαιώθηκε. Venedictia και Kaileena είναι οι chars μου. Guild σταθερό δεν έχω, περιφέρομαι στα διάφορα ελληνικά ανάλογα με το ποιον παίζω :P. Δεν ασχολούμαι πλέον με το pve και να θέλω δηλαδή δεν μπορώ αφού το ένα και μοναδικό guild που υπάρχει στο server high end το κράζω από την πρώτη μέρα που έκανα char εκεί μιας και οι leaders του είναι ο ορισμός του μαλάκα n00ba. Alliance γενικά ο server είναι deader than dead....best guild είναι αυτό που έριξε razuvious μετά από 2 μήνες επισκέψεων στο naxx...go figure.... κατάντια!!

 

Ποτέ δεν υπήρξα nelf priest, σιγά μην rollαρα το race που αποτελεί (ή καλύτερα αποτελούσε) το ανέκδοτο στις τάξεις μας :P.

 

Άντε από αύριο arena 2vs2 με έναν warrior να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε. Nerf cycloneeeee!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pvp? pffff όταν δώσουν αξία στο outdoor pvp τότε κ εγώ μέσα.

Μέχρι τότε pveeeeee ftw.Το Feeling που σου δίνει όταν μετά από πολλά wipes καταφέρεις να φας ένα boss δεν το αλλάζω με τπτ :)

 

Άνθρωπε μου. Επιτέλους να και ένας που υποστηρίζει αυτό που λέω και εγώ από την αρχή. Stadar περιμένεις και συ υπομονετικά το warhammer έ; Φτάνει να μην μας το σκίσει η EA ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

prepei na valoun kana sistima gia ta marks na ta dineis gia kati...

exw 95 AV marks sto mail na kathonte...potions piras...ti na ta kano ta ipolipa...

 

esto na ta allazes se 2:1 me alo mark i gia kana reputation :/ edo kai 2 mines exoun kaei sto mail mou pano apo 500av marks :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exei riksei kaneis sas pvp leader?

psino to guild na pame gia sovaro pvp raid kai oxi na malakistoume me osous einai stin poli...

an kai 2 xronia sto game den epesa pote se tetio raid

sinithos pigena stin poli kai malakizomastan mexri na varethoume :P

ti paizei me ta pvp leaders?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνθρωπε μου. Επιτέλους να και ένας που υποστηρίζει αυτό που λέω και εγώ από την αρχή. Stadar περιμένεις και συ υπομονετικά το warhammer έ; Φτάνει να μην μας το σκίσει η EA ...

 

Age of Conan ennoeis giati to warhammer einai alternative tou wow

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Age of Conan ennoeis giati to warhammer einai alternative tou wow

 

Warhammer = Mythic

 

Mythic = Best pvp (rvr) ever

 

 

PS: Απλά όπως είπα κρατάω και μια πισινή λόγω της ΕΑ. Τα ίδια έλεγα και για το Hellgate και αποδείχθηκε ολίγον μούφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mono pou to warhammer>age of conan se lore imo...

 

Νόμιζα μιλάγαμε για pvp..Και απλά δές τα βίντεο του warhammer που έχουν βγεί με δυσκολία το ξεχωρίζεις απο το wow και έχουν το ίδιο συστημα μάχης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νόμιζα μιλάγαμε για pvp..Και απλά δές τα βίντεο του warhammer που έχουν βγεί με δυσκολία το ξεχωρίζεις απο το wow και έχουν το ίδιο συστημα μάχης.

 

protip: to sistima maxis tou wow den itan kati kainourio...

 

noob :D

 

 

 

 

btw, to afk honour exei fasi....avrio perno oplo, kai den eimai me bot :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

protip: to sistima maxis tou wow den itan kati kainourio...

 

noob :D

 

 

 

 

btw, to afk honour exei fasi....avrio perno oplo, kai den eimai me bot :P

 

add

triple boxxing

afk honor

kai movie

dokimase to :P poli kali sintagi :P (teliono olo to set 250k honor se 1 mina)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...