Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το collectors υπαρχει καπου για preorder? Παλιοτερα ολα τα γνωστα μαγαζια βγαζανε και προσφορες για να τραβηξουν πελατεια...μπλουζακια, time cards...

 

Εχει παρει τιποτα το ματι σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καμια ιδεα ή λινκ για το που ειναι οι vendors σε horde κ alliance?

 

Ποιοι vendors συγκεκριμένα οεο?

 

 

Ποιο τρικυκλο? οεο..

 

goblinmountepic.th.jpg

Επεξ/σία από Erwdios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση.Ειμαι στο Crossroads στα northern Barrens και προσπαθω να παω στα Southern Barrens.Αλλα δεν μπορω να βρω το μονοπατι για να παω και πεφτω συνεχεια στην λαβα ψαχνωντας.Γνωριζει κανεις πως μπορω να παω προς τα εκει?Επισης επειδη πλημμυρισε το thousand needles,πως πηγαινουμε Tanaris?

 

 

Μέσω Ratchet . Υπάρχει μονοπἀτι μέσω θάλασσας.μικρό μονοπατί μην φανταστείς χιλιόμετρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοι vendors συγκεκριμένα οεο?

 

 

 

 

goblinmountepic.th.jpg

 

Oi Vendors που έχουν τα ταμπαρντς και τα υπόλοιπα ψιψινια και κοκοψώνια :P Βρηκα μονο 1 κοντα στα FP στην Orgrimmar (η οποια ειναι φανταστικη!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σε όσα άτομα γνωρίζουν για το event του cataclysm στο πλαίσιο..επειδή έχω βάλει στο μάτι το collector's edition και τα κομμάτια λένε πως είναι περιορισμένα,τα υπόλοιπα δώρα που αναφέρουν αξίζουν?μήπως ειχαν κάνει κάτι παρόμοιο παλαιότερα με το wotlk π.χ και είχαν δώσει και εκεί..thnx in advance..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασσικά mousepads, μπλουζάκια και ίσως κανένα wow-mouse/keyboard να δώσουν.........Γενικότερα κάποιο από τα warcraft items τα οποία και το ίδιο εμπορεύεται.

 

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω για ποιον λόγο γίνονται τα μεταμεσονύχτια events. Σπάσιμο Street date δεν υφίσταται μιας και το παιχνίδι θα γίνει "διαθέσιμο" συγκεκριμένη ώρα και στιγμή. Και τώρα να το έχει κάποιος δεν δύναται να το παίξει μέχρι τις 7/12.

 

Και το άλλο τραγικό, CE κατόπιν κλήρωσης. Ρε LOL ρε, θέλω να σας αφήσω τα ωραία μου λεφτάκια και αυτό θα έχω την ευκαιρία να το κάνω κατόπιν κλήρωσης? Ρε πάρτε τα τρυφερά μου...........

 

Ελπίζω να μην μας γειώσει η cd media με τις προπαραγγελίες της CE, αλλιώς θα την πέσουμε στον.....christos :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι να ειναι mouse,keybord κτλ,καλα ειναι...να μν ειναι κανενα t-shirt ας πουμε..γτ να περιμενεις ποσες ωρες για ενα μπλουζακι..:P

για ce παντως,ελπιζω να μπορουμε απο public π.χ με pre-order να παμε να το παρουμε αμεσως..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος. Με το tabard μιας πόλης περνεις rep στα instance. Πήρα exodar μπουκαρισα stockades και πήρα σε κάθε run 1000 rep. Αν είσαι Mage πας exalted μπαμ μπαμ

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασσικά mousepads, μπλουζάκια και ίσως κανένα wow-mouse/keyboard να δώσουν.........Γενικότερα κάποιο από τα warcraft items τα οποία και το ίδιο εμπορεύεται.

 

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω για ποιον λόγο γίνονται τα μεταμεσονύχτια events. Σπάσιμο Street date δεν υφίσταται μιας και το παιχνίδι θα γίνει "διαθέσιμο" συγκεκριμένη ώρα και στιγμή. Και τώρα να το έχει κάποιος δεν δύναται να το παίξει μέχρι τις 7/12.

 

Και το άλλο τραγικό, CE κατόπιν κλήρωσης. Ρε LOL ρε, θέλω να σας αφήσω τα ωραία μου λεφτάκια και αυτό θα έχω την ευκαιρία να το κάνω κατόπιν κλήρωσης? Ρε πάρτε τα τρυφερά μου...........

 

Ελπίζω να μην μας γειώσει η cd media με τις προπαραγγελίες της CE, αλλιώς θα την πέσουμε στον.....christos :P

 

Δεν νομιζω να μας γειωσει. Αν ηταν θα μας ειχαν ειδοποιησει απο την αρχη οτι δεν γινεται κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...