Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια και ο mpouko ήταν διπλά τυχερός (βρήκε πρόσκληση από αλλού) η κλήρωση θα επαναληφθεί με τους παρακάτω σε μισή ώρα.

 

1.evoracing

2.AlienTechGR

3.salmador

4.evagelou

5.ReputGlory1

6.SteelLord

7. vaggos88

 

Είχα γράψει από την αρχή ότι αν είναι πάνω από ένας θα κάνω κλήρωση... μην αρχίσουμε τώρα την μουρμούρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο AlienTechGr και ο ReputGlory1 αποχώρησαν, οπότε μια ακόμα κλήρωση με τους παρακάτω

 

1.evoracing

2.salmador

3.evagelou

4.SteelLord

5.vaggos88

 

hzzkcVO.png

 

έβγαλε νικητή τον SteelLord.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Η εταιρεία ΔΕΝ στέλνει στην Ελλάδα, αλλά μόνο στις παρακάτω χώρες :

  • United States 
  • Sweden
  • Denmark
  • Netherlands
  • United Kingdom
  • Spain
  • Germany
  • France
  • Italy
  • Finland
  • Belgium
  • Austria
  • Canada
  • Hong Kong
  • Taiwan
  • Portugal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζω το βιβλίο "The C++ Programming Language" του Stroustrup, 3η αμερικανική έκδοση, μεταφρασμένη στα ελληνικά με εκδότη Κλειδάριθμο.

 

Το βιβλίο είναι σε πάρα πολύ καλή κατάσταση και είναι κρίμα να πάει στα αζήτητα. Εμένα δε μου χρειάζεται πλέον οπότε ελπίζω να βρω να το δώσω σε κάποιον όπου θα πιάσει τόπο.

 

Είμαι Θεσσαλονίκη οπότε θα προτιμούσα να το δώσω στο χέρι αλλά αν δε βρεθεί κανείς θα μπορούσα και να το στείλω αλλού.

 

Όποιος ενδιαφέρεται please ΠΜ.

Επεξ/σία από defacer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω το βιβλίο "The C++ Programming Language" του Stroustrup, 3η αμερικανική έκδοση, μεταφρασμένη στα ελληνικά με εκδότη Κλειδάριθμο.

 

Το βιβλίο είναι σε πάρα πολύ καλή κατάσταση και είναι κρίμα να πάει στα αζήτητα. Εμένα δε μου χρειάζεται πλέον οπότε ελπίζω να βρω να το δώσω σε κάποιον όπου θα πιάσει τόπο.

 

Είμαι Θεσσαλονίκη οπότε θα προτιμούσα να το δώσω στο χέρι αλλά αν δε βρεθεί κανείς θα μπορούσα και να το στείλω αλλού.

 

Όποιος ενδιαφέρεται please ΠΜ.

Ενδιαφερομαι υπερβολικα πολυ!!! :P αλλα ειμαι Πατρα.. αν δεν κανονισεις τπτ αλλο και μπορεις να το στειλεις.. ενημερωσε με....!! :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερομαι υπερβολικα πολυ!!! :P αλλα ειμαι Πατρα.. αν δεν κανονισεις τπτ αλλο και μπορεις να το στειλεις.. ενημερωσε με....!! :) :)

 

ΟΚ, απλά περιμένω και αύριο να δω εκδηλώσεις ενδιαφέροντος για να το δώσω εκεί που θα πιάσει τόπο κι όχι σε όποιον προλάβει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά έχω χάσει επεισόδια, τόσες κληρώσεις για το ΟnePlus και ο evo νικητής πουθενάα?? :shock:   Εvo φοβάμαι πως και μόνος σου να κληρωνόσουνα, άλλος πάλι θα κέρδιζε..!  :shock:  :shock:  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...