Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχω πάρα πολλά παιχνίδια για Η/Υ τις εποχής του 2004-2009 , στο σύνολο είναι 200++ τίτλοι παιχνιδιών, οποίος ενδιαφέρετε και θέλει π.μ. και θα σας πω το τι παιχνίδια έχω.

και εμένα με ενδιαφέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πάρα πολλά παιχνίδια για Η/Υ τις εποχής του 2004-2009 , στο σύνολο είναι 200++ τίτλοι παιχνιδιών, οποίος ενδιαφέρετε και θέλει π.μ. και θα σας πω το τι παιχνίδια έχω.

ενδιαφέρομαι  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πάρα πολλά παιχνίδια για Η/Υ τις εποχής του 2004-2009 , στο σύνολο είναι 200++ τίτλοι παιχνιδιών, οποίος ενδιαφέρετε και θέλει π.μ. και θα σας πω το τι παιχνίδια έχω.

Eνδιαφερομαι να δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πάρα πολλά παιχνίδια για Η/Υ τις εποχής του 2004-2009 , στο σύνολο είναι 200++ τίτλοι παιχνιδιών, οποίος ενδιαφέρετε και θέλει π.μ. και θα σας πω το τι παιχνίδια έχω.

Για στείλε πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα παιχνίδια δόθηκαν όλα σε ένα παιδί από Λάρισα στο forum είναι σαν χρήστης efaki23 , συγνώμη αλλά λαμβάνω πάρα πολλά πμ και δεν μπορώ να απαντάω σε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλε-δεν έστειλε, δικαίωμα του δωρίζοντα να δίνει όπου-όπως-όποτε θέλει. Και δεν είναι πολύ ωραίο να πετάγονται σπόντες δημοσίως όταν κάτι δεν αρέσει. Πιο όμορφο δεν είναι, για όποιον θα ήθελε να μάθει το κριτήριο με το οποίο χάρισε (κι αν έχει "παράπονα", ας του τα πει κι όλας, αν γουστάρει), να τον ρωτήσει ιδιωτικά...;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά δεν κατηγόρησα κανεναν ,ούτε και το παιδί που δώσε τα παιχνίδια.Απλά είπα την γνώμη μου και επίσης πόσταρα δεύτερος ,αρά δεν ισχύει αυτό που λες.... βασικά εσύ ήσουν μάλιστα ο πρώτος που έστειλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στον washcloud.

έχει απόλυτο δίκιο. είναι στην διακριτική ευχέρεια του δωρίζοντος να το δώσει όπου και όπως θέλει.

αν είχε ορίσει στο μήνυμα ότι πχ θα δοθεί με σειρά προτεραιότητας, τότε οκ. διαφορετικά δεν μπορεί (και δεν πρέπει) κανείς να πει τίποτα.

και μάλιστα όταν κάτι πάει σε κάποιον στην επαρχία, τότε δεν μπορούμε να πούμε τίποτα, καθώς τα μέλη μακριά από αθήνα ή θεσσαλονίκη έχουν λιγότερες ευκαιρίες να πάρουν κάτι αφού τα περισσότερα που δίνονται είναι σε αυτές τις δύο μεγάλες πόλεις και αρκετές φορές δεν υπάρχει δυνατότητα για αποστολή από τον δωρίζοντα.

εννοείται ότι τα pm υπάρχουν για να ξεκαθαρίζονται τα θέματα αν και δεν νομίζω ότι στο παρόν είναι υποχρεωμένος κάποιος να ξεκαθαρίσει κάτι.

και βέβαια να επισημάνω τον κίνδυνο ότι με τέτοιες παρεμβάσεις κάποιος μπορεί να "τα πάρει στο κρανίο" και να σκεφτεί ότι "δεν ξαναδίνω τίποτα σε κανένα αν είναι μετά να χρειάζομαι και τον δικηγόρο μου"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...