Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα μπουφαν εχουν ολα δωθει!:-)

ευχαριστω οσους ενδιαφερθηκαν και καλοφορετα σε οσους τα πηραν!

να πω επισης οτι δεν περιμενα με τιποτε τοσο μεγαλη ανταποκριση!:-):-)

αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας 400 celeron ή ενας 450 celeron (300αρης oced)

micro atx slot 1 mobo VIM816D(apollo pro chipset) με on board karta ηχου (που ειχε δωρησει παλιοτερα ο harrys23 )

96mb (64+32)

και ενας σκληρος 850ΜΒ

χρησημοποιηθηκε για abandonware retro pc games

 

(δουλευει χωρις προβληματα αν και εχει μια ταση να ξεκουμπωνουν οι καρτες pci/agp αν τις εχετε χυμα ,δεν ειναι με βιδα στερεωμενες στο κουτι )

θα δωθουν ολα μαζι και μονο με συναντηση θεσσαλονικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζεται ένας παλιός εκτυπωτής lexmark z605, που δούλευε μια χαρά αλλά είναι σε αχρησία κάναν χρόνο. Μελανοδοχεία έχει, αλλά μάλλον θα έχουν ξεραθεί. Θεσσαλονίκη είμαι, συνάντηση κάπου δυτικά...

 

έφυγε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Routeur-Montem adsl NETGEAR DG632 σε αριστη κατασταση δεν εχω το τροφοδοτικο του. adsl+2 εως 24Mdit παραλαβη κοντα στον σταθμο της καλλιθεας

 

Με ενδιαφέρει :) Στέλνω και Pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μνήμη 256mb ddr1 (είναι τόσο αργή που μόνο για κατεβαστήρι κάνει ή άν βρει κανεις την ίδια να κάνει dual channel, λέεεεεεεεεεεεμε τώρα).

Υπέρυθρες ma-620, συνδέονται στην usb και είναι βασικά για σύνδεση με κινητά, το cd με τους drivers που έχω (άν το βρώ) υποστηρίζει παλιά κινητά αλλα θα υπάρχουν και ενημερόσεις υποθέτω.

Όποιος θέλει να στείλει pm.

 

Έφυγαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μνήμη 256mb ddr1 (είναι τόσο αργή που μόνο για κατεβαστήρι κάνει ή άν βρει κανεις την ίδια να κάνει dual channel, λέεεεεεεεεεεεμε τώρα).

Υπέρυθρες ma-620, συνδέονται στην usb και είναι βασικά για σύνδεση με κινητά, το cd με τους drivers που έχω (άν το βρώ) υποστηρίζει παλιά κινητά αλλα θα υπάρχουν και ενημερόσεις υποθέτω.

Όποιος θέλει να στείλει pm.

 

οι ενημερωσεις θα ειναι για να παιξει σε ολα τα os και οχι σε ολα τα κινητα.8α παιξει σε ολα τα κινητα που εχουν Ir da αν εχει μεινει κανενα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ενημερωσεις θα ειναι για να παιξει σε ολα τα os και οχι σε ολα τα κινητα.8α παιξει σε ολα τα κινητα που εχουν Ir da αν εχει μεινει κανενα .

 

Βασικά οι irda είναι για όλα τα κινητά όπως λές αλλα μερικά θέλουν και ειδικό πρόγραμμα για να διαβαστούν απο τις irda (έχουν κλειδομένες τις υπέριθρες πχ sharp gx 20, nokia 3200 και πολλά άλλα) έτσι αφού το cd είναι παλιό είπα μπάς και έχει βγεί τίποτα για κανένα καινούργιο, ποτέ δεν ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται,δίνω μια Philips 107E4 (17" CRT).Έχω να την χρησιμοποιήσω περίπου 1 χρόνο.Φαντάζομαι οτι είναι λειτουργική ακόμα (τι στο καλό,στην αποθήκη την είχα).

Απλά o ενδιαφερόμενος να έχει και ένα αμάξι εύκαιρο, γιατί δεν κουνιέμαι με την καμία με αυτή τη ζέστη.Όποιος τη θέλει pm.

 

ediτ:Επειδή με έχει ρημάξει η ζέστη (και κάτι Lefe κόκκινες) ξέχασα να αναφέρω που μένω.Λοιπόν Αιγάλεω είναι η περιοχή,μέχρι στιγμής οι ενδιαφερόμενοι είναι 3 (δεν γνωρίζω περιοχή).Όποιος μένει Αθήνα και ανάλογα με την ώρα που απάντησε θα πάρει και την οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας 400 celeron ή ενας 450 celeron (300αρης oced)

micro atx slot 1 mobo VIM816D(apollo pro chipset) με on board karta ηχου (που ειχε δωρησει παλιοτερα ο harrys23 )

96mb (64+32)

και ενας σκληρος 850ΜΒ

χρησημοποιηθηκε για abandonware retro pc games

 

(δουλευει χωρις προβληματα αν και εχει μια ταση να ξεκουμπωνουν οι καρτες pci/agp αν τις εχετε χυμα ,δεν ειναι με βιδα στερεωμενες στο κουτι )

θα δωθουν ολα μαζι και μονο με συναντηση θεσσαλονικη.

υπαρχουν ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΩΡΕΑ by Χριστινα+MrSeanKon:

1) AMD 4000+ (διπυρηνος)

2) SATA Seagate 160GB

3) μεταφορικα πληρωμενα

 

Τι εγινε ρε MrSeanKon παντρευεσαι;
Nα μην απαντησω καλυτερα.

 

OPOI ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

1) Ο φιλος alexandrosss ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να συμμετασχει διοτι ηδη κερδισε εναν CeleronD

2) Επισης ο ενας εκ των τριων τυχερων (οποιος προλαβει και μου τηλεφωνησει πρωτος) CLICK HERE εξαιρειται απο την κληρωση.

Οι αλλοι 2 της πρωην κληρωσης παιρνουν bonus στις επομενες κληρωσεις ΑΡΚΕΙ να ενδιαφερθουν.

3) ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ οι Administrators, Moderators τοu Ιnsomnia.

Να υποθέσω ότι ο MrSeanKon δε συμφώνησε με αυτό που πρότεινα... ;

Που να προλαβω να σου απαντησω δημοσια αφου τα κλειδωνετε τα threads....

4) Oσοι επιθυμουν να συμμετασχουν στην κληρωση θα ποσταρουν εδω μεσα.

 

ΛΗΞΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ

Mεχρι την Πεμπτη το πρωι ή την Παρασκευη το αργοτερο (οταν ξανασερφαρω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νασαι καλα.

Καταρχας οπως ειπα τα μεταφορικα ειναι πληρωμενα.

Anyway τι προτεινεις?

Να κανω 2 δωρεες???

Δηλαδη χωρια το δισκο και χωρια τον επεξεργαστη ή και τα 2?? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω εγω να σου το πω αυτο, εχω την ιδια ακριβως CPU για αυτο και δεν την χρειαζομαι.

 

Αν θες να τα δωσεις μαζι και οχι χωρια, ειναι απολυτως κατανοητο.

 

Αν παντως αποφασισεις να τα δωσεις χωρια, τα μεταφορικα θα ειναι δικα μου, δεν υπαρχει λογος να τα χρεωθεις εσυ 2 φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...