Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν χάνω κάτι πρέπει να είναι έξι

Λαίλαπες

Οστρογότθοι

Δαιμόνοι λυσασμένοι

Καλημέρα Γιάννη κουκιά σπέρνω

Το κόκκινο τυρί

και φυσικά τα...κοράκια.

Προβληματίζομαι αν παιζει στην απάντηση το "καταιγίδες" αλλά μάλλον δεν, αφού είναι ο τίτλος της ποιητικής συλλογής.



Ααααχ λάθος

Ξέχασα το ποίημα του τέλους

Τον σκοταδόψυχο.

!!Άρα η απάντησή μου είναι...7!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω να βρω μια χρησιμότητα σε όλο αυτό το σάπισμα που έχω ρίξει με τις κλασσικές ελληνικές ταινίες :-)

 

(Αναρωτιέμαι αν υπάρχει άνθρωπος που δεν τις έχει δει τουλάχιστον διψήφιο αριθμό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση του φίλου Haris_216 με ικανοποιεί απόλυτα. Βασικά μου αρκούσαν μόνο τα τρία ποιήματα που απαγγέλλει ο Φανφάρας στην ταινία αλλά ο Haris έκανε τον κόπο και τα έγραψε όλα. Σου στέλνω pm για τα λοιπά Haris.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω να βρω μια χρησιμότητα σε όλο αυτό το σάπισμα που έχω ρίξει με τις κλασσικές ελληνικές ταινίες :-)

 

(Αναρωτιέμαι αν υπάρχει άνθρωπος που δεν τις έχει δει τουλάχιστον διψήφιο αριθμό)

 

 

Πολλες   απ  αυτες   ειναι   παντα   επικαιρες   και   με  βαθια   αισθηση   χιουμορ   και  αυτος   ο  λογος   ειναι   που   εχουν  γινει  διαχρονικες   ηθογραφιες.

Θα   τις   βλεπουμε   παντα, γεννηθηκαμε   μ  αυτες   και  θα   πεθανουμε  μ  αυτες......

 

Ποιος   καθοταν  στο   τραπεζι....

 

http://www.youtube.com/watch?v=ElLHWusgbk4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλες   απ  αυτες   ειναι   παντα   επικαιρες.................

 

Είναι όντως εντυπωσιακό.

Λες και με εξαίρεση ορισμένες "αισθητικές" διαφοροποιήσεις, σαν λαός, δεν αλλάξαμε καθόλου.

Ακόμα όμως πιο εντυπωσιακό είναι όταν διαβάσει κανείς την σατυρική ποιήση του Σουρή (γραμμένη προ 120ετίας) και δει ότι πολλά (κακώς κείμενα) παραμένουν ίδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς υποψηφιο παραληπτη ελικοπτερου.

 

Καλο θα ηταν οταν θα κανεις την πρωτη δοκιμαστικη πτηση να μην ειναι αλλος στο σπιτι γιατι εχω δει ελικοπτερα να περνουν πρωτοβουλιες να κυνηγανε ανθρωπους.

 

Χαχαχαχαχαχαχχα.

 

Αντε καλες πτησεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα 

 

Έχω ένα ελικοπτεράκι lama v3....................................

 

Θέλω να ευχαριστήσω και δημόσια τον paoad για το ελικοπτεράκι.

Αλλά πάνω απ' όλα για την ευγένειά του στην επικοινωνία μας, την προθυμία του (σχεδόν χρειάστηκε να "τσακωθούμε" για να μην μου το φέρει σπίτι) αλλά και την υπομονή του (αφού τον έστησα λίγο στο ραντεβού).

Πραγματικά ένας πολύ ωραίος άνθρωπος.

Εύχομαι Αντώνη τίποτα ποτέ να μην σου χαλάσει αυτή την τόσο θετική ενέργεια που βγάζεις προς τους άλλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια 7600GT χωρίς κουτί/παρελκόμενα.
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814150140

Η κάρτα λειτουργεί, απλώς σε κάποια φάση άρχισε να βγάζει πιξελς και γραμμές στο άκυρο. Την φλάσαρα και της πέρασα νέο bios, ξανά τα ίδια. Την δοκίμασα σε δυο συστήματα αλλά δεν άλλαξε κάτι. Εννοείται με πρόσφατους οδηγούς. Επειδή δεν έχω χρόνο και βαριέμαι για περαιτέρω προσπάθεια, όποιος τη θέλει για δοκιμές και οτιδήποτε άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια 7600GT χωρίς κουτί/παρελκόμενα.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814150140

 

Η κάρτα λειτουργεί, απλώς σε κάποια φάση άρχισε να βγάζει πιξελς και γραμμές στο άκυρο. Την φλάσαρα και της πέρασα νέο bios, ξανά τα ίδια. Την δοκίμασα σε δυο συστήματα αλλά δεν άλλαξε κάτι. Εννοείται με πρόσφατους οδηγούς. Επειδή δεν έχω χρόνο και βαριέμαι για περαιτέρω προσπάθεια, όποιος τη θέλει για δοκιμές και οτιδήποτε άλλο.

 

αν εισαι θεσσαλονικη με ενδιαφερει

 

ακυρο ,ειδα οτι εισαι Αθηνα. Οποτε ας παει στον επομενο. Ευχαριστω παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...