Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φίλε GP7 άν τα 2 sony ericsson είναι λειτουργικά τα θέλω.

Ευχαριστώ.

Δημήτρης απο Καλλιθέα.

 

Ά, Συγνώμη, νόμιζα οτι μόνο το τροφοδοτικό είναι μή λειτουργικό.

Ευχαριστώ για την διευκρίνηση.

Επεξ/σία από dhmak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε GP7 άν τα 2 sony ericsson είναι λειτουργικά τα θέλω.

Ευχαριστώ.

Δημήτρης απο Καλλιθέα.

Φίλε Δημήτρη δεν είναι λειτουργικά.. (Είσαι και γείτονας.. :P)Για ανακύκλωση όπως είπα τα έχω, αλλά είπα μήπως υπάρχει κανείς που μπορεί να τα χρειαστεί για κάποιο ανταλλακτικό ή οτιδήποτε άλλο..  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω πως από τα πράγματα που χαρίζονται, το μόνο το οποίο δεν έχει "κλείσει" ακόμα είναι το Κ700i ΧΩΡΙΣ τη μπαταρία του!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στα πλαίσια κάποιων εκκαθαρίσεων στην αποθήκη ξεχώρησα μερικά (7 τον αριθμό!!!) computer cases τα οποία είναι να φύγουν.
όποιος λοιπόν ενδιαφέρεται μπορεί να στείλει pm.
πριν όμως από το οποιδήποτε pm να ξεκαθαρίσω ότι:
έχω αρκετά χρόνια να ασχοληθώ μαζί τους κι έτσι δεν μπορώ να δώσω καμιά πληροφορία σχετικά με την λειτουργικότητα όσων από αυτά περιέχουν και κάτι άλλο πέραν του κουτιού (drive, mb ή ότι άλλο).
εξαιτίας της αχρηστίας στην οποία είχαν περιπέσει χρειάζονται κάποιο καθαρισματάκι το οποίο όμως δεν έχω χρόνο να κάνω.
η ίδια αγγελία θα μπει και σε άλλα φόρουμ γι' αυτό και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας η οποία όμως θα αφορά τα pm που θα λάβω από παντού. αν κάποιος είναι παρεξηγησιάρης ας μην μπει στην διαδικασία.
πέρα από την προτεραιότητα θα δώσω ιδιαίτερη βάση στο πόσο γρήγορα μπορεί να παραλάβει κάποιος αφού τώρα που τα έβγαλα είναι μες την μέση.
ότι δεν φύγει μέσα σε 3-4 μέρες θα πάει στον κάδο ανακύκλωσης της γωνίας.
παραλαβή από νέα σμύρνη
13674827.jpg
84557923.jpg





 




44940925.jpg
46584186.JPG

 

 

υγ για να μην γίνεται μπέρδεμα αφαιρώ τις φωτό από όσα κουτιά έχουν ήδη κρατηθεί για κάποιον

αν αποσυρθεί το ενδια΄φερον θα τα ξαναποστάρω

Επεξ/σία από haris_216
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα πλαίσια κάποιων εκκαθαρίσεων στην αποθήκη ξεχώρησα μερικά (7 τον αριθμό!!!) computer cases τα οποία είναι να φύγουν.

όποιος λοιπόν ενδιαφέρεται μπορεί να στείλει pm.

πριν όμως από το οποιδήποτε pm να ξεκαθαρίσω ότι:

έχω αρκετά χρόνια να ασχοληθώ μαζί τους κι έτσι δεν μπορώ να δώσω καμιά πληροφορία σχετικά με την λειτουργικότητα όσων από αυτά περιέχουν και κάτι άλλο πέραν του κουτιού (drive, mb ή ότι άλλο).

εξαιτίας της αχρηστίας στην οποία είχαν περιπέσει χρειάζονται κάποιο καθαρισματάκι το οποίο όμως δεν έχω χρόνο να κάνω.

η ίδια αγγελία θα μπει και σε άλλα φόρουμ γι' αυτό και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας η οποία όμως θα αφορά τα pm που θα λάβω από παντού. αν κάποιος είναι παρεξηγησιάρης ας μην μπει στην διαδικασία.

πέρα από την προτεραιότητα θα δώσω ιδιαίτερη βάση στο πόσο γρήγορα μπορεί να παραλάβει κάποιος αφού τώρα που τα έβγαλα είναι μες την μέση.

ότι δεν φύγει μέσα σε 3-4 μέρες θα πάει στον κάδο ανακύκλωσης της γωνίας.

παραλαβή από νέα σμύρνη

13674827.jpg

84557923.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44940925.jpg

46584186.JPG

 

 

υγ για να μην γίνεται μπέρδεμα αφαιρώ τις φωτό από όσα κουτιά έχουν ήδη κρατηθεί για κάποιον

αν αποσυρθεί το ενδια΄φερον θα τα ξαναποστάρω

ενδιαφερομαι για το turbo-x αν δεν κανω λαθος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζω ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ σκληρό δισκο Western Digital WD2500

 

Για κάποιον που μπορει να του φανει καπου χρήσιμος


http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822144309

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω πως από τα πράγματα που χαρίζονται, το μόνο το οποίο δεν έχει "κλείσει" ακόμα είναι το Κ700i ΧΩΡΙΣ τη μπαταρία του!!

Να ευχαριστήσω τον GP7 που άμεσα ανταποκρίθηκε και μου έδωσε το Κ700.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κίνηση να δώσω προχθές αυτά τα pc cases είχε αναπάντεχα και κυρίως θετικά αποτελέσματα.
πράγματα που δεν πίστευα ότι μπορεί να είναι χρήσιμα έγιναν ανάρπαστα. και στα πλαίσια αυτών των "συναλλαγών" γνώρισα και άτομα ιδιαίτερα ενδιαφέροντα και ευγενικά. το αποκορύφωμα ήταν ένας συνφορουμίτης με τον οποίο σχεδόν τσακώθηκα καθώς ήθελε να μου δώσει χρήματα γι' αυτό που εγώ χάριζα.
τους ευχαριστώ όλους και ήταν χαρά μου που τους γνώρισα.
βέβαια δεν είναι παντού όλα ιδανικά. γι' αυτό και το ενδιαφέρον είναι που κάποιο μέλος (το οποίο σημειωτέον ζήτησε όχι 1 ή 2 αλλά 3 κουτιά) τελικά όχι μόνο δεν τα πήρε αλλά και σχεδόν μου την είπε παρόλο που είχα εξαρχής αναφέρει ότι είναι σημαντικό η παραλαβή να γίνει άμεσα για να μην έχω τα κουτιά να περιδιαβαίνουν μέσα στο σπίτι.
μια που όμως αυτό είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας, δεν θα πω "ποτέ πια" αλλά θα ξαναδοκιμάσω την "τύχη" μου
επανέρχομαι λοιπόν αυτά τα τρία κουτιά που είχαν κρατηθεί είναι ξανά διαθέσιμα και είναι τα:
85551693.jpg
27625294.jpg
10391970.JPG
44940925.jpg
46584186.JPG




ΠΡΟΣΟΧΗ
παραλαβή από νέα σμύρνη
ότι δεν φύγει μέχρι σάββατο απόγευμα οδεύει προς τον κάδο ανακύκλωσης της γωνίας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζω ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ σκληρό δισκο Western Digital WD2500

 

Για κάποιον που μπορει να του φανει καπου χρήσιμος

 

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822144309

 

με ενδιαφερει ο δισκος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα παρακάτω βιβλία σε όποιον τα θέλει

 

- Η φάρμα των ζώων

- Ουδέν νεότερον από το δυτικό μέτωπο

 

Θεσσαλονίκη κέντρο

Αποσύρω τι ενδιαφέρον μου για τα βιβλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...