Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι έγινε ρε παιδιά έχω χάσει επεισόδια, τόσες κληρώσεις για το ΟnePlus και ο evo νικητής πουθενάα?? :shock:   Εvo φοβάμαι πως και μόνος σου να κληρωνόσουνα, άλλος πάλι θα κέρδιζε..!  :shock:  :shock:  :shock:

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ κλαίωωωω XD απλά όλοι αναιρέσει την συμμετοχή τους λόγο του ότι δεν στέλνει Ελλάδα. Και εγώ για άλλον έβαλα συμμετοχή και το είχα διευκρινίσει από την αρχή στον Tsiou :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ρωτησω κατι που δεν καταλαβα εξ αρχης; Αυτη η προσκληση τι ειναι? Προσκληση για την πραγματικη κληρωση ενος κινητου στο εξωτερικο ή προσκληση για να παραλαβεις απευθειας ενα κινητο απο το εξωτερικο (το οποιο ομως θα σταλει εκτος Ελλαδας(οποτε θα πρεπει να εχεις συγγενη εκτος συνορων));

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να αγοράσεις την επίσημη Ευρωπαϊκή έκδοση, από το επίσημο κατάστημα και την σελίδα, χρειάζεται invitation. Αυτό μπορείς να το κερδίσεις είτε σε διαγωνισμούς που κάνουν κατά καιρούς, ή να σου δώσει κάποιος που έχει αγοράσει το τηλέφωνο (και παίρνει 3 invitations κάποια στιγμή).

 

Αλλιώς, μπορείς να το αγοράσεις από τα κινεζομάγαζα, την κινέζικη έκδοση, χωρίς απευθείας εγγύηση από την εταιρεία, και συνήθως την έκδοση των 16GB, ακριβότερα από την έκδοση των 64GB.

 

Θα πρέπει όμως να έχεις τρόπο και διεύθυνση σε χώρα που στέλνουν, γιατί δυστυχώς στην Ελλάδα δεν στέλνουν. Υπάρχουν πολλοί τρόποι να το ξεπεράσεις, και όποιος την πάρει, ελπίζω να τους γνωρίζει, για να μην πάει στράφι...

 

 

Αν  εχω   καταλαβει   καλα   για   να   αγορασω   την   συσκευη   χρειαζομαι    προσκληση.....

 

Να   τους   παρακαλεσω   δηλαδη   για   να   τους   δωσω   τα   λεφτα   μου?

 

Αντι   να   με   παρακαλανε   αυτοι?

 

Εκτος   και  ειναι   καποια   διαφορετικη   διαδικασια   που  δεν   γνωριζω......

 

Μηπως   προκειται   για   δωρεαν   συσκευη?

 

Ρωταω   γιατι   μπορω  να   παραλαβω   απο  UK.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν  εχω   καταλαβει   καλα   για   να   αγορασω   την   συσκευη   χρειαζομαι    προσκληση.....

 

Αααακριβως. Μarketinιστικο κολπακι για να δημιουργηθει hype για τη συσκευη ειναι. Αξιζει παντως τα χρηματα της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο   και  μονο   επειδη   το  θεωρω   ανωτερο   πεδιο   ξεφτυλας   δεν  θα   περναγα   ουτε   απ  εξω......

 

Εφ   οσον   βρισκουν   μ......   βεβαια   καλα   τους   κανουν....

 

Κι   ολα   αυτα   για   να   κοκορευεται   καποιο   βλαμενο   στην   καφετερια   για   την   μοναδικοτητα   του   κινητου   του?

 

Ημαρτον....

 

Αιντε   να   δουμε   και  το   επομενο   σταδιο   ξεφτυλας....

 

Στησιμο   στα   4   στην  βιτρινα   τους.....


Αααακριβως. Μarketinιστικο κολπακι για να δημιουργηθει hype για τη συσκευη ειναι. Αξιζει παντως τα χρηματα της.

 

430   δολλαρια   για   τυπωμενα   κυκλωματα?

 

Και   νομιζα   οτι   η   μεγαλυτερη   απατη   ειναι  τα   αηφονια......

 

Εχω   χασει   επεισοδια   στην  ανθρωπινη   ξεφτυλα.....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο   και  μονο   επειδη   το  θεωρω   ανωτερο   πεδιο   ξεφτυλας   δεν  θα   περναγα   ουτε   απ  εξω......

 

Εφ   οσον   βρισκουν   μ......   βεβαια   καλα   τους   κανουν....

 

Κι   ολα   αυτα   για   να   κοκορευεται   καποιο   βλαμενο   στην   καφετερια   για   την   μοναδικοτητα   του   κινητου   του?

 

Ημαρτον....

 

Αιντε   να   δουμε   και  το   επομενο   σταδιο   ξεφτυλας....

 

Στησιμο   στα   4   στην  βιτρινα   τους.....

 

430   δολλαρια   για   τυπωμενα   κυκλωματα?

 

Και   νομιζα   οτι   η   μεγαλυτερη   απατη   ειναι  τα   αηφονια......

 

Εχω   χασει   επεισοδια   στην  ανθρωπινη   ξεφτυλα.....

 

Επόμενο στάδιο ξεφτίλας? να δώσεις έναν μισθό για ένα κινητό που θέλει πλάστη για να ισιώσει (και ας το κάναν για λόγους διαφήμισης) και να μην δώσω μισό μισθό για ένα κινητό που είναι 2 φορές καλύτερο από το iPhone 6+ και ας τρέξω για να το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μονο   και  μονο   επειδη   το  θεωρω   ανωτερο   πεδιο   ξεφτυλας   δεν  θα   περναγα   ουτε   απ  εξω......

 

Εφ   οσον   βρισκουν   μ......   βεβαια   καλα   τους   κανουν....

 

Κι   ολα   αυτα   για   να   κοκορευεται   καποιο   βλαμενο   στην   καφετερια   για   την   μοναδικοτητα   του   κινητου   του?

 

Ημαρτον....

 

Αιντε   να   δουμε   και  το   επομενο   σταδιο   ξεφτυλας....

 

Στησιμο   στα   4   στην  βιτρινα   τους.....

 

430   δολλαρια   για   τυπωμενα   κυκλωματα?

 

Και   νομιζα   οτι   η   μεγαλυτερη   απατη   ειναι  τα   αηφονια......

 

Εχω   χασει   επεισοδια   στην  ανθρωπινη   ξεφτυλα.....

Δε διαφωνω με την προσεγγιση, αλλα πραγματικα οταν βγηκε υποτιθετο πως ηταν σουπερ vfm. Βεβαια μετα η εταιρεια το καθυστερησε τρελα, οι πιθανοι πελατες ξενερωσαν με τις προσκλησεις κ.ο.κ και βγηκαν νεα vfm.  

For the record τα παραπανω, εχουμε βγει τελειως οφφτοπικ, αν θελετε περαστε απο την Κινητη να τα αναλυσουμε :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχετε   δικιο   αλλα   μου   εκανε   κλικ   η   "προσκληση".....

 

Αφιερωμενο   εξαιρετικα   στους   "προσκεκλημενους".... :-)  :-D  :cry:  :devil:  :eek:

 

Τελος   απο  μενα.....

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ev2s32KGPqA

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνεται εκτυπωτής hp 3650. Δούλευε κανονικά αλλά τον άλλαξα επειδή ήθελα πολυμηχάνημα. Δεν μπορώ να βρώ το καλώδιο ρεύματος...

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:HP_deskjet_3650_open.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφερομαι αν εισαι απο Αθηνα. Εχω ενα πολυμηχανημα αλλα δεν μπρω να βγαλω φωτοτυπιες καθως εχει χαλασει η αυτο η τα μελανια, αν και ηταν καινουρια. Το να εκτυπωνεις ειναι πιο σημαντικο απο το να σκαναρεις φωτογραφιες.

Ακυρο, μαλλον εισαι απο Μακροπουλο, μακρια ειναι για μενα. Γιατι δεν το δινεις σε κανενα σχολειο της περιοχης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...