Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν με βαζετε και μενα στην κληρωση

Ενας 400 celeron ή ενας 450 celeron (300αρης oced)

micro atx slot 1 mobo VIM816D(apollo pro chipset) με on board karta ηχου (που ειχε δωρησει παλιοτερα ο harrys23 )

96mb (64+32)

και ενας σκληρος 850ΜΒ

χρησημοποιηθηκε για abandonware retro pc games

 

(δουλευει χωρις προβληματα αν και εχει μια ταση να ξεκουμπωνουν οι καρτες pci/agp αν τις εχετε χυμα ,δεν ειναι με βιδα στερεωμενες στο κουτι )

θα δωθουν ολα μαζι και μονο με συναντηση θεσσαλονικη.

υπαρχει ακομα

 

χαρίζεται ένας παλιός εκτυπωτής lexmark z605, που δούλευε μια χαρά αλλά είναι σε αχρησία κάναν χρόνο. Μελανοδοχεία έχει, αλλά μάλλον θα έχουν ξεραθεί. Θεσσαλονίκη είμαι, συνάντηση κάπου δυτικά...

 

Στα συρταρια μου καπου υπαρχει ενα αχρησημοποιητο γνησιο μελανι 10N0227

http://www.concordsupplies.com/lexmark-27-tri-color-ink-cartridge-10n0227/37570.html&sa=title

 

, εγχρωμο ταιριαζει και για z605,(αγοραστηκε απο eshop απλως και απλως δοκιματηκε στο εκτυπωτη ο οποιος τελικα τα ειχε <<κακαρωσει>> λογω χρησης επαναγομομενων μελανιων οποτε μου ξεμεινε το Cartridge ) ολα αυτα πανω απο ενα χρονο πριν -ελπιζω να μην εχει ξεραθει ,αν καποιος θελει να δοκιμασει την τυχη του με τον εκτυπωτη του leftermann υπαρχει διαθεσιμο .... θεσσαλονικη επισης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσα και εγω για την κληρωση κυριως ο δισκος με ενδιαφερει,

 

τον εκτυπωτη του lefterman θα τον παρω εγω μολις μπορεσω και περασω απο το γραφειο του.Σημερα ελεγα αλλα δεν προλαβαινω με τπτ,δυστυχως οι εργασιες στη σχολη τρεχουν.Αυριο θα παω να τον παρω 100% και βεβαια να τον ευχαριστησω για τηυν υπομονη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...