Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά με τις εκκαθαρίσεις προέκυψε και άλλο μόνιτορ............................

 

Υποθέτω ότι η αναφορά μου στην ηλικία του μόνιτορ λειτούργησε αποτρεπτικά στην εκδήλωση ενδιαφέροντος.

Επειδή όπως είχα πει χρειαζόταν να φύγει άμεσα, αφού είναι μες τη μέση, και αφού δεν ενδιαφέρθηκε κανείς, κλείνει η αγγελία (για την τύχη του, θα δούμε)

Καλή συνέχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιδέα σου είναι καλή αλλά ζω σε μάλλον high περιοχή (Νέα Σμύρνη) για να χρειάζονται μόνιτορ CRT 15ετίας!!!

Βέβαια και πάλι δεν ξέρω καθώς δεν έχω τις σχετικές άκρες.

Για να είμαι και ειλικρινής, θα προτιμούσα σε σχολικό περιβάλλον να βρεθούν λιγότερο επιβαρυντικές οθόνες για τα μικρά παιδιά (lcd ή τουλάχιστον καλής ποιότητας crt).

To συγκεκριμένο μόνιτορ το έβαλα μόνο μήπως ενδιέφερε κάποιον ρετροπαθή σαν κι εμένα που θα ήθελε να στήσει κάποιο παλιό σύστημα

Σε ευχαριστώ πάντως

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα μία gpu, και έχει δώρο έναν κωδικό για Pandaren Monk από το World of Warcraft: Mists of Pandaria: http://www.geforce.com/landing-page/free-pandaren-monk-pet

 

Είναι ένας 24ψήφιος κωδικός. Δεν ασχολούμαι με τέτοια games. Αν κάποιος τον θέλει ας ποστάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα μία gpu, και έχει δώρο έναν κωδικό για Pandaren Monk από το World of Warcraft: Mists of Pandaria: http://www.geforce.com/landing-page/free-pandaren-monk-pet

 

Είναι ένας 24ψήφιος κωδικός. Δεν ασχολούμαι με τέτοια games. Αν κάποιος τον θέλει ας ποστάρει.

Αν υπαρχει ακομα ο κωδικος με ενδιαφερει!στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η ιδέα σου είναι καλή αλλά ζω σε μάλλον high περιοχή (Νέα Σμύρνη) για να χρειάζονται μόνιτορ CRT 15ετίας!!!

Βέβαια και πάλι δεν ξέρω καθώς δεν έχω τις σχετικές άκρες.

Για να είμαι και ειλικρινής, θα προτιμούσα σε σχολικό περιβάλλον να βρεθούν λιγότερο επιβαρυντικές οθόνες για τα μικρά παιδιά (lcd ή τουλάχιστον καλής ποιότητας crt).

To συγκεκριμένο μόνιτορ το έβαλα μόνο μήπως ενδιέφερε κάποιον ρετροπαθή σαν κι εμένα που θα ήθελε να στήσει κάποιο παλιό σύστημα

Σε ευχαριστώ πάντως

Χαρη καλησπερα. Πρωτον, δεν ειχα δει την αγγελια σου, μολις καταλαβα οτι εχεις μονιτορ CRT για χαρισμα. Μπορεις να το κρατησεις ως την Κυριακη; Νομιζω οτι εχω καποιον που ενδιαφερεται για να το χρησιμοποιησει σε ενα κατεβαστηρι, αλλα δεν μπορω να ειμαι σιγουρος οτι θα τον βρω ως την Κυριακη. Αν δεν σου κανει κοπο, κρατησε το λιγο ακομα, ισως εχω απαντηση και αυριο.

 

Δευτερον, το θετικο ειναι οτι ειμαστε γειτονες :) Τριτον, μπορεις επισης να μου υποδειξεις την ακριβη αγγελια για να μην ψαχνω πισω στις σελιδες;

 

Ευχαριστω, καληνυχτα.

 

Υ.Σ.: Μην υποτιμας καθολου τη δωρεα σε σχολεια. Δεν μπορεις να φανταστεις τι αναγκες υπαρχουν, δυο 17αρες εχω χαρισει ηδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καμιά περίπτωση δεν υποτιμώ την δωρεά προς τον οποιδήποτε (σχολείο ή ιδιώτη).

Άλλωστε έχω δώσει και πάρει πράγματα πέραν της μίας φοράς.

Αυτό που μου είναι άχρηστο μπορεί να εξυπηρετήσει κάποιον άλλο ή και το αντίστροφο.

Βέβαια εξακολουθώ να έχω τους ενδοιασμούς μου στο να δώσω σε παιδάκια 15άρα οθόνη 15άρα σε ηλικία.

Αναφορικά με τον φίλο σου, μάλλον θα τον στεναχωρήσω αφού μου το είπες λίγο αργά

Καλό βράδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειραζει, ο φιλος θα περιμενει τοτε :) Οσο για τους ενδοιασμους σου σχετικα με την ποιοτητα μιας οθονης και τα παιδια, συμφωνω απολυτα. Αλλα μερικες φορες ισχυει το "απο το ολοτελα...".

 

Καλη σου μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα.

Εχω ορισμένα πραγματάκια κι είναι κρίμα να πεταχτουν.οπότε χαρίζονται...

 

κουτάκι sata transcent storjet μπλε για δίσκο 2,5 έως 160g.------>>tigergreg

μνημη pc100 64g απο pc Compaq------>>tigergreg

μνημη pc133 64g απο pc Compaq------>>tigergreg

Bluetooth stereo headset HBH-DS970 Sony----->>gms31

κουτακι e-sata A.C.Ryan για δίσκο 2,5 ΜΕ θηκούλα παρακαλώ...----->>sintalkas

καρτούλα sandisk  m2(σονυ)  512mb------>>tigergreg

 

intracom netfaster wlan απο hol.------>>dolis

 

Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας ρίξει μηνυμα.

Ευχαριστώ.

Γιάννης(Αθήνα)

 

EDIT 10/10 :

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για τη συνεργασία και ζητώ συγνώμη για τη μικρή καθυστέριση.

Να ΄στε όλοι καλά παιδιά.

Επεξ/σία από John911
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Επισης   χαριζεται    ασυρματο   τηλεφωνο    binatone   symphony  g5  σε   καλη   λειτουργικη   κατασταση  αλλα   θελει   καθαρισμα   το  πληκτρολογιο   του.

 

 

 

 

large_SYMPHONY-G5_L.jpg.jpeg

 

Οποιος   ενδιαφερεται   ας   ποσταρει   πρωτα  εδω   και  μετα   ας   στειλει   πμ.

 

 

Παραλαβη   μονο  στην  εδρα   μου   πισω   απο   εφετειο  στους   αμπελοκηπους.

 

 

Θενκ γιου βέρι ματς, καθαρίστηκε και δουλεύει το πληκτρολόγιο κανονικότατα πλέον:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...