Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικά έφυγες ε? φτου σου!! Με έκανες να πάρω τον παπά για Twilight's hammer και ούτε καν παίξαμε μαζί :(

Βλέπω τούμπανο τον έκανες τον rogue! UD rogue ftw >.<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραίος τελικά ο Lightning's blade,οι allies ειναι εξίσου αχρήστοι οπώς και στους άλλους server.

 

Να πω ότι δεν το είχα γράψει? Από την πρώτη μέρα που άνοιξε είμαι στον Lightining's Blade. Mια χαρά server ήταν βέβαια pre tbc....μετά ήρθε η απόλυτη πτώση. Με τόσο QQ που είχα ρίξει για τον server εδώ, δεν θα έπρεπε κανείς σας να πατήσει :P.

 

Τι char είχες εκεί remiel?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μπήκα άνετα κατά τις 5:40 το πρωί..πιο πριν δεν είχα πρόβλημα με το WoW αλλά με τη σύνδεσή μου. Πάντως αυτό το πρόβλημα το έχουν και στην αμερικάνικη έκδοση και η Blizzard λέει ότι φταίνε οι συνδέσεις ίντερνετ των χρηστών και όχι αυτή...Θα δείξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω ότι δεν το είχα γράψει? Από την πρώτη μέρα που άνοιξε είμαι στον Lightining's Blade. Mια χαρά server ήταν βέβαια pre tbc....μετά ήρθε η απόλυτη πτώση. Με τόσο QQ που είχα ρίξει για τον server εδώ, δεν θα έπρεπε κανείς σας να πατήσει :P.

 

Τι char είχες εκεί remiel?

 

70 Undead rogue Ryohei.Πάντος οι allies και στον lb έχουν το skill μόλις τους σκοτώνεις να φώναζουν άλλους 2-3 ανάλογα πόσο τσαντισμένοι είναι.Πάντως είναι ώραια οταν τους τσαντίζεις :D :D :D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

70 Undead rogue Ryohei.Πάντος οι allies και στον lb έχουν το skill μόλις τους σκοτώνεις να φώναζουν άλλους 2-3 ανάλογα πόσο τσαντισμένοι είναι.Πάντως είναι ώραια οταν τους τσαντίζεις :D :D :D.

 

Άστο mate. Το αντίθετο συνέβαινε. Προφανώς δεν έχει προλάβει εποχές "PRC" και "total retards" οπότε δεν ξέρεις τι σημαίνει ομαδικό gank. Δεν παίρναμε ανάσα οι allies....

 

Και είναι εμφανές ότι ψεύδεσαι :P. Δεν νομίζω να υπάρχουν ταυτόχρονα 3-4 alliance online στο server haha.

 

Τον άλλο μήνα που κλείνω τρίμηνο ανενεργός θα μπω με scroll of ressurection, ελπίζω να αναμετρηθούμε :D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βέβαια. Οι deliverance είναι ένα guild που μισώ από την πρώτη μέρα. Ένα guild ηλιθίων είναι που pre tbc έτρωγαν wipes στον razuvius για έναν ολόκληρο μήνα. Μετά έπεσε ο server μάζεψαν την αφρόκρεμα που δεν έκανε transfer και την είδαν γαμάω. Σχεδόν όλη η παρέα μου πήγε εκεί, εγώ αρνήθηκα να πάω δεν έχω συνηθίσει να γλύφω εκεί που έφτυνα. Οι leaders τους είναι στην ignore list μου πολύ πριν το tbc. Τους σιχαίνομαι απλά, κωλοάγγλοι.

 

DxII, Cox pre tbc (με cox έκανα ότι έκανα από MC μέχρι και 9 bosses naxx)

FADE, Envy μετά tbc

 

Για να δεις πόσο άθλιος είναι ο server αρκετοί από envy που έκαναν reroll horde από το μηδεν σε άλλον server σκότωσαν illidan πριν από το first alliance kill των deliverance....

 

Αν πετύχεις κανέναν deliverance και ειδικά τον ENEA keel plx και spit :). Βασικά keel όλους εκτός από τα φιλαράκια μου (itchi και nalla).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το βράδυ μαζι με το χιόνι πήγα και μια βόλτα απο Ironforge να ζεσταθώ λιγάκι.Χρησιμοποίησα τα απομεινάρια των Deliverance,DXII και λοιπούς :D.I LOVE BEING ROGUE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το βράδυ μαζι με το χιόνι πήγα και μια βόλτα απο Ironforge να ζεσταθώ λιγάκι.Χρησιμοποίησα τα απομεινάρια των Deliverance,DXII και λοιπούς :D.I LOVE BEING ROGUE

 

Εμένα μου αρέσει να βλέπω πεθαμένα horde rogues μέσα στο ironforge xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου αρέσει να βλέπω πεθαμένα horde rogues μέσα στο ironforge xD

 

εμένα να δεις, κάθομαι πάνω στο πτώμα τούς και ρίχνω κάτι ξεγυρισμένα /fart άστα να πάνε... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα μυαλα στα καγκελα...

 

Με πρωτοβουλια παιδιων απο την Northrend Brotherhood, καναμε χτες 3 φουλ raid groups και 2 party (130 ατομα) ντου στην Stormwind...

 

Ριξαμε τον σερβερ και τον αναγκασαμε σε ρολμπακ...Μετα προλαβαν οι allies...

 

 

Θα ακολουθησουν κι αλλα...

 

PS οι screenshots που εχω τραβηξει ειναι 220-250kb πως μπορω να τις μικρινω για να τις ανεβασω εδω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...