Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δίνεται το γραφείο για υπολογιστή που φαίνεται παρακάτω.

Έχει αγοραστεί από το Πλαίσιο και είναι, όπως φαίνεται, σε άψογη κατάσταση.

Δυστυχώς για καθαρά πρακτικούς λόγους (όγκος) πρέπει να φύγει γρήγορα (μέχρι αύριο) αλλιώς πάει για τον κάδο.

Καταλαβαίνω ότι είναι πολύ κοντά το deadline αλλά σήμερα αποφασίσαμε να το δώσουμε και σίγουρα δεν μπορεί να περιμένει μές τη μέση για καιρό.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται και μπορεί να το παραλάβει μέχρι αύριο από τη Νέα Σμύρνη, ας ποστάρει εδώ και μετά pm

 

http://i326.photobucket.com/albums/k428/haris_216/2014-06-29185909_zps17334cef.jpg[/url]" />

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά σπάει.

Εννοώ ότι ήρθε σε κομμάτια. Μας ταλαιπώρησε αρκετά στην συναρμολόγηση. Τώρα πήγα να του κάνω ένα λυσιματάκι αλλά το άφησα γιατί και με δυσκόλεψε (έχω κι ένα θέμα με τον τένοντα) αλλά και σκέφτηκα ότι καλύτερα θα ήταν να το κάνει όποιος το παρει για να μπορεί να το δέσει μετά.

Να πω ότι αν και δεμένο είναι άψογο χωρίς κανένα θέμα στην συναρμολόγηση είναι κακή κατασκευή.

Έχω πάρει και συναρμολογήσει ουκ ολίγα έπιπλα από το ικεα (που είναι της ίδιας φιλοσοφίας) αλλά ποιοτικά τα του Πλαισίου είναι μακρινοί (και νόθοι) συγγενείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ενδιαφέρουσα συζήτησή σας σβήστηκε, μην την ξαναρχίσετε, ευχαριστώ.

 

Από εδώ και πέρα παρακαλείστε αν έχετε πρόβλημα με τη ροή και το περιεχόμενο του θέματος (και όποιου θέματος) να κάνετε report.

Moderating και συστάσεις σε άλλους χρήστες καλό θα ήταν να κάνουν οι δυστυχείς αρμόδιοι και μόνο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνεται το γραφείο για υπολογιστή που φαίνεται παρακάτω.

Έχει αγοραστεί από το Πλαίσιο και είναι, όπως φαίνεται, σε άψογη κατάσταση.

Δυστυχώς για καθαρά πρακτικούς λόγους (όγκος) πρέπει να φύγει γρήγορα (μέχρι αύριο) αλλιώς πάει για τον κάδο.

Καταλαβαίνω ότι είναι πολύ κοντά το deadline αλλά σήμερα αποφασίσαμε να το δώσουμε και σίγουρα δεν μπορεί να περιμένει μές τη μέση για καιρό.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται και μπορεί να το παραλάβει μέχρι αύριο από τη Νέα Σμύρνη, ας ποστάρει εδώ και μετά pm

 

http://i326.photobucket.com/albums/k428/haris_216/2014-06-29185909_zps17334cef.jpg[/url]" />

Χάρη αν σου είναι εύκολο μπορείς να μου πείς τις διαστάσεις του?Ενδιαφέρομαι, είμαι κ δίπλα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς μέσα σε κάποια post που σβήστηκαν υπήρξαν κάποια στα οποία είχε ήδη εκφραστεί ενδιαφέρον από 3-4 συνφρουμίτες.

Μάλιστα ο ένας είναι καθ' οδόν για να το πάρει.

Αν για κάποιο λόγο δεν ευδοκιμήσει, υπάρχουν άλλα μέλη σε αναμονή.

Συνεπώς θεωρώ ότι ήδη έχει φύγει.

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται η παρακατω καρτα, μονο κεντρο καλαματας.

 

Η καρτα εκανε πολλες φορες παγωματα στην οθονη και blue screens. Αν καποιος νομιζει οτι μπορει να την φτιαξει του την δινω. Αλλιως να τηνπεταξω.

post-74718-0-96947900-1404154387_thumb.jpg

post-74718-0-04125000-1404154412_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα την ηθελα εγω αν γινεται στελνω πμ

Παιδια ΜΟΝΟ κεντρο Καλαματας συναντηση οποιος θελει. Δεν μπαινω στην διαδικασια συσκευασιας, αποστολης κλπ. Σορυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς μέσα σε κάποια post που σβήστηκαν υπήρξαν κάποια στα οποία είχε ήδη εκφραστεί ενδιαφέρον από 3-4 συνφρουμίτες.

Μάλιστα ο ένας είναι καθ' οδόν για να το πάρει.

Αν για κάποιο λόγο δεν ευδοκιμήσει, υπάρχουν άλλα μέλη σε αναμονή.

Συνεπώς θεωρώ ότι ήδη έχει φύγει.

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση

Δεν πειράζει τότε ευχαριστώ και γω για την απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...