Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαρίζω μητρική qdi platinx 4 με επεξεργαστή p4 1,4 ή 1,7 (δεν είμαι σίγουρος) μαζί με μνήμες RIMM 128 MB !!!! είναι σε πολύ καλή λειτουργική και εμφανισιακή κατάσταση!!!

 

 

http://www.insomnia....ρική-qdicpu-p4/

 

Ένα δημόσιο ευχαριστώ στον φίλο antonios_1980 για τα πράγματα που μου έδωσε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημέρα παιδιά. Βρήκα 2 εισητήρια των 9 ευρώ (Λάρισα Αθήνα και τούμπαλιν) χωρίς να είμαι απόλυτα σιγουρος αν θα μπορέσω να ταξιδέψω αλλά δεν με ένοιαξε και τόσο. Εφόσον δεν θα πάω εγώ σκέφτομαι μήπως κάποιος από εδώ τα θέλει/τον βολεύουν.

 

Λάρισα για Αθήνα: 10/12 13.36

Αθήνα για Λάρισα: 12/12 18.18

 

Επίσης στο θέμα του ονόματος δεν ξέρω αν υπάρχει θέμα ή ζητάνε ταυτότητες (υπάρχει και η κρυφή απάντηση, λολ), αλλιώς σόρρυ για την αναστάτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έσβησα τα εισιτήρια γιατί στο παρελθόν με κουπόνια κτλ πολλοί δεν ενημέρωναν πως χρησιμοποίησαν τον κωδικό. Αν γινόταν και αυτό εδώ θα ήταν μαλακία να έσκαγαν 2 και 3 άτομα στο τραίνο για την ίδια θέση εξ' αιτίας αυτού.

 

Οπότε αν θέλει κάποιος, να στείλει πμ στον tehAlladin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο θέμα του ονόματος δεν ξέρω αν υπάρχει θέμα ή ζητάνε ταυτότητες (υπάρχει και η κρυφή απάντηση, λολ), αλλιώς σόρρυ για την αναστάτωση.

 

...θέμα ΥΠΑΡΧΕΙ, διότι ΖΗΤΑΝΕ ταυτότητα. Μπορείς όμως να δώσεις στους τυχόν ενδιαφερόμενους τα τελέ 4 ψηφία της πιστωτικής στην οποία χρεώθηκε η αγορά να τα σημειώσουν και να τ' αναφέρουν κατά τον έλεγχο και θα είναι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αν όμως δεν πας μαζί με αυτόν που θα πάρει το εισιτήριο, καλύτερα να του δώσει ο Αλλαδίνος την ουρά της πιστωτικής του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε εμενα με εχουν ρωτησει ποτε ή ελεγξει ταυτοτητα, το μονο που κοιτανε ειναι η θεση αντε και τον αριθμο του εισιτηριου, δεν τους νοιαζει αν εχεις ταυτοτητα ή κατι αλλο αφου δεν αναγραφει πανω το εισιτηριο ουτε ονομα ουτε τιποτα, το να εχεις εισιτηριο τους νοιαζει, αν και δεν υπαρχει καποιος ελεγχος στα τραινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου δεν αναγραφει πανω το εισιτηριο ουτε ονομα ουτε τιποτα, το να εχεις εισιτηριο τους νοιαζει, αν και δεν υπαρχει καποιος ελεγχος στα τραινα

 

Εκτός του ότι δεν έχει τύχει να σου ζητήσουν ταυτότητα, δεν έχει καν τύχει να προσέξεις ότι κάνουν διασταύρωση στοιχείων (...τί εννοείς "δεν γράφει "ούτε όνομα ούτε τίποτα";!;!) του εισιτηρίου κατά τον έλεγχο (...τί εννοείς "δεν υπάρχει έλεγχος στα τρένα"...?!;!!! Θα μας ...τρελλάνεις βρε μάστορα; ) με βάση κατάσταση (με στοιχεία που δίνεις κατά την ιντερνετική αγορά) που έχουν (οι ελεγκτές) πάνω τους...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δε μου έχουν ζητήσει ποτέ ταυτότητα. Ποτέ όμως και το 'χω και Μαρούσι - Βριλήσσια το περαδώθε με ΟΣΕ.

 

είσαι προδότης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, αν δεν έχεις (λίγο μαλακία όμως να ταξιδεύεις χωρίς, δε νομίζεις; ), ζητάνε τον λήγοντα της πιστωτικής στην οποία έγινε η χρέωση - είναι πιο χαλαροί από τη φαντασία σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγο μαλακία όμως να ταξιδεύεις χωρίς, δε νομίζεις;

 

Πλάκα μου κάνεις?! εδώ στο περίπτερο πετάγομαι και πρέπει να έχω την ταυτότητα μαζί μου! :P (όχι για τον περιπτερά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...