Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

να μη παμε δηλαδη;;

Και πως θα ξεκλειδώσουμε μετα το mount hyjal;;

 

Ξερει κανεις αν υπαρχουν διαθεσιμα αντιτυπα του cataclysm σε πλαισιο κλπ ή να παραγγειλω; (oχι collectors)

Επεξ/σία από Chrisxxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά μια χαζή ερώτηση... στο breaking news μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα: Free Character Migration is currently available.

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι σημαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ότι μπορείς να μεταφέρεις τον χαρακτήρα σου στους συγκεκριμένους realms δωρεάν, ενώ οποιαδήποτε μεταφορά χαρακτήρα σε διαφορετικό realm χρεώνεται με 20€ κανονικά. ;)

Επεξ/σία από Erwdios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάλεσαν προχθές για επιβεβαίωση και μου είπαν ότι θα φύγουν όλα Παρασκευή για να τα έχουμε Δευτέρα - Τρίτη. Τους είπα ότι το θέλω Δευτέρα όπως και δήποτε και μου είπαν, αν δεν έχει έρθει Δευτέρα μεσημέρι να τους πάρω τηλέφωνο να μου δώσουν το voucher για να μιλήσω με courrier. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησε κανεις με cd-media να μας πει αν εχουν αποστειλει τα συλλεκτικα ?

Λογικά θα τα στείλουν.

Πήρα το μεσημέρι να ρωτήσω αν έχουν απλή έκδοση να παραγγείλω και υπήρχαν, έκανα επιτόπου την παραγγελία και μετά από καμιά ώρα με πήραν να μου πουν ότι τελείωσαν...

Στο επιχείρημα ότι σας πήρα ένα λεπτό πριν παραγγείλω και μου είπατε ότι υπάρχουν η απάντηση ήταν ότι γίνεται... κατακλυσμός (oh the irony) από παραγγελίες και δεν είχαν ενημερωθεί αλλά μου πρότεινε να παραγγείλω κολέκτορα που είχαν διαθέσιμο.

Τελικά το παρήγγειλα κι εγώ από το allcdkey με την έκπτωση στα 27,50 αν και θα ήθελα και κουτί αλλά τέτοια ώρα, τέτοια λόγια...

Μια ερώτηση όμως: Μου στέλνουν το activation key, το βάζω και τέλος? Ή χρειάζεται να βρω και κανένα cataclysm dvd για εγκατάσταση επιπλέον αρχείων κλπ? Πείτε μου όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οντως το απλο στην cdmedia εξαντληθηκε......συλλεκτικο ομως εχει ακομα!!!!!!

 

http://www.cdmedia.gr/ProductDetails.aspx?product=a7eb8e86-c391-43d8-a533-a3e426d59c91

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα τα στείλουν.

Πήρα το μεσημέρι να ρωτήσω αν έχουν απλή έκδοση να παραγγείλω και υπήρχαν, έκανα επιτόπου την παραγγελία και μετά από καμιά ώρα με πήραν να μου πουν ότι τελείωσαν...

Στο επιχείρημα ότι σας πήρα ένα λεπτό πριν παραγγείλω και μου είπατε ότι υπάρχουν η απάντηση ήταν ότι γίνεται... κατακλυσμός (oh the irony) από παραγγελίες και δεν είχαν ενημερωθεί αλλά μου πρότεινε να παραγγείλω κολέκτορα που είχαν διαθέσιμο.

Τελικά το παρήγγειλα κι εγώ από το allcdkey με την έκπτωση στα 27,50 αν και θα ήθελα και κουτί αλλά τέτοια ώρα, τέτοια λόγια...

Μια ερώτηση όμως: Μου στέλνουν το activation key, το βάζω και τέλος? Ή χρειάζεται να βρω και κανένα cataclysm dvd για εγκατάσταση επιπλέον αρχείων κλπ? Πείτε μου όχι...

 

Υπάρχει ένα κόλπο σε προηγούμενα ποστ για το πώς θα κατεβάσεις τα data για το cataclysm. Δεν νομίζω να χρειάζεται κάτι άλλο προς το παρρών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχετε αγοράσει ακόμα το Cataclysm μπορείτε να το πάρετε από το allcdkeys.com πιο φθηνά απ'ότι στο battle.net. Σήμερα μπορεί να το πάρει κάποιος με 27,42 ευρώ δηλαδή γύρω στα 8 ευρώ φθηνότερα.

Ημερομηνία Έκπτωση% Κωδικός

2/12 10% CATACLYSM765301

3/12 9% CATACLYSM806211

4/12 8% CATACLYSM858551

5/12 7% CATACLYSM473951

6/12 6% CATACLYSM1133041

 

Το site ειναι αξιπιστο?

 

Σου στελενει μονο το cd key ε? εγω ηθελα να εχω το κουτι αλλα ειναι καλα τα λεφτα της εκπτωσης για 2Χ acounts και πρεπει να τα σκασω για να γινω goblin :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok thanks, θα το δοκιμασω τουλαχιστον για το 1 account :)

 

Και τις καρτες μονο κωδικο στελνει ε? Επειδη δεν το κοιταξα ακομα, χρεωστικες visa δεχεται κανονικα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...