Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζεται μια οθονη 19ρα CRT Sony CDPE430 επίπεδη.

 

Η οθόνη εχει λειτουργικο προβλημα,καθως αν την ανάψεις δειχνει θολά.Κοσμει εδω και αιώνες το κομοδινο μου.

 

Χαριζεται σε οποιον νομιζει πως φτιαχνεται (δεν ασχοληθηκα καθολου) ή ο,τι άλλο.

 

Επειδη μενω εκτος θεσνικη,αν δε βολεψει για παραλαβή απτο χώρο μου,συνάντηση καποια στιγμή,καπου στη θεσνικη! (αλλά δε θελω χρονικη πιεση!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα

 

Χαριζω το γκιταρ χιρο μεταλλικα για εξμποξι τριαεξηντα εντιεσι (αλλα ριτζιον φρι κατα τα αλλα).

 

Ειναι μια χαρα το παιχνιδακι αλλα το εχω διπλο γιατι ενας φιλος μου ειναι λιγο καθυστερημενος.

 

Παραλαβη μονο απο διπλα απο το σπιτι μου δεν εχω καμια ορεξη να τρεχω οπουδηποτε ουτε στελνω αντικαταβολη και ετσι (σορρυ)

 

Περιοχη παλια πεντελη.

 

ελα να λαμβανω πμς

 

 

Οπ, φιλαράκι, με ενδιαφέρει. το βράδυ σου στέλνω που μου:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται μια οθονη 19ρα CRT Sony CDPE430 επίπεδη.

 

Η οθόνη εχει λειτουργικο προβλημα,καθως αν την ανάψεις δειχνει θολά.Κοσμει εδω και αιώνες το κομοδινο μου.

 

Χαριζεται σε οποιον νομιζει πως φτιαχνεται (δεν ασχοληθηκα καθολου) ή ο,τι άλλο.

 

Επειδη μενω εκτος θεσνικη,αν δε βολεψει για παραλαβή απτο χώρο μου,συνάντηση καποια στιγμή,καπου στη θεσνικη! (αλλά δε θελω χρονικη πιεση!)

 

ενημερωτικά μονο, το ότι αν δείχνει θολά μάλλον έχει κάψει τον φώσφορο, κάτι που δεν φτιάχνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου γιαυτο το ανέφερα,για να μην εχουμε καμμια παρεξηγηση :)

 

Οσο σκεφτομαι ποσο την πηρα ανατριχιαζω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζω παλιο εκτυπωτη hp 690c και παλιές τηλεκάρτες καμια 100αρα πρεπει να ναι

παραλαβη απο ησαπ αγ Νικολαου αχαρνων

Ενδιαφέρομαι για τις τηλεκάρτες να τις προσθέσω στη συλλογή μου.

Έφυγε ΠΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω δημόσια τον vaggospat13 για τον κόπο και τη καλή του διάθεση. :-)

 

Για όποιον άλλο ενδιαφέρθηκε ο εκτυπωτής που γράφει λογικά παραμένει, εγώ πήρα μόνο τις τηλεκάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγο του οτι η κούτα που τα περιέχει γέρνει επικίνδυνα πάνω απο το κεφάλι μου είπα να τα σουτάρω....

1.PSU tester με απλή ένδειξη τάσης σε κάθε τάση. Είναι Αυτό.

2.Floppy για σταθερό pc μάρκας NEC (απογοητεύτηκα που δεν ήταν Mitsumi :mrgreen:).

3.Ένας ας το πούμε ενισχυτής για αμάξι (δείγμα). Είναι Αυτός..

4.Επέκταση καλωδίου ρεύματος για pc. Like that.

5.Modem του 1821, συνδέεται σειριακά και παράλληλα. (Zoom Modem 3049CF PC V.92 56K Modem). Αυτό.

6.Μετατροπέας παράλληλης σε σειριακή.

7.Ψήκτρα (θέλει να γίνουν τρύπες για να μπει κάπου). Είναι σαν και αυτή αλλά σε μαύρο χρώμα.

 

Αθήνα.

Υ.Γ Όποιος θέλει κάτι στέλνει PM, τις απαντήσεις στο thread δεν τις βλέπω και δεν τις λαμβάνω υπόψιν...

 

Have a good night :-)

 

ευχαριστώ το νικο για το Psu tester, τον ενιχτυτη, το καλωδιο και ενα ηχείο-bonus! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω εκτυπωτη HP photosmart D5160 με μαυρο μελάνι γεμισμενο με το χερι(οχι τοσο ποιοτικό μελανι)

Θελει εγχρωμο αλλα με 12 ευρω βρισκεις.

τυπωνει cd ,photo κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζω βιβλιο οικονομικου προσανατολισμού με τιτλο " ΘΕΜΑΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΤΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ " των ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΠΑΛΤΑ , εκδοσεις ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω εκτυπωτη HP photosmart D5160 με μαυρο μελάνι γεμισμενο με το χερι(οχι τοσο ποιοτικό μελανι)

Θελει εγχρωμο αλλα με 12 ευρω βρισκεις.

τυπωνει cd ,photo κτλ

 

Ενδιαφέρομαι κι εγώ, έχεις πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω ένα hands free Nokia HS-47

Έχει ένα εμφανισιακό ελάττωμα που φαίνεται εδώ αλλά δουλεύει κανονικά.

 

Επίσης χαρίζω ακουστικά Sony MDR-818. Το κουσούρι τους είναι ότι αν τεντωθεί το καλώδιο χάνεται ο ήχος του δεξιού ηχείου (επανέρχεται μετά) και το ασημί έχει ξεφτίσει.

 

Αν σας περισσεύει κανένα Slot1 P3, πείτε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...