Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Καλησπέρα.

Τα κομμάτια έκλεισαν. Θα ενημερωθούν με pm οι ενδιαφερόμενοι.

Φιλικά,

Εαν για καποιο λογο δεν παει στον αρχικο παραλιπτη της η AOpen UX4SG-1394-PE θα με ενδιεφερε. Ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους εχουν καρτα/modem vodafone "καρτοκινητο", χαριζω τις παρακατω καρτες προσβασης-ανανεωσης:

 

vodafone mobile broadband on demand:

 

WSV 10D W1I 0F2

 

WSV S10 DH6 R4Q

 

WSV 10D E1M 0B6

 

WSV S10 DG5 W5E

 

Πατατε συνδεση στην εφαρμογη vodafone mobile connect και σας παει στην σελιδα οπου βαζετε τον κωδικο (χωρις τα κενα, οπως γνωριζετε).

 

Οι καρτες εχουν ισχυ 10 μερες (οριο ορθης χρησης 10gb) αλλα πρεπει να ενεργοποιηθουν εως και 31/12/2012.

 

Καταλαβαινω οτι το παρον θεμα δεν ανηκει κανονικα στις προσφορες, αλλα επειδη ειναι αγαπημενο sub-forum και εχω μαθει και εχω μοιραστει πολλα εδω, προτιμω να τις χρησιμοποιησουν μελη απο εδω. Φυσικα αν θελετε μετακινηστε το.

 

Λογω ταξιδιου, δεν θα μπορω να βοηθησω σημερα, ενδεχομενως αυριο.

 

Οποιος χρησιμοποιει καποια, ας το αναφερει παρακατω για να μην παιδευονται οι επομενοι.

 

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Χαριζονται 2 εκτυπωτες.

 

1:Hp psc 1210

2:Hp deskjet 3820

 

Kαι οι δυο αναβουν αλλα εχουν καποιο προβλημα ο πρωτος που εχει και σκανερ πρεπει να δουλευει το σκανερ του σωστα.Παραλαβη απο καλλιθεα στο σπιτι μου λογο ογκου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται 2 εκτυπωτες.

 

1:Hp psc 1210

2:Hp deskjet 3820

 

Kαι οι δυο αναβουν αλλα εχουν καποιο προβλημα ο πρωτος που εχει και σκανερ πρεπει να δουλευει το σκανερ του σωστα.Παραλαβη απο καλλιθεα στο σπιτι μου λογο ογκου.

 

Καλημερα και καλη χρονια!

Θα ηθελα τον πρωτο μιας και χρειαζομαι το σκανερ!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά να έχουμε....

Χαρίζεται 1 serial number για windows vista enterprise with sp1 x86 ή 1 serial για windows vista business sp1 x86. Ένα από τα δύο λειτουργικά μου περισσεύει, δεν σκοπεύω να το χρησιμοποιήσω ούτε μελλοντικά, φυσικά όποιο serial και αν διαλέξετε είναι νόμιμο, με τον μόνο περιορισμό να έγκειται στο γεγονός ότι δεν καλύπτουν εμπορική χρήση.

Το δίνω μήπως χρειάζεται σε κάποιον ή μήπως θέλει να το χρησιμοποιήσει για την προσφορά του upgrade σε win8.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα κουτι midi tower της Quest τα κλασικα με τις μπλε ριγες μπροστα στα πλαινα σε πολυ καλη κατασταση απλα λειπουν τα 3 απο τα 4 καπακια που μπαινουν τα DVD-ROM κριμα να το πεταξω

Αμπελοκηπους θεσσαλονικης Παραλαβη απο το χωρο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά να έχουμε....

Χαρίζεται 1 serial number για windows vista enterprise with sp1 x86 ή 1 serial για windows vista business sp1 x86. Ένα από τα δύο λειτουργικά μου περισσεύει, δεν σκοπεύω να το χρησιμοποιήσω ούτε μελλοντικά, φυσικά όποιο serial και αν διαλέξετε είναι νόμιμο, με τον μόνο περιορισμό να έγκειται στο γεγονός ότι δεν καλύπτουν εμπορική χρήση.

Το δίνω μήπως χρειάζεται σε κάποιον ή μήπως θέλει να το χρησιμοποιήσει για την προσφορά του upgrade σε win8.

ενδιαφέρομαι για τα business  αν τα εχεις ακομα... σου στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφέρουν στέλνω και πμ.

 

 

ΑΝ υπάρχουν τα xbox games με ενδιαδερουν

 

ΑΝ υπάρχουν τα xbox games με ενδιαδερουν

 

 

Aν υπαρχουν ακομα..

 

 

απλα να ενημερωσω οτι τα πηρε ο acepower που ειχε στειλει πρωτος τοσο εδω οσο και pm.

 

και να του πω κι εγω ευχαριστω για το παιχνιδι ps2 και το τηλεκοντρολ για ps2 που μου εδωσε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...