Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν μπορω να παιζω 6 χρονια με ενα playstyle και μετα να το αλλαζουν...μετονομασε το mana σε focus αν τοσο πολυ τους πειραζε

 

Μα το focus είναι πολύ καλύτερο από το mana! Σαν να δείχνω στη γιαγιά μου το radiomp3ofono και εκείνη να επιμένει στο παλιό τρανζίστοράκι με την βελόνα κάνεις.

Επεξ/σία από CODEC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εντάξει δεν έχω παίξει καθόλου τον hunter με τις νέες αλλαγές καθώς τώρα έβαλα καρτα μετα από χρόνο και ανεβάζω τον mage να είναι 80 μόλις βγει το expansion , αλλά πως μπορεί να είναι καλύτερο στο pvp το focus για hunter , όταν αντί να kitareis θα πρέπει να κάτσεις ακίνητος για να βαρεσεις steady shots me 2 second casting time αν δεν έχεις focus; Ακίνητος hunter είναι νεκρός hunter. Εκτός και αν μιλάτε για pvp του στυλ κάθομαι πίσω και pew pew . ναι οκ

Επεξ/σία από guido
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Death Knight έχει παίξει κανείς μέχρι το 80....σκέφτομαι να ανεβάσω 1 αλλά αξίζει τον κόπο?

 

ιζι μοουντ σε ολα.

 

Ερχονται και παλι οι μέρες που θα βρίζομαι με τανκ και dps σε parties :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει δεν έχω παίξει καθόλου τον hunter με τις νέες αλλαγές καθώς τώρα έβαλα καρτα μετα από χρόνο και ανεβάζω τον mage να είναι 80 μόλις βγει το expansion , αλλά πως μπορεί να είναι καλύτερο στο pvp το focus για hunter , όταν αντί να kitareis θα πρέπει να κάτσεις ακίνητος για να βαρεσεις steady shots me 2 second casting time αν δεν έχεις focus; Ακίνητος hunter είναι νεκρός hunter. Εκτός και αν μιλάτε για pvp του στυλ κάθομαι πίσω και pew pew . ναι οκ

 

 

Από την στιγμή που είναι range dps θα έχει τις ευχές και τις κατάρες των range dps. Δε θα μπορεί να κάνει τα πάντα εν κινήσει, αλλά θα έχει ένα pet να σε στανάρει ή να σε κάνει interupt , για να κερδίζει ο o hunter χρονο για cast. Tο ίδιο και με τις traps και άλλα τόσα combo. Αν δε κάνω λάθος κερδίζει focus όταν σε κάνει interupt πάνω στο cast , και δίφορα άλλα. Βασικά θέμα συνήθειας είναι και τπτ άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προφανώς , δεν είπα ότι δεν θα έχεις τις ευκαιρίες σου για steady κτλ κτλ.Εδώ μια χαρά προλάβαινες σε arena να κάνεις aimed shots οταν είχε καμιά 3,5 sec cast . Απλά καθαρά σε θεωρητική βάση καθώς δεν τα έχω δει στην πράξη ακόμα , δεν βλέπω πως μπορεί να είναι πιο ευνοϊκό το focus στο Pvp από το mana system.

Επεξ/σία από guido
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όποιος ενδιαφέρεται ας ρίξει μια ματιά εδώ...

 

http://www.public.gr/companyinfo/news.jsp

Επεξ/σία από Rooters
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχετε αγοράσει ακόμα το Cataclysm μπορείτε να το πάρετε από το allcdkeys.com πιο φθηνά απ'ότι στο battle.net. Σήμερα μπορεί να το πάρει κάποιος με 27,42 ευρώ δηλαδή γύρω στα 8 ευρώ φθηνότερα.

Ημερομηνία Έκπτωση% Κωδικός

2/12 10% CATACLYSM765301

3/12 9% CATACLYSM806211

4/12 8% CATACLYSM858551

5/12 7% CATACLYSM473951

6/12 6% CATACLYSM1133041

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ενδιαφέρεται ας ρίξει μια ματιά εδώ...

 

http://www.public.gr/companyinfo/news.jsp

 

 

''Μόλις λίγα λεπτά αφότου το παιχνίδι διατεθεί παγκοσμίως, οι gamers που θα επισκεφθούν τα καταστήματα Public στην Ελλάδα θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν πρώτοι από όλους τη δράση του και να μάθουν από τους ειδικούς τα μυστικά που θα ξεκλειδώσουν τις επόμενες πίστες.'''

 

Αναρωτιέμαι αν έχουν ιδέα για το προϊόν που διαφημίζουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Μόλις λίγα λεπτά αφότου το παιχνίδι διατεθεί παγκοσμίως, οι gamers που θα επισκεφθούν τα καταστήματα Public στην Ελλάδα θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν πρώτοι από όλους τη δράση του και να μάθουν από τους ειδικούς τα μυστικά που θα ξεκλειδώσουν τις επόμενες πίστες.'''

 

Αναρωτιέμαι αν έχουν ιδέα για το προϊόν που διαφημίζουν!

 

Αυτός ο ερασιτεχνισμός στο gaming στην Ελλάδα με πληγώνει! Πάρτε έναν που να ξέρει και να το αγαπάει το άθλημα ρε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θα προτιμούσα να δω αυτούς τους "ειδικούς".

 

Για να λέμε και του nooba το δίκιο, μπορεί όντως να είναι τίποτα pro και να ξέρουν τα παλικάρια αλλά λόγω κάποιου **** εκεί στο μάρκετινγκ ή δεν ξέρω εγώ ποιο τμήμα αναλαμβάνει την προώθηση - διαφήμιση αντί ΠΧ να γράψουν *raids* ή *dungeons* έγραψαν *πίστες*. Γιατί, σκέφτηκε, λέω εγώ, το τσακάλι ο υπευθυνος: "τι είναι το raid & dungeon? :huh: βάλε μωρε εκεί ΠΙΣΤΕΣ που όλοι καταλαβαίνουν και άσε τους nerds τώρα να 'ουμ'!"

Επεξ/σία από BlackScorpionX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι θα έχουν ιδέα για τι μιλάνε - πουλάνε.

Κανονικά έπρεπε να τους δίνουν επί πληρωμή 2-3 μήνες άδεια και 1 λογαριασμό ώστε να ξέρουν ακριβώς τι πουλάνε! Χεχε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...