Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ουτε ενας αναρριχητης εδωμεσα?ο τενεκες θα τα φαει?

 

Αφού είσαι η ντροπή του κουμπιουτερά ρε... άκου εκεί πισι και αναρρίχηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα μια μικρή ιδέα από τέτοια από παλιά, μιας και κατάγομαι από ορεινή περιοχή. Αλλά δυστυχώς ο grandcharon τα έχει τινάξει εδώ και κάποια χρόνια, το παλιόσπιτο με τους σκορπιούς εγκαταλείφθηκε και δε πάω πια στο ωραίο μου βουνό για ορεινούς περιπάτους και σκαρφαλώματα. Είναι κι επικίνδυνα τα παλιόβουνα, δεν είναι να παίζεις με τα μισοκομμένα βράχια που δε ξέρεις πότε θα φύγουν από τη θέση τους (συνήθως προτιμούσα τα μονοπάτια και μία φορά μόνο που με έπιανε η νύχτα βιάστηκα και κρεμάστηκα από κάτι κατσάβραχα για να κατέβω γρήγορα - δε το ξανακάνω, enough, χα).

 

Όλο και κάποιος θα τα έχει ανάγκη. Βάλε καμιά αγγελία κι εδώ http://www.routes.gr/Community/ ή όπου βρεις κάτι σχετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα δωθηκαν.

β.και εγω χαριτολογοντας το ειπα δεν το ειπα με νευρα που ειπα να ντρεπονται.

pcharon ποιο επικινδυνα ειναι που οδηγουμε αμαξι και μηχανακι παντου στην ελλαδα παρα τα διαλυμενα βραχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται η 17" οθόνη CRT SONY TRINITRON Multiscan E220 της φωτογραφίας, η οποία λειτουργεί κανονικά.

Φοβερή οθόνη, αλλά πιάνει χώρο. Παραλαβή από Καλλιθέα. Δήλωση ενδιαφέροντος με PM.

 

post-55093-0-07620000-1298111572_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το συρτάρι είχε φρακάρει γιατί περιείχε αυτές τις δύο μέσα.Olympus Superzoom 800s(παίρνει φιλμ) και Mavica Sony(ναι αυτή με τη δισκέτα!!!).

Αν υπάρχει κανένας συλλέκτης μουσειακών ειδών,αλλιώς ο δρόμος για την ανακύκλωση είναι γνωστός.

post-167271-0-42409900-1298662820_thumb.jpg

post-167271-0-07291700-1298662933_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το συρτάρι είχε φρακάρει γιατί περιείχε αυτές τις δύο μέσα.Olympus Superzoom 800s(παίρνει φιλμ) και Mavica Sony(ναι αυτή με τη δισκέτα!!!).

Αν υπάρχει κανένας συλλέκτης μουσειακών ειδών,αλλιώς ο δρόμος για την ανακύκλωση είναι γνωστός.

 

Εγώ εγώ!!! Σου στέλνω πουμου:Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω η Mavica ρε 'συ!!! Αν κάτι στραβώσει την θέλω και εγώ. Θυμάμαι όταν είχε πρωτοβγεί τα περιοδικά έδιναν μια δισκέτα με φωτογραφίες της, και είχε και stamina μπαταρία... πσσσ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζω παλιο εκτυπωτη hp 690c και παλιές τηλεκάρτες καμια 100αρα πρεπει να ναι

παραλαβη απο ησαπ αγ Νικολαου αχαρνων

thanks και απο δω για τον εκτυπωτη.τελικα εχει θεμα οτι δεν παιρνει το χαρτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...