Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ παίζω από την beta αλλά τη σχέση έχει αυτό ρε toufa. Είναι κακό να θες να κερδίσεις το honor σου σωστά χωρίς λαμογιές. Όταν λοιπόν μπαίνεις σε ένα AB και από τα 15 άτομα τα 5 είναι afk, όσο να ναι σε πιάνει ένας εκνευρισμός. Από την στιγμή λοιπόν που όλοι αυτοί που το χρησιμοποιούν δεν σκέφτονται εμένα και τους άλλους που θέλουν να παίξουν σωστά ότι μας σκίζουν, τότε και εμείς θα γελάμε με την ψυχή μας όταν θα αρχίσουν να banaroun κόσμο και θα αρχίζουν να κλαίγονται στα forums.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί αυτοί που παίρνουν afkhonor κατηγορούν τους υπολοίπους που θέλουν να παίξουν κανονικά. Δηλαδή, εντάξει, δεν φτάνει που κάνεις τις π##ές σου, μας την λές και απο πάνω;;;

 

Γιατί αν κανείς δεν έπαιζε όπως έπρεπε τότε θα είχαμε 15 afk παίχτες στο AB πχ, και τότε δεν θα γινόταν τίποτα.

 

Κοινώς, είναι προφανές οτι οι "έξυπνοι" παίζουν εις βάρος των άλλων. Και αυτό μου την δίνει. Και το οτι "αφού η Blizzard δεν μπορεί να το αποτρέψει, εγώ θα το κάνω" είναι η πιο ηλίθια δικαιολογία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ειναί ωραία όταν αυτοί οι full gladiator-afk-bg honor-grinders πέφτουν σαν ντολμάδες.Oπότε πάρτε οσο honor gear θέλετε....

 

+1 και απο μένα, δε με πειράζει αν θέλουν να φαρμάρουν honor έτσι...με ενοχλεί όμως που προσπαθούν να περάσουν την αντίληψη ότι όλοι το ίδιο κάνουν.

 

Anyway in pvp they are (and will be) at the bottom of the food chain.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 2 ώρες 10k honor σήμερα στο AV χάρη στους afk hordies....Μιλάμε τελειώναμε το κάθε bg 650-0 :D. 10 λεπτά το κάθε ματς, τέλεια.

 

Και γω κάνω afk farm, είτε γιατί βαριέμαι μερικές φορές είτε γιατί έχω κάτι άλλο να κάνω μπορώντας φυσικά την ίδια ώρα να πατάω ένα jump κάθε τρεις και λίγο :P. Δεν ψάχνω δικαιολογίες ωστόσο ούτε κράζω όσους θέλουν να παίξουν. AB/WSG δεν leechάρω ποτέ, AV είναι η χαρά του afk.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταξε αν σκεφτεις οτι χθες που ηταν AB Weekend μαζεψα 4800 honor χωρις AFK απλα εκανα 12 BG μεσα σε 5 ωρες ο αλλος το σκεφτεται . π.χ εγω εχω και 2ο account της γυναικας μου και τα pc μας ειναι διπλα διπλα . Ανετα θα μπορουσα να ειμαι με το account της γυναικας μου και να farmαρω mining π.χ και απλα καθε 1 λεπτο να παταω το space αλλα πιο το νοημα ? χανεις το game . Δεν γουσταρεις . Δεν εχεις την κα**α οταν σου την πεφτει ο αλλος και τον ριχνεις οποτε χεσε μεσα πολυχρονη . Αν παιζουν για τα items τι να πω ελεος πραγματικα . Αντε και ντυθηκες απο pvp αν δεν ξερεις να ριξεις ουτε τον lvl 40 που θα σου την πεσει γιατι απλα εισουν afkιας τοτε πιο το νοημα ? να λες κοιταμε εχω full epic set ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε SKIA δεν ντρεπεσαι να μπενεις μεσα στα AB και να με βαζεις στο ματι και να με βαρας συνεχεια :Ρ ???? ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ....Shamanakos εδω χαχαχαχααχχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mpaineis sto bg gia na mazepseis honor points kai gia na pai3eis ena diaforetiko wow apo to pve style me ta scripted mobs (single player feeling)

 

ctf

conquest

 

kai ta 2 proerxontai apo action online games pou einai pvp style, kamia maxh den einai idia.

 

Mpaineis loipon kai paizeis ctf kai conquest kai parathreis oti oso kai na prospa8eis xaneis giati yparxoun afkers pou trwne ta slots ths omadas sou.

 

Mpaineis loipon kai blepeis oti oi sympaixtes sou einai blamenoi pou den exoun idea apo ta objectives tou map kai apla kanoun anousies maxes edw kai ekei, agnowntas shmaies kai baseis...ksenerwneis kai ka8esai afk.

 

 

Kai katalhgeis na zergareis giati h omada sou exei hli8ious pou den endiaferontai kai ka8ontai afk

kai katalhgeis na ka8esai afk giati h omada sou exei hli8ious pou den endiaferontai kai zergaroun

 

Mhpws 8a prepe na yparxei ena quote se ka8e loading screen tou ka8e bg me odhgies twn objectives se ka8e map, h ena LFG gia pvp premades. No honor for kills, no honor for loosers. no marks for loosers, more honor/marks for win.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε SKIA δεν ντρεπεσαι να μπενεις μεσα στα AB και να με βαζεις στο ματι και να με βαρας συνεχεια :Ρ ???? ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ....Shamanakos εδω χαχαχαχααχχαχαχα

 

Loooooooooooooooooooool έλα ρε :P

Δε το κάνω επίτηδες αλλά alliance shamans είναι οι no1 targets :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loooooooooooooooooooool έλα ρε :P

Δε το κάνω επίτηδες αλλά alliance shamans είναι οι no1 targets :P

 

ασε ρε που δεν το κανεις επιτηδες .... εισουν stealth στο Farm και καθε φορα που πλησιαζα με βιαζες !!!! χασαμε και το σερι γμτ ... ειχα 10/10 AB μεχρι εκεινη την στιγμη και χασαμε το δικο σας #!&^%#!^@!@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε ρε που δεν το κανεις επιτηδες .... εισουν stealth στο Farm και καθε φορα που πλησιαζα με βιαζες !!!! χασαμε και το σερι γμτ ... ειχα 10/10 AB μεχρι εκεινη την στιγμη και χασαμε το δικο σας #!&^%#!^@!@

 

Επιτέλους λίγο drama.

 

 

 

Υ.Γ:Πλάκα κάνω :P

 

Btw Skia πρέπει να ανεβάσεις και άλλο το AP σου καί μην βάζεις όλα τα gem stamina,γιατί το spec που είσαι είναι rushdown όχι lasting.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό spec αλλά περισσότερο για 2vs2 arena tbh. Εγώ atm παίζω με 17/0/44 (swords) και μπορώ να πω ότι με καλύπτει απόλυτα. Αλλά γενικά δεν πολυασχολούμαι με arena. Η μόνη βλακεία που έκανα, ήταν ότι διάλεξα swords αντί για maces οπότε δεν μπορώ να το γυρίσω στο spec που έγραψες για να το δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw υπάρχει κανείς εδώ που παίζει στο cyclone battlegroup;

 

είμαι στην δυσάρεστη θέση να παίζω στο cyclone, silvermoon alliance .. δεν κερδίζουμε bg ούτε με σφαίρες. είσαι μαζί μας ή με τους νικητές εσύ ; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...