Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει πιθανότητα να πέσει η τιμή του training για epic flying mount? δεν την παλεύω να μαζέψω 5000g. Ελπίζω να συμφωνείται οτι οι lock θέλουν λιγο νερφάρισμα

 

Αν θυμάμαι καλά, αν γίνεις exalted με Cenarion Expedition το παίρνεις με 2000g ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οποιος έχει παρατήσει το wow και θέλει να ξεχαρμιανιάσει λίγο σε έναν private server...

προτείνω http://www.meahwow.com/ τον wtf server.

Με το πρώτο kill πας level 254 και βάζεις ολα τα talent points και ειδικά οι rogues σολάρουν ολα τα bosses του game.

Φυσικά μετά απο 2 μέρες όταν θα έχεις dual warglaives, tier6 και όλα τα Mounts και epics δεν θα έχει νόημα να συνεχίσεις να παίζεις, αλλά θα μπορείς να δεις πως είναι να ρίχνεις illidan, archimonde κτλπ

wowmr3.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει πιθανότητα να πέσει η τιμή του training για epic flying mount? δεν την παλεύω να μαζέψω 5000g. Ελπίζω να συμφωνείται οτι οι lock θέλουν λιγο νερφάρισμα

 

Τα 5k gold βγαίνουν πανεύκολά από dailies πλέον.

 

Και για χιλιοστή φορά, locks are fine, L2P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος έχει παρατήσει το wow και θέλει να ξεχαρμιανιάσει λίγο σε έναν private server...

προτείνω http://www.meahwow.com/ τον wtf server.

Με το πρώτο kill πας level 254 και βάζεις ολα τα talent points και ειδικά οι rogues σολάρουν ολα τα bosses του game.

Φυσικά μετά απο 2 μέρες όταν θα έχεις dual warglaives, tier6 και όλα τα Mounts και epics δεν θα έχει νόημα να συνεχίσεις να παίζεις, αλλά θα μπορείς να δεις πως είναι να ρίχνεις illidan, archimonde κτλπ

wowmr3.th.jpg

Ειμαι σε αυτη τη φαση εδω και κανα 2μηνο και ξοδευω τον χρονο μου σε private servers.

Τον συγκεκριμενο που λες τον εχω δοκιμασει ομως εχει πολλα bugs. πχ. εχει items που λενε 10000 armor (και καλα custom items) και οταν τα φορας ειναι κανονικα.

Επισης τα miss-dodge που αναλογουν στο lvl ηταν λαθος, εκανα aggro mobs ακομα κ 60lvl ενω ημουν 254.

Ειχα βρει εναν πολυ καλο private server που ειχε custom instances με πολυ high lvl mobs (πετουσαν custom items) που και 254 να σουν επρεπε να εχεις raid 4-5 ατομα για να μπορεσεις να τα βγαλεις. Ο οποιος ελεγε αρκετα γιατι δεν βαριοσουν μετα απο 2 μερες, φυσικα εκλεισε μετα απο 2 βδομαδες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hippogryph κοστίζει 2k, το training για το skill είναι άλλο πράγμα. Δεν τα γλιτώνετε τα 5k με την καμία.

 

Δηλαδή αν δεν πάρεις το hippogryph από CE, πόσο κοστίζει ένα normal επικό πουλί συνολικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an kai ligo palio:

 

Boy Survives Moose Attack Thanks To World Of Warcraft

 

 

Hans Jørgen Olsen, a 12-year-old Norwegian boy, recently survived a moose attack by feigning death, "just like you learn at level 30 in World of Warcraft."

 

In WoW, "feign death" is a skill acquired by hunters at level 30 that allows them to take a page from the possum playbook, collapse to the ground, and convince their enemies -- who lose all ingrained animosity in the process -- that they've died.

 

According to Norwegian site Nettavisen , Hans and his sister apparently enraged one of the local moose (mooses? meese?) during a walk in the forest near their home. After shouting at the gigantic creature to ward it away from his sister, Olsen dropped to the ground, and presumably his lifebar plummeted to zero.

 

Moose have never been known as the wisest creature in the forest, and the boy's show of necrosis seems to have worked, as both he and his sister survived intact.

 

It's easy to decry video games as a menace to society but in a world where MMOs save adorable, tow-headed Norwegian children from a deadly moose, can they really be that bad?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το training για max mount skill είναι 5000. Αν πάρεις το common πουλί συν 200g, αν πάρεις το hippo συν 2000g (-το discount του exalted δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς, γύρω στα 1500 νομίζω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω υπάρχουν πολλοί lock εδώ. σε λίγο θα μου πείτε οτι θέλετε και buff. το μόνο που μου αρέσει είναι ότι κανουν καλό συνδυασμό με μας τους shadow priest στο 2v2 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...