Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από εκαθάριση μαζεύτηκαν 108 θήκες για CD. Καμία δεν είναι σπασμένη ή ραγισμένη, αυτές πήγαν ήδη στην ανακύκλωση. Επίσης καμία δεν έχει εσωτερικά χαρτιά και ετικέτες. Οι περισσότερες είναι με τη μαύρη υποδοχή για το δίσκο, υπάρχουν όμως και μερικές με διάφανη, μερικές με άσπρη και 2-3 για διπλά cd.

 

Είναι σε 3 σακούλες των 36 θηκών έκαστη. Όποιος θέλει περνάει από το Γαλάτσι και πέρνει όσες σακούλες θέλει, σε λίγες μέρες θα πάνε ανακύκλωση. Υπάρχει δυνατότητα να φέρω και μια σακούλα στη Νερατζιώτισα αν κάποιος βολεύεται με το τρένο.

 

Επικοινωνία με pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωδικος απο το myshoe.gr..Ισχυει για 2 ωρες ακομα.

Πριν μια ωρα μου το πεταξε όταν εκανα εγγραφη στο newsletter αλλά δε βρηκα κατι να μου αρεσει.

Ο πρωτος με pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωδικος απο το myshoe.gr..Ισχυει για 2 ωρες ακομα.

Πριν μια ωρα μου το πεταξε όταν εκανα εγγραφη στο newsletter αλλά δε βρηκα κατι να μου αρεσει.

Ο πρωτος με pm

Μαίρη, μήπως το voucher είναι προσωπικό (στο συνδέει με το λογαριασμό σου στο site)...;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαίρη, μήπως το voucher είναι προσωπικό (στο συνδέει με το λογαριασμό σου στο site)...;

Δε ξερω καθολου...αλλά δε νομιζω.Σαν επισκεπτης ειμαι στο σάιτ και στο καλάθι εχει βαλει απο μονο του τον κωδικό.

Σκεφτηκα να γραψω τον κωδικο στις προσφορες αλλά δε ξερω αν ειναι για ενα μονο ατομο ή μπορει και να το χρησιμοποιήσουν και άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 Θήκες DVD από παιχνίδια/Ταινίες.
Όλες σε καλή κατάσταση (εκτός αν μου ξέφυγε καμία)
 
Είμαι Αθήνα - Αγ. Δημήτριος/Άλιμος (λεωφόρος Βουλιαγμένης, κοντά στο Μετρό)

Μετακινούμε συχνά μέχρι το Μαρούσι.

post-114460-0-15612400-1363004471_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, έχω έναν εκτυπωτή Canon MP160 με το εξής θέμα:
Αφήνει κενά όταν τυπώνει (σταδιακά μεγαλώνουν, μέχρι που η σελίδα βγαίνει εντελώς άσπρη), αν βγάλεις το μελάνι και το τρίψεις με χαρτί, τυπώνει για 10-20 σελίδες κανονικά, και μετά ξανά τα ίδια.

Πιθανότατα:
1) Ή φταίει το μελάνι (είναι πολύ παλιό, και το έχω γεμίσει πάνω από 6-7 φορές) και είναι ώρα να αντικατασταθεί.

2) Ή θέλει γενικά καθάρισμα ο εκτυπωτής (φίλος με παρόμοιο μοντέλο του έκανε ένα γενικό καθάρισμα, και ενώ του έκανε τα ίδια με εμένα, τώρα τυπώνει σωστά).

3) Τα έχει φτύσει ο εκτυπωτής.

 

Χαρίζεται γιατί:
- Δεν τον χρησιμοποιώ μόνο εγώ στο σπίτι, οπότε αντί να κάνω πείραμα με νέο μελάνι (μη γνωρίζοντας αν θα λύσει το πρόβλημα και να χάσω 15-20ε), πήρα έναν νέο wifi με λίγα παραπάνω χρήματα, συν το ότι:

- δεν έχω που να τον βάλω (είναι αρκετά ογκώδης, να το έχει υπόψιν του όποιος τον πάρει) και κάθεται στη μέση του δωματίου.

 

tl;dr Χαρίζεται εκτυπωτής (πολυμηχάνημα βασικά) Canon MP160, δεν τυπώνει σωστά, ίσως φτιάχνει αν κάποιος ασχοληθεί.

Θα προτιμούσα να τον πάρει κάποιος που έχει δικό του πρόσωπο που έχει ανάγκη (πχ κάποιο μαθητή που δεν έχει λεφτά για εκτυπωτή) και όχι κάποιος που θα τον πάρει, θα τον φτιάξει και θα τον πουλήσει, αλλα δυστυχώς δεν υπάρχει τρόπος να το εξασφαλίσω αυτό.

Γενικά, δεν πρόκειται να το στείλω με δέμα, οπότε θα προτιμηθεί κάποιος από Αθήνα, και ιδιαίτερα από κοντινές περιοχές σε Κορυδαλλό-Νικαια-Κερατσίνι-Αιγάλεω κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τόλη, καλησπέρα θα ζητήσω τον εκτυπωτή να δοκιμάσω μήπως καταφέρω και τον φτιάξω...σου στέλνω και pm για να μου πεις που να έρθω.

 

Υ.γ. ( δεν θα τον πουλήσω αλλά δεν τον έχω ανάγκη τόσο πολύ το λέω απλά για να το ξέρεις αν ζητηθεί από άλλο μέλος που θα του χρειάζεται περισσότερο να τον δόσεις εκεί) 

Επεξ/σία από max_iths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται συλλογή από το περιοδικό "Computer Για Ολους", η οποία περιλαμβάνει :
1) 2006 : Τα τεύχη από Ιούνιο μέχρι και Δεκέμβρη

2) 2007 : Και τα 12 τεύχη του χρόνου

3) 2008 : Και τα 12 τεύχη του χρόνου

4) 2009 : Και τα 12 τεύχη του χρόνου

5) 2010 : Τεύχη Ιανουαρίου & Σεπτεμβρίου

6) 2011 : Τεύχη Μαρτίου, Ιουνίου & Σεπτεμβρίου.

 

Παραλαβή από σταθμό μετρό της Κατεχάκης.

Μέχρι την Τρίτη 19/3 διαθέσιμη, μετά θα πάνε για ανακύκλωση.

 

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από rohas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1. Ποντίκι NEC, σύνδεση PS/2 με μπίλια

2. Μικρόφωνο Andrea NC-8 (είναι σαν headset μόνο που δεν έχει ακουστικά) - Κρατημένο

3. Microsoft Windows XP Professional ΟΕΜ Ελληνικά, έκδοση 2002, γνήσιο CD χωρίς key  - Κρατημένο

4. Microsoft Office XP Professional + Service Pack πλήρες - Κρατημένο

5. Microsoft Windows 7 Home Premium 32bit OEM Ελληνικά, πλήρες

6. Sim Card reader

7. Ζευγάρι ηχειάκια (tweeters) - Κρατημένο

8. Keyboard stickers με γερμανικούς χαρακτήρες

 

Παραλαβή απο τον χώρο μου στην Καλλιθέα

Επεξ/σία από e-tic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...