Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανανέωσα...(δεν άντεξα...) sleepy_head θα είσαι μοναχούλα σαν mage πλέον στο φόρουμ... Perma Reroll σε Moo Paladin!

Chill ακόμα Horde θα μείνω :P Άντε να δούμε τι θα μας δώσει το Cata γιατί από το Wrath είδαμε τι πήραμε... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανανέωσα...(δεν άντεξα...) sleepy_head θα είσαι μοναχούλα σαν mage πλέον στο φόρουμ... Perma Reroll σε Moo Paladin!

Chill ακόμα Horde θα μείνω :P Άντε να δούμε τι θα μας δώσει το Cata γιατί από το Wrath είδαμε τι πήραμε... :P

 

Όταν ο άνθρωπος είναι γουστόζος, είναι ΠΑΝΤΑ.

 

Από troll mage σε moo loladin :lol:

 

Και εγώ άρχισα ένα tauren pala. Ωραίο το πρώτο mount.

Chill ίσως με δεις σύντομα στο server σου αν συνεχίσω το dual boxing.

 

Μπορεί για καφέ RL να μην με έχεις αφήσει να σε πάω, αλλά για ποτάκι IF tavern θα σε πάω, με το ζόρι αν χρειαστεί :P

 

Έλα θα έχει φάση, είναι και ο Ντούλης εκεί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ο άνθρωπος είναι γουστόζος, είναι ΠΑΝΤΑ.

Από troll mage σε moo loladin :lol:

 

χαχαχα!ή φτιάχνεις κάτι ή δεν φτιάχνεις!Δεν ήθελα sephiroth!

Πείτε μου πότε θα πάτε για ποτό να έρθω να σας σκοτώσω(ναι μέσα στην IF χααχαχαχ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα!ή φτιάχνεις κάτι ή δεν φτιάχνεις!Δεν ήθελα sephiroth!

Πείτε μου πότε θα πάτε για ποτό να έρθω να σας σκοτώσω(ναι μέσα στην IF χααχαχαχ)

 

Με το μοσχάρι θα έρθεις? Αν είναι να βάλουμε νερό να βράζει για το δείπνο :lol: :P

 

Νούλη, τώρα που το μέλι άρχισε να γίνεται σιρόπι, θα πιούμε κανένα ποτό next week που έχω και άδεια? Χάρη σου κάνω να αφήσω το leveling, να ξέρεις :P

Απαραίτητη προϋπόθεση να φέρεις και το Μαράκι :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, next week που έχεις και bday και άρα ΚΕΡΝΑΣ θα ταν ιδανικό muhahaha :lol:

 

Ατςςςςςςς η Μαρία έγινε ξαφνικά Μαράκι :P? To Μαράκι δεν λέει όχι σε καλή παρέα και μπύρες ποτέ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα pala μιας και με τον mage το είχα λιώσει το game.Πραγματικά είναι σαν να παίζω καινούργιο παιχνίδι!Έναν alt είχα τόσο καιρό έναν warrior και αυτόν για professions τπτ παραπάνω.

 

σλιπι pvp ή pve θες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PvE, δεν παίζω PvP.

Έχω όλα τα classes@80 εκτός από warcock :P Δεν ξέρω και τι queues έχει εκεί για dps.

 

Μάλλον θα περιμένω μέχρι να 85αρίσω με την Caley και μετά θα φτιάξω worgen mage.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά για να ενημερώσω και τους υπόλοιπους που θέλουν να αγοράσουν από το allcdkey.com αυτήν την στιγμή έχω ένα dispute μαζί τους μέσω του paypal γιατί ΑΦΟΥ έκανα το payment,τότε σκεφτήκανε ότι θέλουν confirmation ταυτότητα/billing address/driving license γιατί λένε έβαλα τηλέφωνο αγγλικό και η κάρτα είναι ελληνική (μιας και σπουδάζω αγγλία πράγμα που τους εξήγησα). Δεν υπάρχει περίπτωση να τους στείλω οτιδήποτε (σιγά μην στείλω τα στοιχεία μου σε έναν άγνωστο - να πώ ότι ήταν και κανα μεγάλο site) και αυτοί σε 4 email το ίδιο μου λένε και να κλείσω το dispute, αλλά αμα διαβάσει κανείς το F.A.Q. του paypal θα δεί ότι αμα το κλείσεις,δεν γίνεται να ξανα-ανοίξεις για την ίδια υπόθεση,οπότε,αμα δεν γουστάρουν δεν στο στέλνουν και τα λεφτά τα παίρνουν. Μέχρι αυτήν την στιγμή τους ζητάω να ακυρωθεί η παραγγελία και λένε ότι τα χρήματα τα κρατάει το paypal, δηλαδή μακακίες.Αυτά από εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά για να ενημερώσω και τους υπόλοιπους που θέλουν να αγοράσουν από το allcdkey.com αυτήν την στιγμή έχω ένα dispute μαζί τους μέσω του paypal γιατί ΑΦΟΥ έκανα το payment,τότε σκεφτήκανε ότι θέλουν confirmation ταυτότητα/billing address/driving license γιατί λένε έβαλα τηλέφωνο αγγλικό και η κάρτα είναι ελληνική (μιας και σπουδάζω αγγλία πράγμα που τους εξήγησα). Δεν υπάρχει περίπτωση να τους στείλω οτιδήποτε (σιγά μην στείλω τα στοιχεία μου σε έναν άγνωστο - να πώ ότι ήταν και κανα μεγάλο site) και αυτοί σε 4 email το ίδιο μου λένε και να κλείσω το dispute, αλλά αμα διαβάσει κανείς το F.A.Q. του paypal θα δεί ότι αμα το κλείσεις,δεν γίνεται να ξανα-ανοίξεις για την ίδια υπόθεση,οπότε,αμα δεν γουστάρουν δεν στο στέλνουν και τα λεφτά τα παίρνουν. Μέχρι αυτήν την στιγμή τους ζητάω να ακυρωθεί η παραγγελία και λένε ότι τα χρήματα τα κρατάει το paypal, δηλαδή μακακίες.Αυτά από εμένα.

Κοίτα όντως είναι λίγο μπερδεμένη η περίπτωση σου οπότε ίσως απλά να θέλουν εξακρίβωση.

Προσωπικά αγοράζοντας κάρτες απο εκεί εδώ και καιρό, ήταν πάντα άψογοι, μονάχα την πρώτη φορά με πήραν τηλ. για να τους επιβεβαιώσω το e-mail μου και όλες τις άλλες φορές οι παραγγελίες μου ερχόντουσαν στο 5λεπτό. Γι αυτό και το επέλεξα και για το preorder του Cataclysm (και λόγω του discount που είχαν φυσικά) επομένως θα συνεχίσω να το προτείνω ανεπιφύλακτα όπως και η sleepy πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...