Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σόρρυ κιόλας που θα γκρινιάξω, αλλά έτσι έχει ψιλομαμηθεί το τόπικ. Πρέπει να ψάχνεις 10 σελίδες για να βρεις 2-3 πραγματάκια που χαρίζονται, μήπως βρεις κάτι χρήσιμο.

Ίσως πρέπει να γίνει ένα νέο τόπικ, "μην πετάς τίποτα, κλήρωσέ το εδώ":-D. Ή οι συμετοχές να δίνονται με πμ στον δωρητή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σόρρυ κιόλας που θα γκρινιάξω, αλλά έτσι έχει ψιλομαμηθεί το τόπικ. Πρέπει να ψάχνεις 10 σελίδες για να βρεις 2-3 πραγματάκια που χαρίζονται, μήπως βρεις κάτι χρήσιμο.

Ίσως πρέπει να γίνει ένα νέο τόπικ, "μην πετάς τίποτα, κλήρωσέ το εδώ":-D. Ή οι συμετοχές να δίνονται με πμ στον δωρητή...

 

Συμφωνώ! Πολύ καλύτερα θα ήταν!

 

Ενδιαφέρομαι για τη CU. Είμαι απο Σταυρούπολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...διακινδυνεύω να φάω "χέρι", μιας και είναι μέσα στους όρους χρήσης το "να μην σχολιάζονται οι αποφάσεις της διαχείρισης", αλλά εδώ βρε παιδιά δεν είναι γνώμη, εμφανές πρόβλημα είναι, το οποίο προβλέφθηκε ότι θα υπάρξει, κι αναφέρθηκε...

Πού το πρόβλημα να αφηνόταν ο MrSeanKon να συνεχίσει να ποστάρει "τις ευγενικές προσφορές του" στο ξέχωρο thread που κλειδώθηκε ; ...Μέχρι να παντρευτεί και να τελειώνει με το "γιάμα" που κάνει, θα γκαστρωθούμε εμείς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 κι από μένα να μη ποστάρονται εδώ οι δηλώσεις για τις κληρώσεις γιατί παραέγινε με το "κι εγώ μέσα". Η κίνηση του mrseankon τα σπάει κι έχει μεγάλη απήχηση, αλλά χαλάει αυτό το πολύ καλό νήμα. Σε λίγο οι συμμετέχοντες στις εν λόγω κληρώσεις θα είναι περισσότεροι από αυτούς του τζόκερ.:P

θα μου πει κάποιος τώρα, δημοκρατία έχουμε εδω μέσα; Εγώ πάντως τα είπα και ξαλάφρωσα...:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζεται netcarta των 5 ευρώ (10 ώρες). για pstn,isdn 64,adsl λέει πάνω.

μπορεί να μην δουλέυει, μπορεί να είναι ληγμένη απλά την δίνω.

δεν έχει ενεργοποιηθεί.

 

ο πρώτος που απαντάει εδώ την βούτηξε!

 

edit: την πήρε ο χρήστης Danny7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

andreapaog328 επειδη μπορει να παω στο χωριο μου και εκει δεν εχουμε adsl για κανα δυο μερες θα θελω να μπαινω λιγο μσν στειλε αμα θες κωδικους καρτας username κτλ σε πμ!!!ευχαριστω πολυ!

 

edit:ευχαριστω παρα πολυ για την καρτα :lol::-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω θήκη για psp (fat) παρόμοια με http://www.gameseek.co.uk/pd/PSP9hte0qyper46965z/Logic-3-PSP-Silicon-Case-and-Screen-Guard--PSP502K

Logic3 PSP Silicon case

 

- Θεσσαλονίκη - Καμάρα

 

τι ώρα μπορώ να περάσω να την πάρω, αν δεν είναι κιάλλος ενδιαφερόμενος; αν θέλεις απαντάς με PM

Συγνώμη αλλά το PSP του μικρού είναι slim και μάλλον δεν θα είναι συμβατή η θήκη... ευχαριστώ πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν... ο MrSeankon με πήρε πριν λίγες ώρες τηλέφωνο και μου είπε οτι είχε ένα ατύχημα με το αυτοκίνητό του.Μιας και δε μπορέι να ποστάρει σας ενημερώνω οτι όλες οι δωρεές του αναβάλονται προς το παρόν, οπότε και δε χρειάζετε να ποστάρετε.

Νεότερα από τον ίδιο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...