Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δίνονται:
- Πολυφορτιστής για κινητά Nokia, Samsung, SE, Motorola και LG (όχι για καινούρια μοντέλα και όχι για iPhone). Προφανώς είναι κινεζιά, αλλά δεν έχει ανοιχτεί και δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ. Έχει φορτιστή πρίζας, φορτιστή αυτοκινήτου και 9 κεφαλές φόρτισης.

- Hands Free για κινητά Nokia 5200/6300/6500S και μάλλον για άλλα μοντέλα που παίρνουν hands free με "καρφί".

Παραλαβή απο Καλλιθέα ή αποστολή με έξοδα παραλήπτη.

Επεξ/σία από e-tic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δίνονται:

- Πολυφορτιστής για κινητά Nokia, Samsung, SE, Motorola και LG (όχι για καινούρια μοντέλα και όχι για iPhone). Προφανώς είναι κινεζιά, αλλά δεν έχει ανοιχτεί και δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ. Έχει φορτιστή πρίζας, φορτιστή αυτοκινήτου και 9 κεφαλές φόρτισης.

 

- Hands Free για κινητά Nokia 5200/6300/6500S και μάλλον για άλλα μοντέλα που παίρνουν hands free με "καρφί".

 

Παραλαβή απο Καλλιθέα ή αποστολή με έξοδα παραλήπτη.

ενδιαφέρομαι,

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται πολυμηχάνημα/fax HP PSC 2210 (χωρίς καλώδιο τροφοδοσίας & δεδομένων).

Το μηχάνημα είναι παγωμένο, ανάβει, αλλά δεν ανταποκρίνεται σε καμία λειτουργία ακόμα και μετά από hard reset.

Και επειδή δεν έχω καμία υπομονή να τα βάλω με αυτά τα μηχανήματα του διαόλου που έχουν δικό τους μυαλό και πεισμώνουν όποτε τους καπνίσει, ας πιάσει τόπο σε κάποιον που μπορεί να το συνεφέρει ή ως ανταλλακτικά.

Βρίσκομαι Πάτρα

 

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται 2 εκτυπωτες.

 

1:Hp psc 1210

2:Hp deskjet 3820

 

Kαι οι δυο αναβουν αλλα εχουν καποιο προβλημα ο πρωτος που εχει και σκανερ πρεπει να δουλευει το σκανερ του σωστα.Παραλαβη απο καλλιθεα στο σπιτι μου λογο ογκου.

Σ' ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δουλεύει το scanner για εκτυπωτή δεν ξέρω αφού δεν έχω μελάνια να δω...

Σ' ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα εξής:

 

1. καλώδιο σύνδεσης playstation με αντάπτορα για rf out (για τηλεοράσεις χωρίς scart)

 

2. καλώδιο σύνδεσης playstation σε rca (λευκό-κίτρινο-κόκκινο)

 

3. Φορτιστής για το κινητό Benq Siemens EL71

 

4. Φορτιστής για κινητά nokia παλαιού τύπου

 

5. Memory card για playstation 8mb

 

6. Φορτιστής κανονικός + φορτιστής αυτοκινήτου για κινητά Siemens

 

7. Καλώδιο για ηχογράφηση - ενίσχυση τηλεφωνημάτων (όπως με πληροφόρησαν οι φίλοι σε αυτό το τόπικ http://www.insomnia.gr/topic/471915-%CE%BE%CE%AD%CF%81%CE%B5%CE%B9-%CE%BA%CE%AC%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CF%83%CE%B5-%CF%84%CE%B9-%CF%87%CF%81%CE%B7%CF%83%CE%B9%CE%BC%CE%B5%CF%8D%CE%B5%CE%B9-%CE%B1%CF%85%CF%84%CF%8C-%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8E%CE%B4%CE%B9%CE%BF/)

 

8. Καλώδιο για παράλληλη σύνδεση

 

Όποιος ενιδαφέρεται πμ για φωτογραφίες κτλ. Παραλαβή από περιοχές Παιανία ή Καισαριανή.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν   μεινη   δυο   σειριακα   ποντικια   για   win   3.1  και  win  95-98   στα   κουτια   τους   μεταχειρισμενα  με  το  λογισμικο  τους.

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/varioushardware/118239-χαριζονται-χειμερινο-ξεσκαρταρισμα-μεροσ-δ/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πάρα πολλά παιχνίδια για Η/Υ τις εποχής του 2004-2009 , στο σύνολο είναι 200++ τίτλοι παιχνιδιών, οποίος ενδιαφέρετε και θέλει π.μ. και θα σας πω το τι παιχνίδια έχω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...