Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είδα μια βελτίωση (από 140 Σάββατο πρωί στα 75-100). Θέλω να δω και το βράδυ πως θα είναι και επίσης μέσα σε raid που είμαι συνήθως 200-280. Αλλά αλλαγή 250 σε 50 δεν είδα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνδιαφέρεται κανείς για warlock ή mage?

 

Είναι ξεχωριστά account, και έχουν μερικά PVP item, όχι κάτι τρομερό. Και οι 2 έχουν τα spellstrike, ο mage έχει και τα frozen sw set, Καθώς και τα γάντια από το kara και οι 2 μας (εδώ και 1 μήνα δεν έχει πέσει ούτε 1 άλλο drop... σπαθί-back από kara-gruul π.χ.)

 

Warlock: 1040 spd, 160 sphit, 2kgold, 240DKP to spend (max at the moment μόνο οι warrior έχουν πιο πολλά)

Mage: 1010 spd, 130 sphit , 4kgold, 55 DKP to spend

 

Το ποσό των χρημάτων θα είναι λογικό αρκεί να φύγουν τα accounts από πάνω μας (δεν "παίζει" κάτι, απλά θέλουμε να συνεχίσουμε κανονικά τις σχολές μας:-)) και αν δεν επιτρέπεται διαγράψτε το μηνυματάκι μου αλλά νομίζω ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα εδώ. Αν ενδιαφέρεστε στείλτε ένα PM να σας πω το λινκ του armory.

 

Σημείωση: Οι χαρακτήρες είναι σε PVP σερβερ και στο 3ο καλύτερο guild αυτή τη στιγμή, τα άλλα 2 έχουν μόλις πριν μια βδομάδα τελειώσει το SSC/TK και το άλλο το Black Temple(ally side - οι hordes είναι πιο μπροστα με 3-5 guild se Βlack Temple επίπεδο). To guild "Golfclap" στο οποίο βρίσκονται είναι SSC 3/6 TK 2/4 και προχωράνε γρήγορα έπειτα από reunion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εγω ψαχνο να βρω priest και δεν μπωρο βοιθησταιμε αν μπορειτε τα ιτεμ δεν με ενδιαφερουν ας μιν ειναι καλα απλοσ θελω να ειναι alliance kai human female καλα μπορει να ζιταο πολλα αλλα εχω τρελα με τους priest αλλα εχς ιδει 2 70 και δεν μπςρο να πας και αλλον 70 ααα ας ειναι και πανο απο 65lvl δεν με πειραζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έχεις 2 70άρηδες και απλά θες κι άλλον απλά να είναι priest? Και αν είναι δλδ male σε χαλάει ?

 

BTW μπορούσες απλώς να κάνεις edit το μνμ σου όχι να γράψεις 3 :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω έναν human παπά male όμως αλλά πάει πακέτο με έναν μάγο, έναν λοκ και έναν ρογκ, αν σε ενδιαφέρει στείλε μου πμ.

 

Επειδή το armory, ως συνήθως, μαμακίζεται, το όνομά του είναι Restinpeace και είναι στον server Dragonblight-EU. Τον τελευταίο καιρό έπαιζα μόνο pvp, έχει 360 resilience, 11k hp self buffed. Έχει και κάποια healing items από Karazhan. Μία από τα ίδια και ο μάγος. Ο λοκ δεν είχε πολύ καιρό που 70ρισε οπότε δεν φοράει κάτι σπουδαίο. O rogue είναι lvl 62 με full rest bonus οπότε αν τον πιάσεις έχει φτάσει 65 σε χρόνο μηδέν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει πιθανότητα να πέσει η τιμή του training για epic flying mount? δεν την παλεύω να μαζέψω 5000g. Ελπίζω να συμφωνείται οτι οι lock θέλουν λιγο νερφάρισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αφου βαρέθικα τον lock ανέβασα έναν rogue για PvP.

Λέω να τον κάνω shadowstep με fists ή swords για αρένα και bg.Λέει τπτ αυτό το spec ή να πάω στο κλασσικό με τα mace?

Πείτε μου λίγο και τη γνώμη σας για το τι όπλα να διαλέξω αν παω shadowstep

Cheers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα αμα βρς τον priest που θελς μονο με τον priest θα παιζω....βασικα θελω female

 

Όπως είπα ήδη.. το account πωλείται με όλους τους χαρακτήρες και όχι μόνο με τον παπά.. και είναι male, δεν είναι female. Τώρα αν το φύλο είναι εμπόδιο για σένα, i'm sorry :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...