Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
  • 1 PC της τάξεως των 200MHz σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση (απ' όσο θυμάμαι έκανε boot) μαζί με μερικά floppy, cd και zip-drive

Ενδιαφερον απο Αθηνα, πληρωνω τα μεταφορικα.

Στελνω PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δίνεται monitor crt Sony Trinitron Multiscan 15sfII

Κάποια specs θα βρείτε εδώ: http://www.monitorworld.com/Monitors/sony/multiscan15sf.html

Είναι σε πολύ καλή αισθητική και λειτουργική κατάσταση. Όταν το χρησιμοποίησα τελευταία φορά (πριν αρκετό καιρό) δούλευε οκ και όταν πριν λίγο το ξαναδοκίμασα ήταν επίσης οκ. Δυστυχώς ο χώρος αλλά και ο χρόνος μου δεν επιτρέπουν δοκιμή μεγαλύτερης διάρκειας.

Για τον ίδιο λόγο (χώρο) δεν μπορώ να το κρατήσω πολύ από τη στιγμή που το ανέβασα από την αποθήκη.

Αν λοιπόν ενδιαφέρεται κάποιος θα πρέπει να το πάρει άμεσα..

Αν δεν φύγει μέχρι την Τετάρτη, θα καταλήξει στον κάδο της γωνίας όπου θα το αναλάβουν οι "ανακυκλωτές" (βλ. παλιατζήδες).

Παραλαβή από Ν.Σμύρνη

 

 

ΥΓ. Να ενημερώσω ότι η ίδια αγγελία θα μπει και σε άλλο site και, αν υπάρξει πολλαπλό ενδιαφέρον, θα δοθεί κατά την κρίση μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφέρει και μένω σχετικά κοντά. Θα έχεις και πμ.

 

έχει γίνει ήδη η συνεννόηση και ο συνφορουμίτης θα παραλάβει αύριο.

συνεπώς το μόνιτορ θεωρείται ότι έχει δοθεί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά με τις εκκαθαρίσεις προέκυψε και άλλο μόνιτορ.

Βέβαια ίσως να εμπίπτει στο νόμο "περί κατοχής αρχαιοτήτων" αφού έχει ημερομηνία κατασκευής June 1998.

Παρ' όλα αυτά είναι πλήρως λειτουργικό, όπως έδειξε και το τεστ που του έκανα προ 10λέπτου και σε πολύ καλή αισθητική κατάσταση

Πρόκειται για το πρώτο μόνιτορ που είχα και είναι το CTX 1555E.

Θα δοθεί όπως είναι, χωρίς το καλώδιο τροφοδοσίας (το γνωστό κομπιουτερικό που βρίσκεται πανεύκολα) εκτός αν στο μεταξύ βρω κάποιο και το δώσω.

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη.

Θα ήθελα να φύγει άμεσα αφου τώρα που ανέβηκε από την αποθήκη είναι μες τη μέση και είναι γνωστό σε όλους ότι οι σύζυγοι δεν χαίρονται ιδιαίτερα με τεχνολογικές "καλλιτεχνικές" παρεμβάσεις μέσα στα δωμάτια!!!

 

(να ενημερώσω ότι η ίδια αγγελία έχει μπει και σε άλλο φόρουμ)

Επεξ/σία από haris_216
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω μέγα λάθος αλλά για άλλο λόγο (συναισθηματικό).

Δυστυχώς όμως, μέχρι να βρω κάτι σε τσαντάκι sport billy, το θέμα χώρου είναι σημαντικό. Ακόμα και για την αποθήκη



Πάντως λειτουργικά είναι άψογη (για μια μέση crt).

Μοναδικό της μείον (με τα σημερινά δεδομένα) είναι ότι είναι 15άρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα 

 

Έχω ένα ελικοπτεράκι lama v3, το οποίο βρίσκεται σε άγνωστη κατάσταση (την τελευταία φορά που το δοκίμασα πετούσε πάντως, αλλά σίγουρα χρειάζεται κάποια ανταλλακτικά, φροντίδα και λίγο προδερμ) και θα το χαρίσω σ'αυτόν που θα μου απαντήσει πιο γρήγορα και σωστά στην παρακάτω ερώτηση.

 

Πόσα και ποια ποιήματα του ποιητού Τιμολέων Φανφάρα έχουν δει το φως της δημοσιότητας;

 

Υ.Γ Μένω Αθήνα και η δωρεά θα γίνει χέρι με χέρι. 

 

Υ.Γ2 Προς mods/ Ελπίζω το θέμα μου να εναρμονίζεται με τους κανόνες του θρεντ. Αν όχι μην βαράτε.  

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα   να  δεις!!!!

 

Γνωριζω   την   απαντηση   αλλα   δεν  μ  ενδιαφερει   το   ελικοπτερακι!!!!!

 

Φτουουου!!!!

 

Δεν   εχεις   τιποτ   αλλο? :-)  :-D  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση δεν.. παντως αν φυγει ετσι ενδιαφερομαι μιας και ασχολουμαι με μοντελισμο και ισως ηταν ευκαιρια να ξεκινησω και αερομοντελισμο... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι ουτε γνωριζω την απαντηση, ουτε με ενδιαφερει το ελικοπτερακι!!

αλλα προτιθεμαι να βοηθησω οποιον το αποκτησει στα πρωτα του ελικοπτερικα βηματα, μιας και ασχολουμαι χρονια με τον αερομοντελισμο! :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...