Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαρίζονται τα παρακάτω βιβλία σε όποιον τα θέλει

 

-  Η φάρμα των ζώων

-  Ουδέν νεότερον από το δυτικό μέτωπο

 

Θεσσαλονίκη κέντρο

Στέλνεις με ΕΛΤΑ; Πληρώνω μεταφορικά.;ρ

 

Χαρίζονται 2 κωδικοί για κατέβασμα του δίσκου "Battle of Egos" από τους Winter Cresent.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω χαριζω με την σειρα μου ενα κινητο sony ericsson k750i.Δουλευει αλλα καποιες φορες δεν πατιουνται καποια πληκτρα,δεν κανουν επαφη.Επισης λειπει το κουμπι του "back"

Επισης χαριζεται mouse genius Link.png Site: http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://avalondataproducts.com/ecom/image/cache/data/GenM-500x500.jpg&imgrefurl=http://avalondataproducts.com/ecom/index.php?route%3Dproduct/product%26product_id%3D456&h=500&w=500&sz=80&tbnid=0fnwq66i-dh3KM:&tbnh=90&tbnw=90&zoom=1&usg=__sSGCMf4wsfQn7bLZp663DL8dW48=&docid=L3QS3cprOoXMRM&hl=el&sa=X&ei=1-NUUeyuOIyO7Aae6YC4Bw&ved=0CGkQ9QEwCw&dur=521">Εδω και επισης χαριζονται καμια 15αρια cds απο διαφορα περιοδικα τεχνολογιας. *οπως computer για ολους κ.τ.λ.

 

Το κινητο εκλεισε για τον limplixos απο Τριτη.Αν χαλασει ή δεν δωθει παει στον Θοδωρη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ρωταω ,

διοτι ετσι και αλλιως μπορεις να τα βαλεις και σε πωληση 1cent  ..

ρωταω ομως για να ξερω  διοτι μερικες φορες ενοχλω κανα ADMIN  και μετα μου τα χρωσταει  κτλπ κτλπ οποτε  

θελω να ειμαι σιγουρος οτι μπορω νΑ το κανω οχι να το κανω επιδη το εκανε  ο αλλοσ

 

 

Εγω   τα   βαζω   στις   αγγελιες    για   να   μπορω   να   κουμανταρω   τις   προτεραιοτητες   με   πμ   και  μετα   δηλωνω   εδω   την   αγγελια   σε   στυλ   "αμολατε   την"   και   γινετε   ψιλοχαμος :-D   χωρις   ναχω   ενοχληθει   απο   διαχειριστη.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=3mcL3mSYTsQ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτυπωτής Epson Stylus Photo R200 αγνώστου λειτουργικής κατάστασης, χωρίς καλώδιο τροφοδοσίας.

 

Παραλαβή απο το χώρο μου στην Καλλιθέα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται αυτοκόλλητα 3D Carbon για iPhone 4/4S σε μαύρο και ασημι

Παίζει να μπορεί να περαστεί σε Galaxy S; Μιλάω για το πρώτο μοντέλο (122.4 x 64.2). Ή είναι κομμένο για iPhone;

 

Ευχαριστώ!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MONO ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

<συναντηση τα σαβ/κα>

 

Δίνω κινητό Siemens S35i έτους 2001.

Η μπαταρία υπαρχει ομως ειναι νεκρή, αλλά έχω την συσκευασια αθικτη, το φορτιστη και το manual.

Αν το θέλει κανεις για συλλογή ας στείλει πμ.

 

 

 

 

133001694944_large.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MONO ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

<συναντηση τα σαβ/κα>

 

Δίνω κινητό Siemens S35i έτους 2001.

Η μπαταρία υπαρχει ομως ειναι νεκρή, αλλά έχω την συσκευασια αθικτη, το φορτιστη και το manual.

Αν το θέλει κανεις για συλλογή ας στείλει πμ.

 

 

 

133001694944_large.png

Κλαψ,

 

Το πρώτο μου κίνητο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτυπωτής Epson Stylus Photo R200 αγνώστου λειτουργικής κατάστασης, χωρίς καλώδιο τροφοδοσίας.

 

Παραλαβή απο το χώρο μου στην Καλλιθέα.

Να ευχαριστήσω κι επίσημα τον Σταύρο για τον εκτυπωτή που μου χάρησε.

 

Φίλε νά'σαι καλά. Και πάλι ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα εξής ως ΜΗ λειτουργικά: 

 

Τροφοδοτικό allied AL-B450E post-241287-0-86299700-1365593908_thumb.jpg

Υποθέτω πως το πρόβλημά του είναι το αλλοιωμένο 4pin του επεξεργαστή post-241287-0-09411600-1365594037_thumb.jpg και η αντικατάστασή του πιθανόν να το καταστήσει εκ νέου λειτουργικό. 

 

Κινητά K700i & W205 σε κακή κατάσταση. Είναι να τα πάω για ανακύκλωση, αλλά αν τυχόν τα χρειάζεται κανείς για οποιονδήποτε λόγο, ας μου πει. post-241287-0-88871900-1365594171_thumb.jpg post-241287-0-49257000-1365594187_thumb.jpg

 

Συνάντηση κοντά στο κέντρο, Αθήνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...