Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τεσπα θα δουμε αναλογα της κινησης που θα εχει η δευτερη κληρωση και θα αποφασιστει αν πανε χωρια ή οχι.

Οσο για τα εξοδα μην ανυσηχεις θα με κερασεις ενα καφε (υπηρετησα στον Ε.Σ. καποτε στη Ροδο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

OK δεν υπαρχει λογος να ευχαριστεις :-)

Please κανε edit το τεραστιο quote!

Αμα θες να κανεις κατι για εμενα βοηθας στην Πρεφα αλλιως να σε εχει καλα ο Γιαραμπης δεν πειραζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oλα τα παιδια εχουν δικαιωμα συμμετοχης (εκτος των Admins & αυτων που κερδισαν).

Οσο για τη Δηλωτη το ξερω οτι εχω αργησει αλλα με εχουν πρηξει με την κ*λοΠρεφα.

Καποτε θα βγει κι η Δηλωτη και τοτε θα ηθελα να σε βλεπω που θα γινεσαι :mad: οταν θα σε ταραζει ο ΗΥ στις ξερες! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα και 'γω ΚΑΙ γι' αυτή την κλήρωση

(το βλέπω κουλό να "αναστατώνεται" το παρόν thread απ' τα ποσταρίσματα για ένα συγκεκριμένο ζήτημα, αλλά τί να κάνουμε).

 

* MrSeanKon , πώς διάολο έκανες quote πρότασή μου, και παρ' ολ' αυτά είναι όλες οι λέξεις άτονες...απορώ :P

 

...κουμπάρο βρήκαμε, ή περιμένεις να προσφερθεί κανείς απ΄το insomnia ; :-D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριοι αναχωρω και θα μπω οπως ειπα επομενη ημερα (δειτε το ποστ της πρωην σελιδας).

Αν υπαρξει μεγαλη συμμετοχη (please don't send pm δεν εχω χρονο να απαντω απο τα NetCafes) θα γινει σπασιμο των δωρων δηλαδη ενας θα παρει το δισκο κι ο αλλος τον επεξεργαστη.

Αν ειστε λιγοι θα τα παρει ολα ενας.

Μεταφορικα ειπαμε δεν υπαρχει λογος τα πληρωνω εγω (πηρα μια χοντρη επιταγη προχθες δε λεω ποσα ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ)....

Later,

Παιξτε Πρεφα ομως γιατι θα θυμωσω γιατι στο μελλον θα βαλω για δωρεα και τον τετραπυρινο AMD μου.

Aν ομως δε δω να παιζετε Πρεφα, Κολιτσινα και Φαντη θα θυμωσω....:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...